Знайди свого майстра краси
Київ

Всі ідеї манікюра : матовий манікюр

Всі фото

Матовий манікюр / з камінням - 9 фото

#матовийманікюр #манікюрзкамінням

9 фото


Чорний манікюр матовий з камінням, фото -

Наталія Клочко

Полтава

Ніжний манікюр нюдовий матовий, фото -

Светлана Солодилова

Ужгород

Матовий манікюр рожевий на довгі нігті, фото -

Елена

Харків

Білий манікюр чорний матовий, фото -

Тетяна Зімовець

Дніпро

Нюдовий манікюр весільний матовий, фото -

Олена Савченко

Дніпро

Синій манікюр матовий з камінням, фото -

Екатерина Степаненко

Київ

Синій манікюр матовий з камінням, фото -

Оксана Глинская

Харків

Манікюр на короткі нігті осінь матовий, фото - Майстер манікюру Татьяна Землякова

Татьяна Землякова

Одеса

Манікюр на короткі нігті матовий сірий, фото - Нігтьова студія Nail Art

Nail Art

Запоріжжя

 

Всі ідеї

Глянцевий блискучий манікюр ще донедавна вважався еталоном бездоганності та ідеалу, але сьогодні йому анітрохи не поступається матова поверхня нігтів.

Модні техніки

При виконанні матового манікюру майстри нейл-арту застосовують ті ж техніки, що і при створенні класичного глянсового. Актуальні такі тренди:

  1. Однотонна класика. Матове однотонне покриття нігтів виглядає стильно та лаконічно. Цей варіант манікюру ідеально підійде для тих, хто не любить химерного та яскравого дизайну.
  2. Градієнт. Плавний гармонійний перехід від світлого кольору до темного доречний як на глянсовій поверхні нігтів, так і на матовій. Палітра кольорів для градієнта досить широка, красиво виглядають в техніці омбре і різні відтінки одного кольору і зовсім протилежні.
  3. Якщо матовий манікюр здається нудним і бляклим, його можна доповнити блискітками та стразами, головне – не перестаратися.
  4. Комбінований френч. У такому дизайні майстри нейл-арту часто поєднують між собою глянсовий та матовий гель-лаки. Основою служить матове топове покриття, а кінчики нігтів покриваються блискучим глянцем.

Який колір вибрати?

Матовий манікюр сам по собі розкішний та елегантний, тому він буде гарний у будь-якому кольорі. Все ж таки стилісти найвигіднішими для матової поверхні називають темні насичені глибокі кольори, які створюють особливий колорит і ідеальні для вечірнього образу.

Класикою матового нейл-арту можна назвати такі кольори:

  • червоний;
  • бежевий;
  • бордовий;
  • фіолетовий;
  • смарагдовий;
  • синій;
  • бірюзовий;
  • графітовий;
  • білий;
  • чорний.

Цікаво виглядає дизайн, у якому поєднуються світлі та темні тони. Оригінально у матовій версії виглядає нюд. Натуральні бежеві відтінки є актуальними для будь-якого образу – ділового, вечірнього, повсякденного кежуалу. При створенні вечірнього образу манікюр можна прикрасити блискучим декором або малюнком.

Для літа актуальні блакитні, жовті, рожеві, бузкові, м'ятні, помаранчеві та салатові кольори матових гель-лаків. Монохромне матове покриття в рожевих тонах виглядає ніжно та жіночно. Якщо його розбавити чорним – вийде трохи зухвало і сміливо. А якщо прикрасити покриття квітами, можна з таким дизайном вирушати на романтичне побачення. Серед літніх нейл-дизайнів також користуються популярністю квіткові та морські мотиви, геометричні форми.

З початком холодного сезону потрібні червоні відтінки, як яскраві, так і насичені глибокі. Бордовий – один із найтрендовіших в осінньо-зимовий сезон. Покриття у бордовому кольорі виглядає стильно та аристократично. Для повсякденного образу підійде однотонне покриття, для урочистої події краще зробити декор із блискітками, стразами, наклейками, малюнками.

Матовий манікюр та форма нігтів

Матовий гель-лак гарно виглядає і на квадратних, і на овальних, і на мигдальних нігтях. Для коротких нігтів  природної форми – овал чи м'який квадрат, підходив будь-який колір покриття. Однак у матовому виконанні не зухвало виглядатимуть на довгих нігтях навіть найяскравіші кольори.

Нігті, оформлені камінням, виглядають виразно. Такий манікюр підходить не лише для особливих випадків, а й для повсякденності. Це – універсальний декор; доповнює будь-який образ та підходять для лаків різних відтінків. 

Цікаві ідеї 

За допомогою манікюру з камінням можна підкреслити імідж, характер, настрій. Головна умова — не переборщити з кількістю прикрас. Зазвичай стразами оформляють один або два пальчики. Можна використовувати один великий або кілька дрібних каменів.

Популярні варіанти: 

  • лунковий дизайн; 
  • вишуканий нюд; 
  • вертикальний декор; 
  • стриманий мінімалізм; 
  • французький де люкс; 
  • стрази з квітами. 

Декоративне каміння аристократично виглядає на бежевому, нюдовому покриттях. Такий дизайн підкреслює красу рук.

Модна фішка сучасного нейл-арту — формування стразами дивовижного візерунка, що надає нігтям яскравий, розкішний вигляд. Краще вибирати контрастні кольори, наприклад, чорний лак та світле каміння.

Стриманий мінімалізм обирають володарки коротких нігтиків. Для оформлення використовується один-два багатогранники в районі лунок.

Камінці поєднуються з манікюром у стилі френч. Ними можна замінити «лінію посмішки». 

Для ніжного, романтичного манікюру декор рекомендується нанести на рожевий, перламутровий лак. 

Модні тенденції 

Стрази підходять для глянсового та матового покриття. Білий матовий тон створює контраст, що дозволяє відобразити всю красу каміння. 

Декорувати можна нігті будь-якого кольору — червоного, жовтого, сірого, зеленого, синього та інших.

Сучасні тенденції: 

  • Класика — блискучими камінцями прикрашають мигдалеподібні, квадратні, гострі пластини. Виглядає лаконічно і при цьому шикарно.
  • Піксі — ніготь обклеюється декором різної форми для створення ефекту битого скла. 
  • Конуси — візуально подовжують пластину та дозволяють створити оригінальний малюнок. 
  • Шарми — готові аплікації, зроблені зі стразів різних кольорів. Можуть мати форму серця, квітки, листя, метелика.

Лакове покриття, прикрашене камінням, — чудовий варіант новорічного манікюру.  Вибираючи відповідний дизайн, слід пам'ятати, що в моді залишається природність.