Знайди свого майстра краси
Київ

Всі ідеї манікюра : манікюр з малюнком

Всі фото

Манікюр з малюнком / мінімалізм - 15 фото

#манікюрзмалюнком #манікюрмінімалізм

15 фото


Манікюр з малюнком молочний із серцями, фото -

Людмила Коваль

Ізмаїл

Манікюр з малюнком рожевий мінімалізм, фото - Салон краси Silvershade Beauty

Silvershade Beauty

Одеса

Манікюр на короткі нігті літо ніжний, фото -

Юлія Лав

Київ

Білий манікюр на короткі нігті з малюнком, фото -

Інна Савчук

Чернівці

Манікюр на короткі нігті з малюнком кавовий, фото -

Ірина Бандурко

Корсунь-Шевченківський

Білий манікюр з малюнком на квадратні нігті, фото -

Татьяна Андрущенко

Житомир

Білий манікюр з малюнком наклейками, фото -

Марина Серокурова

Черкаси

Манікюр на короткі нігті нюдовий з малюнком, фото -

Татьяна Клопотенко

Одеса

 , фото -

Ольга Мишакова

Одеса

Манікюр з малюнком молочний патріотичний, фото -

Наталія Девятка

Запоріжжя

Манікюр на короткі нігті нюдовий з малюнком, фото -

Татьяна Каневськая

Софіївська Борщагівка

Манікюр з малюнком мигдаль із серцями, фото -

Валерія Бондарчук

Харків

Білий манікюр на короткі нігті з малюнком, фото - Подолог Ольга Подолог

Ольга Подолог

Бровари

Манікюр з малюнком бежевий мінімалізм, фото - Майстер манікюру Ирина Скринник

Ирина Скринник

Київ

Білий манікюр з малюнком мінімалізм, фото -  IDN Beauty Salon & Clinic

IDN Beauty Salon & Clinic

Київ

 

Всі ідеї

Доглянуті руки – візитна картка будь-якої жінки. За допомогою красивого манікюру з малюнком можна підкреслити стиль та зробити образ завершеним

Як вибрати дизайн

Звертаючись до послуг майстра можна бути впевненим у якісному результаті. Дизайн майбутнього манікюру можна обрати самостійно або довіритися професіоналу. На даний момент асортимент містить такі варіанти:

  • французький (класичний френч можна доповнити незвичайним малюнком);
  • котяче око (гель-лак яскраво-синього або глибокого бордового кольору з іризацією, що привертає увагу);
  • омбре (особливий манікюр із використанням кількох відтінків лаку з плавним переходом кольору);
  • геометрія (комбінація кількох графічних елементів);
  • мінімалізм (у цьому випадку акцент робиться на одному або кількох нігтях);
  • нюдовий (нестаріюча класика – тілесні відтінки лакового покриття);
  • матовий (відсутність блиску та невеликий акцент на зображенні);
  • прозорий (відсутність лакової основи зробить манікюр природнішим);
  • перламутровий (покриття з кокетливим шовковистим блиском);
  • перепелине яйце (стильна імітація шкаралупи у поєднанні з графікою).

При необхідності можна доповнити манікюр красивими елементами (втирка перламутрового або золотого пилу, каміння, наклейки для нігтів і т.д. .д.). Різноманітність дизайнів дозволить створити оптимальний образ для майбутнього урочистого заходу (весілля, сімейне свято, побачення тощо) або вечірки будь-якої тематики (Хелловін, Новий рік, день св. Валентина тощо). При виборі оформлення нігтьової пластини важливо враховувати вбрання, стиль майбутньої події, наявність або відсутність прикрас та інші не менш важливі нюанси.

Манікюр та довжина нігтів

Великий асортимент дизайнів та технік допоможе завершити модний образ або зробити яскравий акцент на руках. При виборі стилю оформлення важливо враховувати довжину нігтів. Головне в даному випадку – гармонія, відсутність перевантаженості додатковими елементами.

Довгі нігті дають певний простір фантазії. Основою може бути лак будь-якого кольору (чорний, синій, зелений, бордовий, білий і т.д.). Підготовлену пластину можна прикрасити великим декором (камені, наклейки), зобразити малюнок будь-якого розміру і т.д.

Власницям коротких нігтів краще звернути увагу на класику чи мінімалізм. Майстер може прикрасити кінчик пластини невеликим графічним зображенням, наприклад, комбінувати французький манікюр з невеликим квітковим бутоном і т.д. Альтернатива – прикраса одного нігтя (малюнок, покриття гель-лаком контрастного кольору тощо). Зухвалий акцент стане родзинкою образу.

Висновок

Манікюр із малюнком здатний прикрасити будь-яку жінку. Перед початком роботи варто визначитися із дизайном. При формуванні образу важливо враховувати тематику заходу, стиль одягу, довжину нігтьової пластини та інші чинники. Різноманітність технік і додаткових елементів декору допоможуть сформувати неповторний образ.

При всій різноманітності дизайнів та широкому виборі відтінків лаків та елементів декору цей вид нейл-арту не втрачає популярності вже багато років поспіль. Мінімалістичний манікюр – це вибір любителів стриманості у всьому, дизайн може бути літнім, осіннім, зимовим і весняним.

У чому унікальність мінімалістичного манікюру?

Для мінімалістичного дизайну нігтів характерне ненав'язливе оформлення та декор, де немає різких переходів. Покриття дуже акуратне, як правило, це тілесні, нюдові, спокійні відтінки, які не дратують. Але це зовсім не означає, що нігтьові пластини мають бути монохромними. Щоб зробити стильний та оригінальний манікюр, можна використовувати такі акценти, як точки, смужки, прості фігури, пунктири, зигзаги та ін.

Унікальність мінімалістичного манікюру досягається простотою, акуратністю виконання та помірністю у всіх деталях. Популярність такого вибору росте з кожним роком.

Ідеальна палітра

Щоб створити гарне покриття в стилі мінімалізм, рекомендується віддавати перевагу таким відтінкам:

  • будь-які півтони сірого;
  • беж, нюд;
  • пастельні;
  • пісочні;
  • коричневі та бузкові приглушених тонів;
  • ніжно-рожеві;
  • пильні відтінки (пудра, оливка).

Ніколи не вийде з моди класичне поєднання чорного та білого. Це чудовий варіант для дизайну нігтів у стилі мінімалізм. У моді також залишається поєднання чорного із золотом та сріблом. А якщо вибирати яскраві кольори, наприклад, червоний, вони мають розбавлятися білим у великій кількості.

Модні варіанти мінімалістичного манікюру

При виборі стилю мінімалізм на довгі нігті, покриття може бути як однотонним, так і розбавлятися прикрасами та стильними акцентами . Найпопулярніші варіанти:

  • Точкові акценти. Це просте рішення, де не потрібно створювати об'ємні конструкції або декоративні візерунки. Манікюр з точками різного розміру та кольору створюють оригінальні та стильні дизайни. Особливо популярним є такий варіант, коли на матовому покритті нігтя роблять глянсові точки.
  • Тонкі лінії. Хаотично розставлені паралельні або тонкі лінії, що перетинаються, дозволяють зробити бажані акценти на блідій основі. Це надає особливої ​​чарівності манікюру, візуально подовжує, якщо використовувати його на короткі нігті.
  • Френч. Класичний французький манікюр з нейтральною підкладкою та білою лінією на краю пластини робить дизайн строгим та лаконічним. Можна також поєднувати ніжно-рожевий відтінок і тони нюду, які відмінно доповнюють один одного.
  • Геометрія. Різні варіанти геометричних фігур, ліній, смужок та інших елементів у невеликій кількості чудово виглядають на основі нюдових лаків.
  • Різні текстури. Завдяки вдалому поєднанню матових та глянцевих покриттів можна створювати стильні та модні дизайни манікюру, які сьогодні на піку популярності.
  • Омбре та градієнт. Ніжний перехід приглушених відтінків – ідеальне рішення для манікюру у стилі мінімалізм. Тут важливо підібрати кольори під тон шкіри або колір одягу.
  • Виділення одного або двох пальців. При виборі темного кольору лаку для покриття нігтьових пластин краще зробити кілька пальчиків світлими. А при виборі нюдового лаку для одного пальця можна взяти чорний, графітовий, темно-синій. Головне щоб контраст був акуратним. Це просте рішення виглядає дуже стильно та незвично. Можна зробити манікюр із обличчями на одному нігті.

Щоб отримати гарний нейл-арт у стилі мінімалізм, важливо, щоб у майстра було почуття балансу, а перед нанесенням покриття потрібно привести нігті до ладу, надавши їм необхідної форми та довжини.