Всі ідеї манікюра : чорний манікюр
#чорнийманікюр #манікюрзістразами
23 фото
Запоріжжя
Київ
Суми
Хмельницький
Кривий Ріг
Ізмаїл
Житомир
Харків
Полтава
Харків
Одеса
Кривий Ріг
Київ
Запоріжжя
Запоріжжя
Харків
Харків
Одеса
Житомир
Вінниця
Манікюр у чорних тонах давно не асоціюється з готами та відьмами. Він підходить дівчатам, які люблять експерименти з контрастами та одяг з елементами аналогічного кольору.
Чорний розбавляють блискітками будь-яких кольорів, але ідеально він поєднується зі сріблом та золотистими доповненнями.
Металевими смужками створюють смугастий дизайн, манікюрну фольгу використовують для ефекту битого скла. Гліттером оформляють лунки, роблять геометричні вставки, вільні краї нігтів або створюють стильний омбре.
З блискітками золотистого кольору поєднується бордовий, фіолетовий, коричневий тон, але краще вибрати чорну основу.
Виглядає вишукано золота смужка у верхній частині нігтів. За допомогою трафарету можна зробити подвійні лінії, що перетинаються.
Творчим дівчатам буде цікавий манікюр із золотом у вигляді найтоншого мережива або дрібних квіточок. Святкову атмосферу створює декор зоряної ночі, золотий пил на всіх пальцях, окрім безіменного.
Поєднання чорного з рожевим підходить як для довгих, так і для коротких нігтів.
Тренди чорного манікюру для цього року:
З рожевим та чорним кольорами майстри роблять плавні переходи. Особливо витончено виглядає омбре при використанні кількох нюдових відтінків.
Глибокий тон надає образу шарму та загадковості. Існує кілька стильних декорів для чорного манікюру на коротких нігтях.
У тренді класичне біло-чорне поєднання, абстрактні, мармурові, геометричні малюнки, прикраса слайдерами, стразами, шармами, перлинною втиркою.
Для виділення камінців виконують промальовування білим, блакитним кольором. Актуальні аерографія, серпанок, пінний нейл-арт із спеціального пінного розчину.
Чорний із червоним поєднується складно. Краще обмежитися червоними паєтками, маленькими камінцями, пудрою.
Щоб створити контраст фактур, матовий закріплювач наносять на темну основу на одному нігті. Дизайн доповнюють гліттером золотистого чи сріблястого кольору.
У поточному році більше уваги приділятиметься формі нігтьових пластин. У тренді квадрат із згладженим кутом та загострений овал.
Для квадратних нігтів підходить дотс. Якщо спеціальним пензлем з кулькою на кінці нанести на матове покриття крапки чорного глянцю, вийде ефект крапельок води.
Залишаються модними квіткові візерунки, монограми, мереживо на темному тлі. Повертаються до нейл-арту імітації зміїної, крокодилячої шкіри, звірині принти.
Власницям довгих нігтів, особливо гострих, чорне покриття слід використовувати з обережністю. Майстри рекомендують його розбавляти прикрасами, малюнками, виконаними у бежевому чи білому кольорі.
Нігтям форми мигдаль підходить французький манікюр у чорному кольорі на кількох пальцях. Інші нігтьові пластини прикрашають бархатистим покриттям або дрібними блискітками.
Вишукано виглядає манікюр з білим матовим лаком.
Розмаїття тонів та декоративних елементів, що поєднуються з чорними нігтями, дозволяє створювати безліч варіантів нейл-арту. Якщо навчитися правильно розбавляти «драматичний» колір, чорний манікюр стане улюбленим.
Жіночий манікюр з камінням знову у тренді. Нігті зі стразами — безпрограшний варіант для підняття настрою собі коханій, дружньої вечірки чи урочистостей. Щоб покриття не виглядало вульгарним, важливо вибрати спокійні тони і відповідний дизайн.
Камінці бувають порцеляновими, пластиковими, скляними. За формою — у вигляді овалу, прямокутника, краплі, кола, серця, зірки, квітки.
Нігті прикрашають класичними стразами, гранованими або конусними, бульйонками, перлинами Сінджу, шармами, гладкими напівсферами з ефектом котячого ока, кристалами Піксі. Останні - бите скло або кришталева крихта, шарми — бантики, сніжинки, корони, намистини, підвіски.
Ще стрази розрізняють по блиску. Існують камінці з традиційним блиском, перламутровим, ефектом «Металік» та «Північне сяйво».
Для святкового манікюру використовують кристали Сваровські, стрази-хамелеон, каміння, що імітують дорогоцінні метали.
Доповнення до покриття має бути гармонійним, підкреслювати смак, витонченість власниці. Розташування декору вибирають залежно від випадку, форми та довжини нігтів:
Найлегший спосіб інкрустувати нігті з однотонним манікюром — приклеїти по одному кристалу, викласти вертикальну смужку або дугу за формою лунки. По центру додають великий кристал, з боків - меншого розміру.
Викладка на ніжне нюдове покриття відрізняється лаконічністю та витонченістю. Майстри кріплять неонові, райдужні стрази поодиноко, вертикальною смужкою по центру, по вільному краю або повторюють лунку біля кутикули.
У цьому випадку викладають прикраси на весь ніготь. Важливо правильно підібрати стрази, щоб дизайн виглядав розкішно. Фактурний ікорний манікюр створюють з бульйонками та камінцями. Залишається модним виділення одного пальця.
Для створення контрасту фігур та основи корони, квітки, парасольки, метелики, зірки, листочки та інші фігури краще закріплювати на синьому покритті або на будь-якому іншому темному тлі.
Камінцями імітують горошок, викладають грайливий бантик, сніжинку або ялинку для святкування Нового року. За допомогою страз можна втілити в життя найсміливіші фантазії.
Якщо раніше вважалося, що французький манікюр із кристалами Сваровські доречний лише на весіллі, сьогодні мініатюрне каміння, бульйонки, шарми прикрашають повсякденні дизайни. Ними покривають кінчики нігтів, прикореневу зону, візерунки у вигляді квітів, крила метеликів. Особливо шикарно виглядають стрази на матовому покритті.
Для виділення лунки використовують не менше двох тонів гель-лаку. Вони можуть бути контрастними чи пастельними. Найчастіше нейл-дизайнери вибирають поєднання червоного з білим. Залишається актуальною основа бордового, вишневого кольору.
Блискучими елементами майстри покривають лунку, окреслюють її краї або доповнюють камінчиками малюнок. Новинки 2025 — виділення форми лунки за типом відрослого нігтя, у вигляді капель, малюнків очей, обличчя, міських пейзажів.
Для коротких нігтів вибирають камінчики мініатюрного розміру, лаконічний дизайн, виконаний якісно. Найчастіше це одиночні стрази у поєднанні з монохромним бежевим, рожевим лаком.
Візуально подовжують форму вертикальні хвилі, завитки, прямі, ламані лінії. Варто врахувати, що сріблясті фрагменти прикрас поєднуються з холодними тонами, золотистими — з червоним та чорним.
Якщо на довгих нігтях інтелігентно виглядає блідо-рожеве покриття, у випадку з короткими і яскраво-рожевий манікюр зі стразами не виглядатиме вульгарно.
З великою робочою поверхнею нігтьових пластин можна використовувати безліч ідей викладення блискучих прикрас. При цьому важливо не втрачати почуття міри. Щоб дизайн не виглядав не гарно, дотримуються стилю мінімалізму.
Можна кріпити імітацію великого дорогоцінного каменю в оточенні бульйонок, викласти стразами прикореневу зону, зробити смужку по центру або поперек нігтя на безіменному пальці.
Літній манікюр передбачає використання гель-лаку жовтого, рожевого, білого, блакитного кольору. Червоний відтінок гарний у поєднанні з білим та чорним лаком, блискучими матеріалами. Кораловий манікюр універсальний. Він підходить до яскравих літніх аксесуарів, святкування Нового року. Восени, навесні покриття прикрашають камінчиками, що імітують краплинки дощу та квіти. Взимку віддають перевагу сірому, чорному, бежевому, баклажанному покриттю.
На гострих нігтях ефектно виглядають бірюзовий, бузковий, лимонний, помаранчевий тон. Основу прикрашають розписом, слайдерами, бульйонками, стразами з забарвленням, що гармонує з відтінком гель-лаку.
Сьогодні манікюр зі стразами не вважається гламурним. Для жінок різного віку він перетворився зі святкового на повсякденний. Головне, мати почуття міри, смаку, не переступити межу між шикарним нейл-артом та вульгарністю.