Знайди свого майстра краси
Рівне
від 300 грн

за процедуру

Зняття втоми, безсоння, хронічних напружень; Усунення миалгий, суглобових болів і болів в хребті; Підйом життєвого тонусу, зростання працездатності і витривалості; Гармонізація психоемоційної сфери і зниження сприйнятливості до стресу, що сприяє конструктивному настрою і прийняття усвідомлених рішень; Ефективна допомога автомобілістам і офісним працівникам, які проводять багато часу за комп'ютером; Значний релаксуючий ефект і боротьба з емоційними перевантаженнями - реальна альтернатива внутріродинним конфліктам; Профілактика сексуальних розладів, поліпшення статевої функції у чоловіків і жінок; Стимуляція регенераційних процесів шляхом активізації кровообігу і зміцнення суди; Швидка детоксикація організму через посилений лімфоток; Реальна допомога імунній системі; Ефективний контроль ваги, моделювання фігури, прискорення ліпідного обміну і ліквідація целюліту; Стійка ремісія при наявності хронічних захворювань; Відновлення гнучкості хребта і рухливості суглобів, підвищення еластичності м'язів, сухожиль і зв'язок, ефект «пасивної йоги»; Корекція постави; Стійкий оздоровчий ефект за рахунок упорядкування роботи всіх внутрішніх органів; Нормалізація обміну речовин і клітинного метаболізму; Поліпшення травлення; Усунення миалгий, полегшення суглобових болів при артрозах і артритах; Прискорена реабілітація після травм; Відчутний омолоджуючий ефект; Поліпшення координації рухів, розвиток кінестестіческой сприйнятливості і вміння слухати свій організм.

Потрібна якісний лікувальний масаж у Рівному? Запишіться на безкоштовну онлайн-консультацію до лікаря-масажиста Alpha Cell. Отримайте знижку 10% на будь-яку процедуру. Плюс персональні рекомендації.

Графік роботи
Пн 09:00 – 19:00
Вт 09:00 – 19:00
Ср 09:00 – 19:00
Чт 09:00 – 19:00
Пт 09:00 – 19:00
Сб 09:00 – 19:00
Вс Вихідний
Рівне,
16 липня, 32
Дивитись на карті Зв'язатися

Ви власник?


до управління сторінкою

Знайшли помилку?

Ми використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся з нашою «Політикою використання файлів cookie».