Знайди свого майстра краси
Київ

Всі ідеї манікюра : матовий манікюр

Всі фото

Матовий манікюр / багатий - 6 фото

#матовийманікюр #багатийманікюр

6 фото


Чорний манікюр матовий з камінням, фото -

Наталія Клочко

Полтава

Білий манікюр французький з малюнком, фото -

Елена

Харків

Матовий манікюр смарагдовий з принтами, фото -

Галина Маркова

Кропивницький

Нюдовий манікюр весільний матовий, фото -

Олена Савченко

Дніпро

Синій манікюр матовий з камінням, фото -

Екатерина Степаненко

Київ

Манікюр на короткі нігті матовий сірий, фото - Нігтьова студія Nail Art

Nail Art

Запоріжжя

 

Всі ідеї

Глянцевий блискучий манікюр ще донедавна вважався еталоном бездоганності та ідеалу, але сьогодні йому анітрохи не поступається матова поверхня нігтів.

Модні техніки

При виконанні матового манікюру майстри нейл-арту застосовують ті ж техніки, що і при створенні класичного глянсового. Актуальні такі тренди:

  1. Однотонна класика. Матове однотонне покриття нігтів виглядає стильно та лаконічно. Цей варіант манікюру ідеально підійде для тих, хто не любить химерного та яскравого дизайну.
  2. Градієнт. Плавний гармонійний перехід від світлого кольору до темного доречний як на глянсовій поверхні нігтів, так і на матовій. Палітра кольорів для градієнта досить широка, красиво виглядають в техніці омбре і різні відтінки одного кольору і зовсім протилежні.
  3. Якщо матовий манікюр здається нудним і бляклим, його можна доповнити блискітками та стразами, головне – не перестаратися.
  4. Комбінований френч. У такому дизайні майстри нейл-арту часто поєднують між собою глянсовий та матовий гель-лаки. Основою служить матове топове покриття, а кінчики нігтів покриваються блискучим глянцем.

Який колір вибрати?

Матовий манікюр сам по собі розкішний та елегантний, тому він буде гарний у будь-якому кольорі. Все ж таки стилісти найвигіднішими для матової поверхні називають темні насичені глибокі кольори, які створюють особливий колорит і ідеальні для вечірнього образу.

Класикою матового нейл-арту можна назвати такі кольори:

  • червоний;
  • бежевий;
  • бордовий;
  • фіолетовий;
  • смарагдовий;
  • синій;
  • бірюзовий;
  • графітовий;
  • білий;
  • чорний.

Цікаво виглядає дизайн, у якому поєднуються світлі та темні тони. Оригінально у матовій версії виглядає нюд. Натуральні бежеві відтінки є актуальними для будь-якого образу – ділового, вечірнього, повсякденного кежуалу. При створенні вечірнього образу манікюр можна прикрасити блискучим декором або малюнком.

Для літа актуальні блакитні, жовті, рожеві, бузкові, м'ятні, помаранчеві та салатові кольори матових гель-лаків. Монохромне матове покриття в рожевих тонах виглядає ніжно та жіночно. Якщо його розбавити чорним – вийде трохи зухвало і сміливо. А якщо прикрасити покриття квітами, можна з таким дизайном вирушати на романтичне побачення. Серед літніх нейл-дизайнів також користуються популярністю квіткові та морські мотиви, геометричні форми.

З початком холодного сезону потрібні червоні відтінки, як яскраві, так і насичені глибокі. Бордовий – один із найтрендовіших в осінньо-зимовий сезон. Покриття у бордовому кольорі виглядає стильно та аристократично. Для повсякденного образу підійде однотонне покриття, для урочистої події краще зробити декор із блискітками, стразами, наклейками, малюнками.

Матовий манікюр та форма нігтів

Матовий гель-лак гарно виглядає і на квадратних, і на овальних, і на мигдальних нігтях. Для коротких нігтів  природної форми – овал чи м'який квадрат, підходив будь-який колір покриття. Однак у матовому виконанні не зухвало виглядатимуть на довгих нігтях навіть найяскравіші кольори.

Термін "багатий манікюр" може бути інтерпретований по-різному залежно від контексту та культури. Однак, у загальному сенсі, "багатий манікюр" може означати розкішний, виразний та елегантний дизайн нігтів, який часто включає наступні елементи.

Ідеї багатого манікюру

Дорогоцінні камені та стрази: Прикраса нігтів маленьким дорогоцінним камінням або стразами, що створюють блискучий і помітний ефект.

Металеві відтінки: Використання золотих, срібних або бронзових лаків.

Високоякісні матеріали: Використання гель-лаків, акрилу чи інших довговічних матеріалів.

Текстури: створення текстур на нігтях за допомогою спеціальних лаків або технік.

Художній розпис: Складні малюнки, створені вручну.

Комбіновані техніки: використання декількох технік одночасно, таких як градієнт, стемпінг, фольга та інші.

Якщо ви хочете зробити "багатий манікюр", рекомендується звернутися до професійного майстра манікюру, який спеціалізується на складних дизайнах та може запропонувати вам різні варіанти та рекомендації.