Сьогодні жінкам не доводиться чекати місяцями, поки відросте волосся. Довжина і навіть густота шевелюри коригується процедурою нарощування. Донорські пасма можна фарбувати і укладати, експериментуючи з зачіскою на свій розсуд.
У хороших перукарів непомітні склейки – зони кріплення нарощеного волосся. Різкого переходу від коротких пасом до довгих також не повинно бути. І якщо клієнтці пощастило з майстром, нові локони служать їй до 5 місяців.
Для нарощування частіше всього використовуються натуральне волосся трьох типів - слов'янське, європейське та азіатське. Густота, довжина і колір підбирається індивідуально. Слов'янське волосся користується максимальним попитом: воно легке, слухняне в укладанні і приємне на дотик. Тому вартість пасом відчутно дорожче.
Сьогодні техніки нарощування можна умовно поділити на два типи - тимчасові і довготривалі. Для першого використовують шиньйони на шпильках і канекалон. Такі пасма пристібаються або вплітаються в «рідні» косички клієнтки. Мета такого нарощування - створити тимчасову зачіску з додатковим об'ємом або довжиною.
Другий тип вимагає роботи з натуральними пасмами високої якості, які приклеюються до коріння волосся (або пришиваються, як роблять з трессами). Таке нарощування служить від 1 до 5 місяців - і це всього лише термін до першої корекції.
Процедура займає від 1 до 4 годин, а в деяких випадках може зайняти і півдня. Її тривалість залежить від досвіду перукаря і складності роботи.
Сьогодні в салонах краси практикують кілька технік. Найпопулярніші - капсульне, стрічкове і тресове. Донорські волосся вплітаються або приклеюються, в тому числі із застосуванням термовпливу. Для нарощування сьогодні застосовують навіть лазер: спеціальний апарат використовують для прогріву кератиновой основи пасом.
Розглянемо докладніше популярні техніки, їх плюси і мінуси.
Найпопулярніша технологія. Процедура нарощування займає багато годин, але ефект вартий терпіння і грошей. Після процедури волосся можна збирати в будь-зачіски: місця кріплення пасм непомітні
Інші плюси капсульного нарощування:
Довготривалий ефект. Від процедури до корекції проходить 4 місяці.
Універсальний догляд. Після нарощування волосся можна фарбувати і завивати.
Пасма кріпляться за допомогою прозорих кератинових капсул. Мініатюрний розмір дозволяє кріпити їх в будь-якій зоні, навіть на чубку. Нарощені пасма нічим не відрізняються від рідного волосся клієнта.
Розрізняють два основні підвиди капсульного нарощування:
Недоліки капсульного нарощування:
Необхідна адаптація після процедури. Багато клієнток не можуть спокійно спати в перші дні після нарощування,тому що відчувають поколювання від капсул. Переношування пасом загрожує втратою волосся! Якщо корекцію не провести вчасно, знімати капсули буде дуже важко, а корені можуть не витримати перевантаження.
Увага! Такий тип нарощування не рекомендований клієнткам, які страждають від гіпертонії і мігренні. Також капсульний метод не підходить тонкому і ламкому волоссю: воно може не витримати навантаження.
Перерахованих вище проблем не буде, якщо довірити процедуру хорошому майстру. Від нього залежить правильне формування і кріплення капсул, підбір довжини і щільності пасом.
Найлегше, недороге і безпечне для волосся (останній пункт актуальний, якщо майстер працює з якісним матеріалом). Пасма нарощуються на вузькій прозорій стрічці, промазуються в місці кріплення гіпоалергенним клеєм. Такий спосіб заощаджує час перукаря і клієнта.
Мінуси стрічкової технології:
Корекція і зняття проходять без неприємних наслідків. Хороші перукарі працюють за сучасними технологіями Hair Talk і Angelohair, які дозволяють відклеїти стрічки, не травмуючи волосся.
Новаторський і поки ще не поширений спосіб подовжити волосся. Синтетичне волокно традиційно використовується для вплетення в коси, тому виробники забарвлюють його в яскраві неонові кольори.
Винахідливі перукарі використовують якісний канекалон для тимчасового нарощування волосся. У хід йдуть штучні пасма натуральних кольорів. Таким методом можна створити ефект мелірування.
Так проводиться процедура:
Такого нарощування вам надовго не вистачить! Канекалон носиться від 1 до 7 днів.
Мінус нарощування - ненатуральний ефект: зони кріплення пасм легко побачити неозброєним оком. Неякісний канекалон сильно контрастує з волоссям за рахунок пористої структури.
У салонах краси таку послугу не надають, віддаючи перевагу перевіреним і «довготривалим» типам нарощування.
Ця технологія розроблена для клієнток з короткими стрижками. Пасма нарощують так, щоб в результаті вийшла зачіска «каскад». Такий тип нарощування незручний через неможливість споруджувати зачіски: на зібраних пасмах помітні кріплення з кератиновими капсулами.
Приготуйтеся змінити свій протокол догляду за локонами. Щоб нарощування протрималося довше, виконуйте наступне:
Ділимося з вами роботами майстрів і салонів, зареєстрованих на порталі Barb. Фото до і після нарощування розкажуть про цю процедуру краще будь-якої реклами.
Нарощування за іспанською технологією від майстра Тетяни Краснощок (Київ)
Мікронарощення від салону Wizard (Київ)
Мікронарощення від майстра Наталії (Одеса)
Відзначимо заздалегідь: якщо довірити задачу перевіреному майстру, неприємних наслідків не буде.
Важливо також враховувати протипоказання:
Будь-яке з протипоказань говорить про те, що нарощування доведеться на якийсь час відкласти.
Якщо робити нарощування кілька років без перерви, донорські пасма почнуть перевантажувати коріння рідного волосся. В результаті локони почнуть масово випадати: у деяких фанаток цієї процедури спостерігалося облисіння.
Неправильне зняття пасом також загрожує великою втратою власного волосся, які вичісують разом з донорськими. Така процедура - чималий стрес для локонів. Тому після зняття потрібно пропити курс вітамінів, щоб зміцнити коріння волосся і відновити їх зростання.
Окрема тема - неякісний кератин для капсул. Чим загрожує використання дешевого матеріалу:
Порада: простежте, чи не занадто великий розмір капсули і чи достатньо волосся виділяють для кріплення. Від цього залежить важкість пасма і навантаження на коріння.
Щоб перераховані вище неприємності не трапилися з вами при нарощуванні, дотримуйтеся наступних рекомендацій:
Після процедури можливий тимчасовий дискомфорт - відчуття тяжкості кучерів, поколювання від кератинових капсул, адаптація до нових правил миття та укладання. Коли дівчина звикає до оновленої шевелюрі і правильно доглядає за волоссям, проблеми зникають.
Так чи варто робити нарощування? В інтернеті є чимало позитивних відгуків жінок, які вже кілька років поспіль проводять цю процедуру. Секрет красивого волосся простий: якісні пасма, своєчасна корекція і періодичні «канікули» між процедурами.
<< Спецификация данных о товарах (XML фид) | Що таке грудки Біша? В яких випадках варто їх видаляти >>