Ця анкета застаріла і буде видалена 25.08.2026.
Якщо Ви власник цієї анкети і хочете відновити доступ, напишіть на namaste@barb.ua
| Догляд за нігтями рук (4) | |
|---|---|
| Дитячий манікюр | 100 грн. |
| Покриття нігтів / руки | 190 грн. |
| Нарощення нігтів | від 550 грн. |
| Парафінотерапія рук | 75 грн. |
| Догляд за ногами (3) | |
|---|---|
| Педикюр | 260 грн. |
| Кислотний педикюр | ✔️ |
| Парафінотерапія ніг | 105 грн. |
| Оформлення брів та вій (2) | |
|---|---|
| Корекція брів | 150 грн. |
| Фарбування вій | 100 грн. |
Нігтьова студія "LEM GLAM" – профільне місце, куди можна прийти у зручний для вас час, у будь-якому настрої, і зробити собі нігті – яскраві, ексклюзивні, які відповідають вашому стану на даний момент, а заодно побалувати себе парафіновою ванночкою для рук, познайомитися з новими поповненнями наших колекцій, поспілкуватися з дружніми майстрами, які напевно поділяться з вами свіжими тенденціями в світі нейл-моди.
Ми робимо чоловічий і жіночий педикюр, у тому числі, кислотний, ремонтуємо нарощені нігті шовком і гелем, наносимо якісні декоративні покриття як для любительок соковитих «тижневих» лаків, так і для дам, яким до душі тритижневий гель-лак.
|
|
|
||
30.01.2018 Тамара
Ногти здесь на самом делают очень качественно. Лак используют не дешевый он достаточно устойчивый и не слазит. Мастера приятные, но хотелось что бы работали более быстро. Интерьер здесь комфортный, за ту цену, которую берут, очень качественно оказывают свои услуги. В целом, довольна работой данного салона.
21.12.2017 Анна
Добрый день! Уже не первый раз делаю наращивание ногтей в этом салоне, мне все нравится. Никаких "косяков" ни разу не было, форму и длину делают такую, какую прошу. Все аккуратно и бережно подпиливают, заусенцев на кутикулах не возникает. С дизайном особо не экспериментирую, мне нравится френч, разнообразие разве что в цветах (под настроение), выбор которых здесь, кстати, не маленький)
манікюр з крапками, блакитний манікюр, манікюр перепелине яйце, кораловий манікюр, манікюр гель-лаком
| M | Лук'янівська | ||||||||||||||
| ул. Мельникова, 51б | |||||||||||||||
Показати графік роботи
|
|||||||||||||||
Ви власник?
Знайшли помилку?
18.11.2024 Елена
Отвратительно сделали маникюр. Порезали пальцы. Очень долго не заживали ранки. Мастер так держала пальцы, как будто я вырывалась куда-то.,гестапо какое-то. Не рекомендую.