Зміст
1. Що таке вакуумна чистка обличчя?
2. Як вона діє та якого ефекту очікувати
3. Показання
6. Вакуумна чистка: фото «до та після»
7. Кількість та періодичність процедур
8. Вакуумна чистка: порівняння з іншими процедурами
9. Вартість
Вакуумна чистка обличчя – це апаратний метод очищення шкіри обличчя за допомогою вакуумної терапії. Прилад для чистки являє собою спеціальний медичний апарат, оснащений вакуумною насадкою.
Така косметологічна процедура є цілком безболісною: вона лагідно очищує поверхневі шари шкіри та неглибокі пори.
Вакуумна чистка обличчя заснована на принципі дії від'ємного тиску. Завдяки вакуумному середовищу, що утворюється в середині насадки при контакті з поверхнею шкіри, трубка починає всмоктувати в себе всі забруднення.
Така технологія видаляє зі шкіри поверхневий шар відмерлих клітин, очищує пори від комедонів, накопичень жиру, вуличного пилу та залишків косметики. Окрім того, вона активізує кровообіг, нормалізує діяльність сальних залоз та сприяє підвищенню тургору шкірних покривів.
У вакуумної чистки обличчя є свої плюси та мінуси. Мінус є у тому, що вона дозволяє очищувати лише неглибокі пори та поверхню шкіри. У числі її переваг – відсутність дискомфорту, больових відчуттів, пошкоджень шкіри та реабілітаційного періоду.
Вакуумна чистка обличчі рекомендована при:
Вакуумна чистка обличчі заборонена при:
Солярій не є протипоказанням для проведення вакуумної чистки. Але у зв’язку з тим, що ультрафіолетові промені активізують діяльність сальних залоз, створюючи сприятливе середовище для утворення комедонів, процедуру краще проводити після сеансів засмаги.
Процедура дозволена при вагітності та грудному вигодовуванні.
Методика проведення вакуумної чистки складається з трьох етапів:
Етап І складається з:
Етап ІІ – це безпосередньо вакуумна чистка. Технологія проведення процедури передбачає обробку шкіри вакуумною насадкою. Апаратна дія сприяє утворенню від'ємного тиску, завдяки якому вакуум витягує з відкритих пор усі забруднення, які засмоктуються в порожнину насадки.
Варто відзначити, що це відбувається абсолютно безболісно!
Етап ІІІ складається з легкого пілінгу, маски та нанесення зволожуючих засобів.
На цьому відео продемонстровано поетапне виконання салонної процедури вакуумної чистки обличчя.
Barb.ua пропонує також добірку фотографій до та після процедур вакуумної чистки обличчя, які були проведені в салонних умовах.
Скільки діє одна процедура та як часто можна її проводити? Зазвичай ефект від одного сеансу триває три-чотири тижні. Очищувати шкіру обличчя таким способом рекомендовано з періодичністю один раз на місяць (для жирного типу) та один раз на два місяці (для нормального типу).
Після очищення шкіри впродовж двох днів слід відмовитися від нанесення макіяжу, а впродовж п’яти днів – не проводити пілінг.
Вакуумну чистку шкіри обличчя можна проводити у будь-який сезон. Особливо вона рекомендована для проведення влітку, коли популярні хімічні пілінги вкрай небажані.
Сучасна косметологія пропонує широкий вибір ефективних косметологічних методів чистки шкіри обличчя, починаючи від класичного мануального способу та закінчуючи сучасними лазерними технологіями.
Barb.ua уважно вивчив усі відгуки пацієнтів та поради спеціалістів з даної теми.
Що краще: вакуумна чистка або вакуумний масаж?
Вакуумна чистка та вакуумний масаж не є взаємозамінними процедурами, але вони добре доповнюють одна іншу. Техніка проведення вакуумної чистки передбачає очищення шкіри, а вакуумний масаж обличчя банками (або апаратний вакуумно-роліковий) стимулює мікроциркуляцію, збагачує тканини киснем, посилює лимфоток та активує метаболізм.
Яка чистка краща: вакуумна, механічна або ручна?
Вакуумна чистка – найбільш лагідний засіб очищення у порівнянні з травматичними механічним та ручним видами. Окрім того, він не передбачає реабілітаційного періоду. Але цей метод сприяє очищенню лише поверхні шкірних покривів та неглибоких пор, тому для досягнення ефективного результату рекомендовано проводити комбіновану чистку.
Ультразвукова чистка та вакуумний метод: що ефективніше?
Ультразвукова та вакуумна чистка відносяться до апаратних методів та однаково ефективно очищують шкіру. Але для кожного є свої аргументи «за» та «проти». Так, наприклад, ультразвукову чистку (на відміну від вакуумної) не можна проводити під час вагітності. Окрім того, її слід повторювати не частіше, ніж один раз у півроку.
Дарсонвалізація та міостимуляція: закріплення результату
Такі косметологічні послуги, як дарсонвалізація та кріомасаж, слід використовувати в якості додаткових процедур, які сприяють закріпленню результатів від вакуумної чистки.
До допоміжних методів відноситься також міостимуляція обличчя, яка допомагає розгладити зморшки, підтягнути шкіру та відновити її пружність.
Вартість вакуумної чистки шкіри обличчя для салонів краси та естетичних центрів Києва є абсолютно різною. Наприклад, у звичайному салоні ціна одного сеансу складає 160-180 гривень. Якщо послуга проводиться у поєднанні з додатковою процедурою, то її вартість обійдеться у 240 гривень та вище.
У центрах естетичної косметології Києва процедура представляє цілу програму глибокого очищення, зволоження та омолодження шкіри із використанням дороговартісного багатофункціонального обладнання. Вартість процедури в такому випадку складає як мінімум 1050 гривень.
Щоб замовити дану косметологічну процедуру, варто лише зателефонувати до салону або естетичного центру, який пропонує таку послугу, або записатися на прийом до свого персонального косметолога.
Газорідинний пілінг – апаратна альтернатива «ін’єкціям краси» >>