Знайди свого майстра краси

Як доглядати за бровами після пудрового напилення, мікроблейдинга

Зміст

1. Чому так важливий відновлювальний період

2. Догляд за бровами відразу після процедури

3. Догляд за бровами перші 3 дні після проведення перманентного макіяжу

4. Рекомендації по догляду за бровами протягом 7 днів після перманентного макіяжу

5. Догляд за бровами після закінчення 7 днів після татуажу

6. Техніки перманентного макіяжу брів і особливості догляду:

7. Коли потрібно оновити татуаж

Татуаж брів – одна з найбільш популярних процедур на сьогодні. Якщо врахувати, що охайні брови — це половина успіху в макіяжі, не дивно, чому кожна друга дівчина вибирає цю процедуру.

Татуаж – відмінний варіант для тих, у кого власні брови від природи занадто світлі, або неправильна корекція пінцетом зупинила зростання волосків. Але, попри всі переваги цієї процедури, пам’ятайте, що вона доволі болюча. Важливо знати, як доглядати за бровами після перманентного макіяжу, особливо в перші дні.

Етапи загоєння татуажу брів:

Негайна реакція: Відразу після процедури татуажу брів область може бути набрякла, почервоніла і чутлива. Це нормальна реакція шкіри на процедуру і може тривати кілька годин.

Корка: Протягом кількох днів після процедури на бровах утворюються кірки, що покривають місце введення фарби. Не варто намагатися видалити кірки самостійно, оскільки це може пошкодити шкіру та спричинити інфекцію.

Відлущування: Через кілька днів після процедури шкіра починає відлущуватися, і кірки починають відшаровуватися. Це природний процес загоєння, який може зайняти від кількох днів до кількох тижнів.

Остаточний результат: Повний процес загоєння може тривати від 4 до 6 тижнів. Після цього ви побачите остаточний результат процедури татуажу брів.

Татуаж брів від майстра Світлани Сугакової (Одеса)

Чому так важливий відновлювальний період

Правильний догляд – запорука успішного результату процедури. Кожна з технік татуажу (мікроблейдинг, пудрові брови, акварель) передбачає порушення структури шкіри. Щоб відновлення пройшло без проблем, дотримуйтеся рекомендацій майстра.

При недотриманні правил зростає ризик нагноєння, інфекційних захворювань та навіть зараження крові через рани (потрапляння бруду й бактерій). Якщо вчасно не видаляти сукровицю, утворюватимуться грубі скоринки, які виглядають непривабливо.

Правильний догляд сприяє максимальному збереженню пігменту в шкірі: повторна процедура може й не знадобитися.

Незалежно від методу перманентного макіяжу брів пам'ятайте, що результат залежить від догляду після процедури.

Загоєння шкіри залежить від декількох фізіологічних факторів:

● віку;

● типу шкіри;

● гормональних циклів;

● того, наскільки у вас опухає шкіра від пошкоджень і т. д.

Як і при будь-якому типі травми, у літніх людей шкіра заживає трохи довше, ніж молода. Дієта, фізична активність, вживання лікарських препаратів (особливо гормональних) також впливають на період відновлення та кінцевий результат.

Догляд за бровами відразу після процедури

Що чекає вас після проведення татуажу? Після процедури шкіра опухає, а колір брів здається неприродно яскравим. Це пов'язано з тим, що органічний пігмент знаходиться занадто близько до поверхні шкіри, а місцевий набряк і почервоніння підсилюють насиченість відтінку. Згодом яскравість зменшується, а пігмент стає менш насиченим і максимально наближеним до обраного відтінку.

Протягом двох годин після процедури відбувається активне виділення лімфатичної рідини з пошкодженої шкіри.

Тому вам необхідно:

● обережно промити брови мильним розчином, або плавними рухами видалити сукровицю ватним диском, змоченим у хлоргексидині;

● кожні 2 години наносити мазь на вазеліновій основі (за рекомендаціями майстра).

Увага! Після перманентного макіяжу заборонено терти шкіру!

Важливо! На теренах інтернету зустрічаються рекомендації використовувати такі креми, як «Бепантен», «Рятувальник», «Бепантенол» і т.д. Використання таких засобів сприяє активному загоєнню брів, проте шкіра відторгає і виштовхує пігмент більшою мірою. Такий процес не принесе гарного результату.

Основні приписи для реабілітаційного періоду:

● Не приймайте душ, не відвідуйте басейн, сауну та лазню. Подібні процедури негативно позначаються на кінцевому результаті.

● Не користуйтеся декоративною косметикою, дозвольте шкірі відпочити від перенесеного стресу.

● Якщо у вас стрижка із довгим чубчиком, заколіть його, щоб зайвий раз не зачіпати брови. На волоссі, особливо на чубі, накопичується величезна кількість бактерій, які не повинні потрапляти на незагоєну шкіру.

Догляд за бровами перші 3 дні після проведення перманентного макіяжу

У наступні кілька днів після процедури спостерігаються наступні етапи відновлення епідермісу:

● Кров і лімфа потрапляють на поверхню шкіри й утворюють кірку, яка захищає епідермальний шар від інфекції та подальших пошкоджень.

● В області татуажу брів шкіра стає сухою, місцями свербить.

● На 2-3 день клітини шкіри починають інтенсивно розмножуватися й відновлювати пошкоджені кровоносні судини. Прискорюється синтез колагену.

● Клітини утворюють базальну мембрану, заповнюючи дефекти шкіри. В результаті цього з'являються лусочки рогівки, які на 3-4 день після процедури татуажу починають відшаровуватися.

Продовжуйте правильно доглядати за бровами, щоб зберегти хороший результат:

● Відмовтеся від кофеїну або алкогольних напоїв протягом наступних 24 годин.

● Протягом 3 днів кожні 2 години продовжуйте наносити мазь на вазеліновій основі.

Важливо! Поступово пігмент почне відшаровуватися: не давайте йому висохнути. В іншому випадку на місці пігменту, що відшарувався, залишаться прогалини, та процедуру доведеться повторювати заново. Але тут є й зворотна сторона: рясне нанесення мазі створює "парниковий ефект", що також призводить до відшарування пігменту і тривалого загоєння, тому важливо наносити засіб тонким шаром.

● Не приймайте душ довго: пар негативно позначиться на загоєнні татуажу. Мочити брови також заборонено.

Рекомендації по догляду за бровами протягом 7 днів після перманентного макіяжу

Перший тиждень – вирішальний період для ефективного загоєння. Рекомендації на перші 7 днів після процедури:

● мочити брови заборонено протягом 5 діб;

● заборонено підфарбовувати брови олівцем або тінями;

● уникайте прямих сонячних променів й не засмагайте, щоб зберегти колір пігменту та не допустити утворення рубців;

● уникайте потовиділення – це призведе до виведення пігменту з епідермісу;

● намагайтеся не спати на обличчі протягом першого тижня;

● відмовтеся від пілінгу, будь-яких масок для обличчя та інших косметологічних процедур в період загоєння;

● не можна терти, чіпати або дряпати брови. Дозвольте корочкам відлущитися природним шляхом.

Протягом 5 днів після процедури яскравість брів буде лише посилюватися, проте не поспішайте оцінювати результат. До кінця періоду відновлення ваші брови виглядатимуть природно.

Догляд за бровами після закінчення 7 днів після татуажу

Процес загоєння підходить до завершення. Можна вже порадіти результатам, оцінивши форму брів, їх колір та яскравість. Якщо ви незадоволені роботою майстра, повторити процедуру можна тільки через 1-1,5 місяці. А поки в наступні 7 днів дотримуйтесь наступних рекомендацій:

● користуйтеся маззю на основі вазеліну 1-2 рази на день (за потреби);

● відмовтеся від відвідування лазні та сауни;

● маски та пілінг для обличчя наносьте, не зачіпаючи області брів.

На сонці виходити можна, проте з тривалим відвідуванням солярію краще зачекати.

Техніки перманентного макіяжу брів і особливості догляду

Мікроблейдинг

Це техніка нанесення пігменту за допомогою пучка з 12-15 голок. Площа нанесення кольору більше, ніж в інших техніках, тому процедура більш болюча, та гоїтися шкіра буде довше. Мала глибина проникнення пігменту під шкіру не дає довготривалого результату і вимагає частих підфарбовувань, на відміну від інших методів.

Зазвичай клієнти роблять корекцію брів через 8-12 місяців для посилення кольору. Мікроблейдинг менш ефективний для жирної або комбінованої шкіри. Щоб брови прослужили довше, скористайтеся наступними порадами:

● намагайтеся не перебувати довго на сонці;

● уникайте нанесення на шкіру ексфоліантів (таких, як ретинол і гліколева кислота);

● як можна рідше відвідуйте лазні та сауни.

Пудрове напилення

Метод являє собою введення пігменту до поверхневих шарів шкіри з використанням техніки «точкового нанесення». На відміну від мікроблейдингу, в якому для дрібних надрізів на шкірі використовується інструмент-ручка, створення пудрових брів виконується за допомогою машинки.

Пудрова техніка більш щадна та не така болюча.

Цей метод – для вас, якщо:

● тип шкіри – жирна або комбінована;

● у макіяжі ви постійно підфарбовуєте брови олівцем і тінями;

● ви мрієте про татуаж з м'якими контурами, який буде виглядати максимально природно.

Пігмент наноситься під шкіру сотнями крихітних точок, які створюють "розпорошений" ефект – на відміну від мікроблейдингу, де пігмент вводиться після виконання надрізів. Результат – охайна форма брів без чітких графічних ліній.

Не забувайте, що пудрове напилення для брів — це процедура з 2 відвідуваннями. Перша обов'язкова, доопрацювання – виправлення прогалин й нерівностей, які проявилися в процесі загоєння.

Пудрове напилення, як і всі техніки перманентного макіяжу, вимагають дотримання тих же рекомендацій. Заживають такі бровки трохи більше ніж тиждень, тому порадувати себе сонячними ваннами та парними процедурами можна вже через 1,5 тижні.

Акварельні брови

Техніка цього виду татуажу не дозволяє пігменту проникати глибоко до епідермісу. В процесі майстер зафарбовує брови, не окреслюючи контур. Це забезпечує природний ефект і делікатне розтушовування кольору.

Брови після перманентного макіяжу виглядають злегка підфарбованими, але разом з тим не занадто яскравими. Пігмент протримається в епідермісі близько трьох років. При дотриманні всіх перерахованих вище рекомендацій в корекції брів не буде потреби.

Коли потрібно оновити татуаж

Звертатися до майстра за повторною процедурою необхідно лише в тому випадку, якщо форма брів виглядає неприродно, непропорційно або нерівно, залишилися явні прогалини, які необхідно заповнити пігментом. Під час корекції шкіра травмується менше, тому й відновлювальний період пройде швидше. Рекомендації щодо догляду аналогічні тим, що запропоновані після основної процедури.

Пам'ятайте! Правильний догляд – чи не найважливіший фактор ефективності, здоров'я шкіри та задоволеності результатом. Не забувайте слідувати цим інструкціям, дотримуйтесь всіх правил та обмежень, щоб отримати бажане від процедури перманентного макіяжу!


Оцініть статтю:
(Голосів: 13. Рейтинг: 4,5 з 5)

<< Акварельний татуаж губ — фото до і після   |   Що таке дарсонваль - застосування для обличчя та волосся >>

Відповіді фахівця

Протягом перших 24-48 годин можна використовувати антисептичні засоби для обробки брів. Потім можна зволожувати брови легкими кремами для чутливої шкіри. Важливо уникати сильного тертя, скрабів та пілінгів, щоб не пошкодити шкіру та не вимити фарбу.
Щоб уникнути розмивання фарби, слід тримати брови сухими протягом перших 7-10 днів після процедури. Після цього можна обережно починати зволожувати брови, уникаючи прямого контакту з водою протягом перших 2 тижнів.
Рекомендується використовувати креми, які не містять кислот, пілінгуючих речовин або інших агресивних інгредієнтів. Найкраще вибирати креми, що містять пантенол, алое віра, масло жожоба або інші натуральні інгредієнти, які сприяють загоєнню шкіри та зволоженню.
Протягом перших 7-10 днів після процедури слід уникати контакту з водою та використовувати м'які антисептики або спеціальні креми, які допомагають зберегти колір фарби та загоювати шкіру. Важливо не чіпати скоринки та не віддирати фарбу, щоб уникнути пошкодження шкіри та зниження якості перманентного макіяжу.
Шкіра стає сухою та подразненною, що може призвести до розшарування фарби, пошкодження шкіри та зниження якості перманентного макіяжу.

Последние публикации

0 коментарів