Знайди свого майстра краси
Київ

Всі ідеї манікюра : манікюр із золотом

Всі фото

Манікюр із золотом / геометрія - 8 фото

#манікюріззолотом #манікюргеометрія

8 фото


Манікюр літо синій геометрія, фото - Салон краси Афродіта

Афродіта

Кривий Ріг

Чорний манікюр мигдаль матовий, фото -

Любовь Миненко

Запоріжжя

Манікюр на короткі нігті осінь з малюнком, фото -

Марина Писарева

Стрий

Рожевий манікюр геометрія із золотом, фото -

Анастасія Копелець

Черкаси

Французький манікюр чорний геометрія, фото -

Людмила Коваль

Ізмаїл

Манікюр на короткі нігті ніжний нюдовий, фото -

Ірина Матвійчук

Кременчук

Манікюр осінь матовий геометрія, фото -

Катерина Приведенюк

Лубни

Манікюр геометрія прозорий із золотом, фото - Майстер манікюру Мария Лебедева

Мария Лебедева

Київ

 

Всі ідеї

Золотий манікюр виглядає ефектно та яскраво навіть з однотонним покриттям. Деякі помилково вважають, що такий варіант підійде лише для святкових та вечірніх заходів. Золоті нігті цілком доречні і для повсякденного носіння, а цікаві та різноманітні ідеї дизайну дозволять повторити найтоповіші нейл-тренди.

Як зробити золотий манікюр

Для створення манікюру із золотом потрібні такі засоби:

  1. Лак із гліттером. Відрізняється за консистенцією, може мати великі блискітки або дрібні сяючі частинки.
  2. Втирка. Найдрібніша пудра дозволяє досягти дзеркального ефекту.
  3. Розсипчасті блискітки. Створюють більш щільне та яскраве блискуче покриття.

У манікюрі все має бути в міру. Щоб яскраві та блискучі нігті не виглядали негарно, важливо підшукати правильну комбінацію кольорів.

Вдале поєднання кольорів

Незважаючи на свою помітність, золото поєднується практично з усіма відтінками – починаючи від нюдових і закінчуючи сміливішими.  

Соковитий кораловий, вишневий або класичний червоний – всі ці тони виглядають дорого в поєднанні із золотом. Відтінки червоного частіше виступають основою, а золото – як декор. 

Комбінація чорного і золотого не найкраща для повсякденного носіння, але якщо ви шукаєте незвичайну ідею на особливий випадок, то такий варіант точно буде безпрограшним. Як декор можуть виступати стрази, бульйонки, фольга, золотий пісок.

Біла база здатна ідеально доповнити золотисте покриття. Це може бути не тільки білий колір, але й інші відтінки, наприклад, слонова кістка або молочний. Такий дует дозволяє втілити різний дизайн: лунковий, лиття, френч.

Ще одне популярне поєднання – бежевий та золотистий. Манікюр виглядає дуже витончено та ідеально підійде на кожен день. Бежева база виглядатиме зовсім інакше і не так нудно, якщо додати трохи блиску на всі або кілька нігтів.

Благородний бордовий відтінок однаково добре виглядає на нігтях будь-якої форми та довжини. Золоті блискітки додадуть йому трохи яскравості та свіжості. Таке поєднання ефектно виглядає як з матовим, так і з глянцевим покриттям.

Ще одна цікава комбінація – золотий і синій. Такі відтінки, які на перший погляд можуть здатися не сполучними, дуже добре доповнюють один одного і можуть дати різний результат. Для створення літнього та легкого манікюру варто вибирати світлі відтінки блакитного, а для вечірнього та яскравого оформлення підійдуть глибші тони.

Дуже ніжно виглядає золотистий на рожевій базі. Як основа можна вибрати різні відтінки – світло-рожевий, кораловий або більш насичений. Можна зробити френч, лунки чи суцільне покриття з мінімалістичним дизайном.

Також цікаво дрібні та великі золотаві блискітки виглядатимуть у дизайні з коричневим, персиковим, зеленим, фіолетовим, жовтим та іншими яскравими кольорами. 

Правильно підібране поєднання та дизайн дозволить створити стильний манікюр з ефектом дорогоцінного металу, який стане вашим улюбленим варіантом на всі випадки життя. 

Серед модних тенденцій у світі нейл-індустрії міцно закріпилися геометричні фігури, візерунки та малюнки. Такий манікюр відрізняється прямими та чіткими штрихами, що робить техніку не зовсім легкою для новачків. 

Цікаві ідеї створення манікюру з геометричним візерунком

Геометричний манікюр має безліч варіантів виконання. Він знайшов своє застосування у різних дизайнах.

Мінімалізм

Один із найголовніших трендів багатьох сезонів – мінімалізм. Для такого манікюру характерні тонкі лінії, намальовані впоперек, уздовж чи діагонально. Розташовані в різному порядку, вони можуть створювати цікаві фігури, наприклад, павутинку. Мінімалістичний дизайн може бути доповнений монохромними елементами:

  • овал;
  • коло;
  • багатокутник;
  • квадрати;
  • трикутники.

Також підійдуть клітини, крапки, хвилі, абстракції. Для мінімалістичного манікюру краще вибирати нюдову палітру. Техніка вдало поєднується з френчем та лунками.

Градієнт

Градієнт з геометрією виглядає дуже чарівно. Переливи відтінків одного або різних кольорів утворюють ідеальні форми та візерунки. Для втілення задуму можна малювати чіткі лінії різних кольорів або вдатися до техніки зворотного градієнта. Для створення святкового настрою можна зробити манікюр з градієнтом та блискітками або мерехтливим піском.

Рослинна тематика

Соковита та яскрава зелень у поєднанні з геометричними візерунками також не залишає список трендів. Для такого дизайну ідеальна біла чи прозора основа. Якщо немає бажання вимальовувати листя, можна використовувати готові наклейки.

Якщо говорити про трендові відтінки, то у виборі немає обмежень, головне, правильно підібрати комбінацію. Це може бути жовтий із чорним, білий та червоний, блакитний із золотом. 

Геометрія – чудовий спосіб розбавити класичний манікюр. Завдяки різноманіттю варіантів виконання, кожна модниця знайде для себе відповідний дизайн.