Прикоренева хімічна завивка (boost up, буффант) - перукарняна процедура, яка забезпечує стійку перманентну укладку зі створенням додаткового об’єму від коренів. Ефект від процедури закріплюється на 3-6 місяців. Boost up рекомендується власникам дуже жирного волосся: підсушуючий вплив вирішить проблему частого миття голови.
Зміст
Ця процедура здатна вирішити проблему тонкого, слабкого або жирного волосся, яке погано зберігає форму при укладанні. Прикореневий об’єм забезпечить зачісці стійке перманентне начісування, яке збереже фіксацію всупереч погодних умов і носіння головних уборів. Буст-ап рекомендують власникам жирного волосся: після процедури їх можна буде мити рідше.
Об’єм від прикореневої завивки поступово слабшає вже через 1,5-2 місяці, коли коріння відростають.
Для досягнення необхідного результату майстер використовує бігуді і спеціальний препарат для перманентного завивання, яким обробляє пасма волосся в зоні верхівки і проділу. Буффант можна зробити і на коротке волосся: тоді клієнт доб'ється не просто додаткового об’єму біля коріння, а й зробить свою зачіску пишнішою.
Буст-ап і прикоренева біозавивка: в чому різниця?
У першому випадку для процедури використовуються препарати більш агресивного впливу, які формують стійкий обсяг. Прикоренева завивка тримається набагато менше і не дає тієї пишності, яку забезпечив би буффант, але зате мінімально травмує волосся.
На який результат ви можете розраховувати після процедури, найкращим чином продемонструють фото, зроблені до і після прикореневої біозавивки.
У салоні прикореневу хімзавивку роблять наступним чином:
Всього сеанс займе 1,5-2 години.
У наступному відео ви дізнаєтеся, як проводиться стандартна процедура «буст ап». Майстер-клас проводять майстри салону краси Ля Флер (Київ), який зареєстрований на порталі Barb.ua.
Чи можливо провести процедуру вдома?
Прикоренева хімічна завивка потребують не тільки закупівлі спеціального препарату, а й чималих витрат часу: процедура може розтягнутися на кілька годин. Кожну пасму необхідно акуратно накрутити на шпильку, обробити її моделюючим складом і зафіксувати за допомогою смужки фольги. Недбалість у проведенні процедури може обернутися пошкодженням волосся і подразненням шкіри голови. Тому більшість жінок вважає за краще робити буффант в салоні у досвідчених майстрів.
Є альтернативний варіант - створення тимчасового прикореневого об’єму за допомогою пінки і дифузора або плойки з насадкою «гофре».
Правила післяпроцедурного догляду
Прикоренева завивка шкідлива для забарвленого або освітленого волосся, а також після процедури ламінування і застосування кератину. Зверніть увагу: попереднє фарбування хною не забезпечить очікуваного об’єму і анулює склад для тривалого завивання.
Основними протипоказаннями виступають:
Відгуки про прикореневу завивку волосся досить суперечливі. Поряд з прихильницями такого методу перманентної укладки є і чимало постраждалих від некомпетентності майстра або неякісної косметики. А це означає, що на красоті свого волосся не можна економити, адже потім пошкоджені пасма будуть відновлюватися місяцями. Портал Barb.ua рекомендує проводити дану процедуру тільки у професіоналів. У нашому каталозі Ви зможете знайти топ-перукарів з Одеси, Києва, Львова та інших міст України.
Діліться своїм досвідом і думкою про процедуру boost-up!
<< Лікування волосся після завивки: як виправити помилки майстра і ліквідувати побічні ефекти | Нарощування вій вдома: наслідки, лікування >>