Знайди свого майстра краси
Київ

Волосковий татуаж брів або розтушовка: який варіант краще?

Перманентний макіяж брів підкреслює природну красу та індивідуальність і при цьому істотно заощаджує час на рутинну процедуру щоденного макіяжу. Плануючи вдосконалити себе за допомогою цієї б'юті-послуги, більшість стикається з питанням: який татуаж брів обрати? Популярними сьогодні вважаються волосковий татуаж і техніка розтушовки. Власне, вони й стали базою для відносно нового виду - змішаного татуажу брів.

У цій статті ми розповімо про особливості волоскової техніки татуажу брів, техніки розтушовування та можливості моделювання брів методом їх комбінування.

 

Зміст

 1. Що таке волосковий татуаж брів?
 2. Що таке татуаж брів в техніці розтушовки?
 3. Змішаний татуаж брів: що це?
 4. Вартість процедури в салонах Києва

 

Що таке волосковий татуаж брів?

Волосковий татуаж - це метод перманентної корекції брів, який являє собою процедуру промальовування тонких штрихів, що імітують натуральні волоски.

Такий татуаж дозволяє відтворити об'ємні та густі брови, які практично неможливо відрізнити від справжніх. Майстри татуажу виконують його як апаратним, так і мануальним (ручним) способом.

Який ефект дає волосковий татуаж?

Волоскова техніка - вдалий варіант перманентного макіяжу для моделювання рідких й асиметричних брів, брів з прогалинами в лінії росту.

Такий татуаж забезпечує:

 • вид доглянутих брів;
 • натуральний об’єм і густоту;
 • чіткі контури;
 • витончену форму брівних дуг.

 

Що таке татуаж брів в техніці розтушовки?

Техніка розтушовки являє собою перманентний макіяж з ефектом підфарбованих олівцем або тушшю брів.

На відміну від волоскового методу, в цьому випадку не промальовувалися окремі волоски - пігмент наноситься на область брівних дуг розтушованими лініями. Процедура розтушовування виконується за допомогою апарату для татуажу або вручну, ручкою-маніпулою.

Який ефект дає разтушовка?

Розтушовка підходить тим, хто хоче підправити/виправити неправильну форму брів, тонувати брову повністю або окремі ділянки, підфарбувати сиві волоски.

Такий перманентний макіяж забезпечує бровам:

 • виразну форму;
 • правильні контури;
 • додаткову густоту і об’єм;
 • рівномірно введений пігмент;
 • природний ефект.

 

Змішаний татуаж брів: що це?

Як бачимо, волосковий татуаж брів і розтушовка - це абсолютно різні техніки татуажу, кожна з яких дозволяє домогтися конкретного результату. Однак, буває, що для повноцінного вирішення проблеми у клієнта недостатньо використання тільки однієї з даних технік або клієнт бажає отримати густі, об'ємні та одночасно натуральні брови з м'якими контурами. Відповідно, потрібен комплексний підхід до моделювання (реконструкції) брів.

В цьому випадку майстри пропонують так званий комбінований татуаж брів - волосковий з розтушовкою. Такий перманентний татуаж дозволяє підкоригувати нерівномірно ростучі брови, надати їм більш насиченого відтінку або повністю виправити їх форму. В результаті грамотно виконаної процедури брови виглядають як справжні.

Часто тату-майстри пропонують таку техніку як оптимальний варіант своїм клієнтам, які ніяк не можуть зважитися, який варіант краще – волосковий татуаж брів або розтушовка.

 

Техніка змішаного татуажу брів

Волосковий з розтушовкою татуаж передбачає одночасне промальовування волосків з розтушовкою пігменту на брівних дугах з формуванням м'яких контурів.

При цьому для створення основного фону використовуються пігменти світлих тонів, а волоски в свою чергу вимальовуються більш темними штрихами. Для створення композиції кольорів, що відповідає відтінку волосся та кольору шкіри клієнта, майстер може використовувати кілька пігментів з палітри фарб.

В результаті брови набувають природного об'єму та густоти, і неозброєним оком їх практично неможливо відрізнити від натуральних. Дуже красиво виглядає татуаж з нарощеними віями.

Який ефект дає волосковий з розтушовуванням татуаж?

Брови набувають:

 • симетрії;
 • правильної форми;
 • легких контурів;
 • насиченого, рівномірного кольору;
 • природного об’єму та густоти.

Відео салонної процедури змішаної техніки татуажу брів.

 

Вартість процедури в салонах Києва

У зв'язку з тим, що змішаний татуаж брів об'єднує в собі дві методики перманентного макіяжу, його вартість досить висока в порівнянні зі звичайним татуажем. Так, на сьогоднішній день мінімальна ціна послуги в салонах краси Києва становить 1800 гривень. Приватні майстри пропонують свої послуги, починаючи від 1500 гривень.

У будь-якому випадку, щоб отримати чудовий результат, процедуру краще робити у висококваліфікованого фахівця з багаторічним досвідом і реальними відгуками. У нашому каталозі б'юті-послуг в розділі татуаж брів можна ознайомитися з майстрами, які виконують послугу в салоні і вдома, а також їх прайсом і фото робіт за даною методикою.

Змішаний татуаж брів дозволяє усунути проблему рідких, сивих волосків, надає бровам об’єм, густоту, насичений колір і красиву, виразну форму.


4,5 5 8
Оцініть статтю:
(Голосів: 8. Рейтинг: 4,5 з 5)

<< Об'ємні техніки татуажу брів - нова ера перманентного макіяжу   |   Пудровий татуаж брів >>

Последние публикации

Алина
Мне тоже кажется, что волосковый татуаж куда эффектнее и интереснее смотрится. Я уже начала делать такой, ведь рисовать каждый день брови нету сил. Растушовка отходит на второй план.
21.02.2018 в 08:24:37 Відповісти
Евгения
Волосковый татуаж однозначно выглядит натуральнее, чем растушовка или смешанный вариант. Я устала рисовать брови каждый день, поэтому думаю сделать себе такой, подскажите, сколько будет держаться татуаж?
20.02.2018 в 20:10:29 Відповісти
Снежана Малиновская
Хочу сделать себе такой татуаж, но пока не решилась. Больше нравится волосковый. Процедура дорогая, но меня интересует как скоро нужно делать потом коррекцию. Или не нужно и это навсегда?
17.01.2018 в 08:08:48 Відповісти
NATALY
Да, перманентный макияж - удовольствие недешевое. Объясняется оно дороговизной обучения, оборудования и материалов. К тому же заниматься татуажем сможет не каждый человек, особенно выполнять смешанный татуаж бровей. Татуаж сродни искусству, для его качественного выполнения нужно вдохновение мастера. Кстати, если Вам предлагают сделать татуаж дешево - бегите от такого мастера подальше, потому что качественный татуаж у опытного мастера не может стоит дешево!
16.11.2017 в 13:42:47 Відповісти
Галка
Препараты дорого стоят, неужели не понятно! Меня просто поражают люди, считающие чужие заработки! Нет денег – не делайте, да все!
11.10.2017 в 14:42:32 Відповісти
Раиса Хмеляева
Ой, как дорого! Почему такая цена за несколько часов работы? В маленьких городках люди по полмесяца, а то и месяц, работают за такие деньги!
23.09.2017 в 14:42:14 Відповісти
Marina
А если при выполнении татуажа рисунок получится не таким как надо (несимметричным, слишком темным или наоборот светлым итд)? Можно ли это потом исправить?
22.06.2017 в 14:41:51 Відповісти
donahju.fil
Может, техники немного и отличаются, а вот в конечном результате разницы не вижу! Что там, что там нарисовано и ненатурально! Может, техники немного и отличаются, а вот в конечном результате разницы не вижу! Что там, что там нарисовано и ненатурально!
16.06.2017 в 14:41:38 Відповісти