#дотворк #гравюра
У перекладі з англійської, дотворк означає «точкова робота» («дот» - точка, «ворк» - робота). Суть техніки - нанесення зображення крапками через рівні відстані, щоб зображення виглядало цілісним.
Дотворк роблять найтоншими голками, при цьому точки ставляться рівно, щоб малюнок вийшов правильної геометричної форми. Ця техніка досить складна, вимагає від майстра гарної просторової уяви та математичного мислення.
Малі крапки наносяться фарбою в глибокі шари шкіри. Найменший незручний рух майстра може призвести до розтікання фарби та псування роботи. Тому навіть нескладні ескізи тату вимагають тривалого та ретельного виконання.
Основні риси стилю:
Улюбленими сюжетами дотворк-тату стали точкові зображення квітів, тварин та птахів, а також абстрактні орнаменти, релігійні та езотеричні символи (лотос, череп). Чоловіків приваблює варіант рукава з агресивною тематикою чи мандала на грудях чи спині. Жінки частіше віддають перевагу візерункам, квітковим мотивам, тваринам або портретам.
Оскільки для точкових тату потрібно багато місця, краще робити їх на видних місцях – передпліччях, ключиці, плечах, стегнах, спині. Акуратно виглядають на руці невеликі зображення птахів, риб, тварин. Дівчата частіше воліють робити тату на зап'ясті, грудях, під грудьми, гомілках.
Краще вибирати місця на тілі, які менше схильні до змін – лопатки, зап'ястя, шия. Вибір частини тіла залежить від особливостей малюнка та масштабності зображення.
Тату з гравюрою - незвичайний стиль, в якому зображення представлене тонкими, чіткими штрихами, без розпливчастих контурів або напівтонів. Подібні картинки виконуються в чорному відтінку, при цьому завжди актуальні і цікаві, а в деяких ескізах присутні містичні сюжети з глибоким змістом і таїнством.
Татуювання Гравюра своєю появою завдячує одному з видів образотворчого мистецтва (6-7 століття), картини якого представлені у вигляді штрихування. Стиль набув популярності серед молоді, жінок, чоловіків, натхнених середньовіччям, міфами, старими книгами.
Тату у вигляді гравюри стала трендовою у 2000-х роках. При цьому зображення з кожним роком удосконалювалися, ставали об'ємнішими. Крім примітивних картин, стали набивати:
Для набивання гравюри на будь-якій частині тіла спочатку майстри використовували виключно чорний колір.
Стиль набивання Гравюра відрізняється складністю виконання. Тому потрібен досвідчений майстер. При нанесенні зображення татуювання татуювальник не може припуститися помилки. Кожен контур, дрібні елементи мають відрізнятися точністю виконання.
Характерними рисами стилю гравірування є:
Зображення наносяться на різні частини тіла тонкими лініями. Тату набивають на передпліччя, плечі, ноги та лопатки. Великі малюнки розміщуються на грудях, спині. Усі елементи картини заштрихуються. Для гравіювання використовуються деталі невеликих розмірів.
У цьому стилі найбільш затребуваними ескізами є:
Клієнт може прийти до тату-салону зі своїм ескізом. Це буде оригінальний та ексклюзивний варіант, якому немає аналогів.
Такі тату обирають люди з почуттям стильового спрямування, креативним мисленням. Часто подібні тату можна побачити на тілі рокерів, панків, мандрівників, філософів чи любителів історії.
Чоловіки часто зупиняють свій вибір на тату із середньовічними зображеннями, скелетами, абстракцією, рослинними мотивами. Дівчатам подобаються набивання у вигляді гравюри, на яких зображуються великі квіти, тварини, міфічні герої, персонажі зі старих книг.
Для нанесення тату у стилі гравюра можете обрати татуювальника за адресою Barb.ua. Робота буде виконана на високому рівні з урахуванням побажань клієнта.