#акварель #трикутник
10 фото
Запоріжжя
Кам'янське
Київ
Львів
Запоріжжя
Київ
Київ
Львів
Львів
Кривий Ріг
Акварельні татуювання – це сучасне та незвичайне рішення для любителів творчості та експериментів. Барвисті та яскраві малюнки не лише прикрашають тіло, а й несуть у собі величезний зміст. Вони доповнюють образ, підкреслюють індивідуальність та світосприйняття, а також нагадують витвір мистецтва, де кожна деталь знаходиться у центрі уваги. Особливість таких татуювань полягає в тому, що створюється контраст між витонченим малюнком, тонкими лініями та різнобарвними незначними потоками.
Ідеї для татуювань у стилі акварель відрізняються різноманітністю, адже невеликі малюнки можуть виглядати ефектно за рахунок яскравих відтінків, а об'ємні ескізи дивують глибиною сенсу та палітрою фарб. Тату-акварель відрізняється від класичних варіантів татуювань, але на перший план також висуваються контрастні тони, непомітні переходи і м'які контури.
Своєю появою цей напрямок завдячує геніальній тату-майстрині Аманді Вачоб. Американська художниця прийшла до ідеї розведення фарб з водою, щоб прикрашати людське тіло невагомими, легкими та ледве вловимими малюнками. Дівчина відштовхувалася від того, що вони здатні перенести в дивовижний світ, де все задумане здається реальним і досяжним. На перший погляд недбалі мазки перетворюються на оригінальні малюнки, де кожен відтінок та крапельки пензля передають настрій та особливе світовідчуття.
На сьогоднішній день акварельні татуювання займають лідируючі позиції у сфері моди, не поступаючись традиційним технікам виконання. Такі тату привертають увагу оригінальністю, креативністю та творчою складовою. Вони не тільки радують володарів, а й служать натхненням для оточуючих. Аманда Вачоб довела, що малюнок відкриває нові грані можливого, передає психологічний стан людини і таїть у собі безліч значень.
До характерних рис татуювань у стилі акварель відносяться:
Люди зазвичай вибирають ті малюнки, які відображають їх характер чи особистісні настанови. Популярні елементи тату:
Татуювання можуть наноситися на будь-які частини тіла, особливо на шию, руки та ноги.
Акварельна стилістика поєднує в собі графіку та живопис, що дозволяє доповнювати будь-який образ і наголошувати на оригінальності. Роботи відомих татуювання можна подивитися на сайті barb.ua, де татуювання в стилі акварель демонструють палітру фарб, відтінків, поєднань та настроїв.
Трикутник часто з'являється на ескізах для художніх татуювань. Він служить як незвичайною рамкою для малюнків, так і складової незвичайного орнаменту. Однак найчастіше ця геометрична фігура з'являється на ескізі як містичний елемент, наділений особливим змістом.
Значення тату «трикутник»
Іноді ця геометрична фігура просто слугує гарним декором малюнка. Але найчастіше трикутник символізує союз трьох складових:
Трикутник, укладений у коло, трактується як магічний символ. Але він просто означає єдність людини з Космосом.
Значення малюнка багато в чому залежить від того, як зображено трикутник. Якщо його вершина звернена нагору, ця геометрична фігура символізує чоловічий початок і стихію вогню чи повітря. Якщо вона звернена вниз, перед вами емблема жіночого початку та стихії землі чи води.
Що означає татуювання з трикутником, у центрі якого розташоване око? Це знак Всевидячого Ока – символу невсипущого спостереження богів, який служить людині захисним оберегом. Зображення трикутника з оком було поширене ще в Стародавньому Єгипті, а за часів пізнього Середньовіччя стало окультним атрибутом. Сьогодні він вважається насамперед масонським символом.
Варіанти оформлення тату з трикутником
У таких техніках, як мінімалізм та графіка, малюнок із цією геометричною фігурою зображений в абстрактному стилі. Трикутник набивається в лаконічному монохромі і за масштабом виходить відносно невеликим. Тому таке татуювання найчастіше зустрічається на передпліччях та зап'ястях.
Акуратні трикутники часто доповнюють малюнки з квітковими мотивами, пейзажі, рідше – портрети. Особливо популярні кольорові акварельні ескізи, що зображають космос чи море. На таких тату трикутник виконує роль своєрідної рамки.