Ультразвукова чистка обличчя (уз-чистка, ультразвуковий пілінг) - це апаратна атравматична процедура, спрямована на очищення пор від забруднень, видалення надлишку шкірного сала, ороговілих клітин. Проводиться за допомогою скраббера - спеціального приладу у вигляді лопатки. Чистка ультразвуком проводиться в комплексі з лікувальними масками. Підходить як в рамках базового косметологічного догляду, так і в якості себорегулюючого засобу і легкого уз-пілінгу.
Зміст
У косметології ця процедура була розроблена для власниць чутливої шкіри. Механізм дії процедури заснований на ультразвукових коливаннях, що очищають пори від забруднень. Це атравматичний і безболісний спосіб підтримувати шкіру в тонусі, попереджаючи появу вугрового висипу і локальних запалень.
Плюси даної процедури – одночасне відлущування та м’яке підсушування шкіри. Ультразвукова чистка обличчя сприяє видаленню нашарування ороговілих клітин епідермісу, що за своєю дією уподібнюється пілінгу. Результат – вирівнюється рельєф шкіри, свіжішає її колір.
У той же час здійснюється себорегулюючий вплив: пори очищуються від накопичень шкірного жиру та забруднень. Тому чистку ультразвуком рекомендують для жирної шкіри, яка є схильною до акне та комедонів.
Ця апаратна процедура активує регенераційні процеси: прискорюється обмін речовин та оновлення клітин, поновлюється колагеногенез та синтез еластину. Результат – підвищення тонусу та тургору шкіри.
Відгуки свідчать: процедура безболісна, підходить навіть сухій та чутливій шкірі і забезпечує легкий відбілюючий ефект.
Ефективність апаратної чистки підтверджують фото, зроблені до та після сеансу. Користь ультразвуку очевидна: звужуються пори, шкіра стає матовою, гладенькою та свіжою.
Ультразвукова чистка шкіри обличчя – процедура, яка підійде клієнткам будь-якого віку. Вона призначається косметологом в наступних випадках:
Така апаратна чистка замінює хімічний пілінг: її можна проводити влітку. Це не викликає побічних ефектів – лущення та почервоніння шкірних покровів. Пілінг-ефект допоможе вирівняти тон обличчя та попередити гіперпігментацію: плями на шкірі після сеансу помітно посвітлішають.
Багато клієнток цікавиться: чи можна проводити ультразвуковий пілінг у період вагітності або лактації? Інформації щодо заборони на процедуру під час грудного вигодовування немає. Більш того, вона може бути навіть корисною: ультразвукова хвильова терапія призначається при лактостазі (порушенні відтоку молока).
Вагітним ця процедура категорично заборонена. Слід відкласти візит до косметологу й під час менструації.
Наступна група протипоказань - дерматологічні захворювання. До них відносять й загострення вугрової хвороби та пошкодження шкіри (садна, подряпини).
Часто питають, чи не є родимки протипоказанням до ультразвукової чистки. Спеціалісти стверджують: процедура є безпечною при доброякісних новоутвореннях. Головна вимога – не зачіпати родимки скрабером під час чистки.
Іншими заборонами до процедури є:
Відкласти процедуру слід після завершення курсу хімічного пілінгу, проведення операції на обличчі, а також вживляння золотих ниток.
Все це свідчить про те, що без попередньої консультації проведення апаратної чистки може скоріше нашкодити, чи принести користь.
Ультразвукова чистка – процедура комплексна, яка триває від 30 хвилин до 1,5 години: все залежить від її протоколу. Часто косметолог очищує не тільки обличчя, а й область шиї та декольте. При цьому обробка скрабером не поширюється на шкіру повік та зону щитовидної залози.
Попередьте спеціаліста, якщо раніше ви збільшували об’єм губ силіконом або гіалуроновою кислотою: ультразвук значно прискорює розсмоктування підшкірних філерів. Крім того, вібрації підвищують активність скорочення мімічних м’язів, тому скрабером не можна користуватися в зоні введення ботоксу.
Етап 1 – підготовка
Перед проведенням сеансу косметолог очистить шкіру від забруднень та макіяжу. Далі проводиться протирання тоніком. Рекомендується на попередньому етапі робити маску з ефектом розпарювання, яка полегшить завдання очищення пор.
Етап 2 – нанесення засобу-«провідника»
Далі на обличчя наносять лікувальний гель, який водночас живить шкіру та виступає «провідником» для ультразвукового впливу. Така процедура є водночас ультрафонофорезом (апаратним введенням косметичних засобів до шарів дерми).
Етап 3 – апаратна обробка
Тепер підходить черга чистки скрабером: спеціаліст обережно проводить насадкою по лініях лімфотоку. Ультразвукові вібрації здійснюють своєрідний масаж на клітковому рівні та сприяють глибокому очищенню пор. В процесі на поверхні скраберу виникає наліт з шкірного жиру та забруднень, який косметолог періодично очищує. На відміну від механічного методу, цей етап комфортно переноситься клієнтами.
Етап 4 – заключний догляд
Далі йде нанесення маски (заспокійливої, альгінатної, омолоджувальної з гіалуроновою кислотою) та захисного крему. Хід процедури може бути доповнено й іншими апаратними маніпуляціями для очищення та живлення шкіри.
Оптимальним варіантом є проведення процедури раз в 10 днів. Така періодичність є обов’язковою для клієнтів з проблемною шкірою. Якщо ж вашою метою не є позбавлення від прищів та рубців, відвідувати косметолога достатньо раз на місяць.
Скільки треба процедур для досягнення результату і як часто робити узі-чистку, косметолог визначає індивідуально. В середньому для вирішення дерматологічних проблем необхідно пройти 5 сеансів.
Які є переваги такої методики очищення шкіри? Тут немає сезонних обмежень, і проводити її можна навіть перед від’їздом на південний курорт.
Після чистки шкіра потребує особливо лагідного догляду, тому її треба підживлювати зволожуючими кремами. Впродовж перших 12 годин під забороною опиняється декоративна косметика, а протягом наступних 3 днів – солярій, сауна та басейн.
Можливі мінуси процедури – висипання та лущення шкіри. Щоб уникнути цих наслідків, прослідкуйте, щоб насадка апарату була продезинфікована, а також проконсультуйтеся з косметологом щодо вибору косметичних засобів з метою уникнення алергічної реакції.
Поширена практика для салонів – комбінована чистка обличчя. Спеціаліст оброблює шкіру як мануально, використовуючи косметологічні інструменти, так і за допомогою скраберу. Цей спосіб дозволяє особливо ретельно очистити пори та впоратися із закоркованими вугрями.
Ультразвукова чистка добре поєднується з алмазною мікродермабразією – апаратним шліфуванням шкіри. Це посилює пілінг-ефект та прибирає більше «чорних цяток». Скрабування насадкою з алмазними крихтами проходить так само безболісно, як і обробка ультразвуком.
Апаратне очищення шкіри вдало поєднується з фонофорезом та неін'єкційною мезотерапією, дарсонвалізацією та мікротоковою терапією. Точну комбінацію визначає врач-косметолог.
На порталі Barb.ua провести цю процедуру пропонують багато салонів краси, косметологічних центрів та приватних спеціалістів. Ціновий діапазон у закладах Києва встановлений в межах від 180 до 750 грн. На вартість впливають наступні фактори:
У косметологів столиці ціна послуги встановлена в діапазоні 250-300 грн.
Як і всі апаратні процедури, ультразвуковий пілінг потребує немалих витрат. Але такий догляд за шкірою обійдеться недорого, якщо ви скористуєтеся розділом «Акції та знижки» https://barb.ua/skidka порталу краси Barb.ua https://barb.ua. Залишається лише записатися до обраного вами спеціаліста. В каталозі сайту ви знайдете оптимальний варіант – і по відгуках клієнтів, і по ціновій політиці, і по зручності розташування.
<< Мікродермабразія – апаратний пілінг обличчя з миттєвим результатом | Атравматична чистка: лагідний догляд за обличчям >>