Всі ідеї манікюра : манікюр на довгі нігті
#манікюрнадовгінігті #гелевийманікюр
Сьогодні все більше дівчат і жінок віддають перевагу нігтикам короткої або середньої довжини. Однак це зовсім не означає, що довгі нігті сьогодні не популярні. Адже саме вони дають можливість створювати справжні шедеври, роблячи манікюр неповторним та вишуканим.
Щоб манікюр на довгих нігтиках не виглядав вульгарно, варто врахувати кілька специфічних особливостей:
Крім цього важливо розуміти, що довгі нігті підходять не всім. І тут справа не у зовнішності, а у способі життя. Наприклад, жінкам певних професій або тим, хто активно займається спортом, варто добре подумати, перш ніж нарощувати довгі та гострі нігті.
Нігтьові пластини у формі мигдалю вважаються універсальними, оскільки підходять практично всім. Більше того, на них можна експериментувати з різними варіантами дизайну, починаючи від суворої класики білого або пастельного відтінку і закінчуючи яскраво-червоними або помаранчевими геометричними елементами та орнаментами.
Підійде не всім, але іноді кожній жінці хочеться поекспериментувати. Конічні довгі нігті вибирають екстравагантні та сміливі натури. Наприклад, для створення образу жінки-вамп можна зробити манікюр у насиченому чорному кольорі з інкрустацією стразами. Але найчастіше для гострих нігтиків вибирають ніжнішу кольорову палітру, наприклад, білу, кремову, світло-рожеву.
Ідеально підійде тим, хто має від природи короткі пальці. Прямокутні нігтьові пластини візуально подовжують пальчики, особливо з манікюром, виконаним у ніжному пастельному або білому кольорі та зробити акцент на декорі.
Можна використовувати і більш яскраві відтінки. Наприклад, червоний дизайн теж виглядатиме не менш вишукано, але в цьому варіанті краще не використовувати багато декору.
Довгі нігті екстравагантного чорного або пастельного кольору – це привабливо, цікаво та оригінально. Головне – дотримуватися пропорцій у декорі, щоб дизайн справді виглядав вишуканим та притягував погляд.
Гелевий манікюр став особливо популярним завдяки його довговічності, глянцевому блиску та можливості швидкого процесу загоєння. Гелеве покриття зазвичай зберігає свій ідеальний вигляд протягом 2-3 тижнів, при цьому не збиваючись і не втрачаючи блиску.
Підготовка нігтів. Це включає обробку кутикули, надання форми нігтям і знежирення поверхні.
Базове покриття. На нігті наноситься базове покриття, яке захищає нігті та сприяє кращому зчепленню гелю з нігтем.
Полімеризація. Після нанесення базового покриття рука поміщається в UV або LED-лампу для застигання покриття.
Кольорове покриття. Наноситься один або кілька шарів лаку геля вибраного кольору. Після кожного шару рука знову поміщається у лампу.
Верхнє покриття. Це зазвичай прозоре покриття, яке надає блиску манікюру та захищає колір від сколів та подряпин.
Полімеризація. Останній етап висихання під UV- або LED-лампою.
Завершальна обробка. Використовується спеціальний засіб видалення липкого шару, який може залишитися після полімеризації.
Уникайте контакту з розчинниками та хімікатами, які можуть пошкодити покриття.
Носіть рукавички під час виконання домашніх робіт, особливо якщо вони пов'язані з водою.
Не використовуйте нігті як інструменти.
Якщо покриття починає відшаровуватися або сколотитися, зверніться до майстра. Не намагайтеся зняти гелеве покриття самостійно, оскільки це може пошкодити нігті.
Для того щоб зберегти здоров'я нігтів та шкіри рук, рекомендується робити перерви між процедурами манікюру гелю. Якщо у вас виникають алергічні реакції або інші проблеми, зверніться до фахівця.