Всі ідеї манікюра : манікюр на довгі нігті
#манікюрнадовгінігті #двокольоровийманікюр
20 фото
Чернівці
Вінниця
Запоріжжя
Запоріжжя
Чернівці
Харків
Хмельницький
Хмельницький
Болград
Болград
Одеса
Покровськ
Ніжин
Вінниця
Запоріжжя
Львів
Хмельницький
Хмельницький
Кам'янець-Подільський
Одеса
Сьогодні все більше дівчат і жінок віддають перевагу нігтикам короткої або середньої довжини. Однак це зовсім не означає, що довгі нігті сьогодні не популярні. Адже саме вони дають можливість створювати справжні шедеври, роблячи манікюр неповторним та вишуканим.
Щоб манікюр на довгих нігтиках не виглядав вульгарно, варто врахувати кілька специфічних особливостей:
Крім цього важливо розуміти, що довгі нігті підходять не всім. І тут справа не у зовнішності, а у способі життя. Наприклад, жінкам певних професій або тим, хто активно займається спортом, варто добре подумати, перш ніж нарощувати довгі та гострі нігті.
Нігтьові пластини у формі мигдалю вважаються універсальними, оскільки підходять практично всім. Більше того, на них можна експериментувати з різними варіантами дизайну, починаючи від суворої класики білого або пастельного відтінку і закінчуючи яскраво-червоними або помаранчевими геометричними елементами та орнаментами.
Підійде не всім, але іноді кожній жінці хочеться поекспериментувати. Конічні довгі нігті вибирають екстравагантні та сміливі натури. Наприклад, для створення образу жінки-вамп можна зробити манікюр у насиченому чорному кольорі з інкрустацією стразами. Але найчастіше для гострих нігтиків вибирають ніжнішу кольорову палітру, наприклад, білу, кремову, світло-рожеву.
Ідеально підійде тим, хто має від природи короткі пальці. Прямокутні нігтьові пластини візуально подовжують пальчики, особливо з манікюром, виконаним у ніжному пастельному або білому кольорі та зробити акцент на декорі.
Можна використовувати і більш яскраві відтінки. Наприклад, червоний дизайн теж виглядатиме не менш вишукано, але в цьому варіанті краще не використовувати багато декору.
Довгі нігті екстравагантного чорного або пастельного кольору – це привабливо, цікаво та оригінально. Головне – дотримуватися пропорцій у декорі, щоб дизайн справді виглядав вишуканим та притягував погляд.
Двоколірний манікюр - це чудова можливість експериментувати з комбінаціями та дизайнами. Запорука успіху - це кольори, що поєднуються.
Класичний альтернативний: Пофарбуйте пальці обох рук різними кольорами – наприклад, великий палець, вказівний та мізинець одним кольором, а безіменний та середній – іншим.
Горизонтальний поділ: Ніготь можна ділити горизонтально навпіл двома різними кольорами. Це може бути рівний поділ або нерівний обрій.
Вертикальний поділ: Ніготь ділиться вертикально навпіл, кожна сторона забарвлюється у свій колір.
Френч манікюр: Класичний френч можна модифікувати, використовуючи один колір для основи нігтя та інший для кінчика.
Градієнт: Змішайте два кольори так, щоб вони плавно переходили один до одного, створюючи ефект градієнта.
Точковий дизайн: Нанесіть основний колір на ніготь, а потім додайте точки другого кольору.
Геометричні візерунки: Використовуйте стрічку для манікюру або тонку кисть, щоб створити різні геометричні форми та візерунки з використанням двох кольорів.
Мармуровий ефект: Використовуйте техніку водяного манікюру з двома кольорами для створення мармурового дизайну.
Ніготь-акцент: Забарвлюйте всі нігті одним кольором, крім одного або двох "акцентних" нігтів, які ви покриваєте іншим кольором чи дизайном.
Неправильні форми: Випадково розмазуйте один колір поверх іншого, створюючи неправильні та унікальні форми на кожному нігті.
При виборі комбінації кольорів намагайтеся враховувати, як вони поєднуються між собою і як цей манікюр гармоніюватиме з вашим стилем чи настроєм. Завжди завершуйте манікюр верхнім покриттям для захисту та додаткового блиску.