Знайди свого майстра краси
Київ

Усі тату: дотворк

Всі фото

Тату дотворк / щит - 1 фото

#дотворк #щит

1 фото


Тату дотворк воїн спартанець, фото -

VeAn Tattoo & Piercing

Київ

 

Усі татуювання

У перекладі з англійської, дотворк означає «точкова робота» («дот» - точка, «ворк» - робота). Суть техніки - нанесення зображення крапками через рівні відстані, щоб зображення виглядало цілісним.

Особливості дотворк-тату

Дотворк роблять найтоншими голками, при цьому точки ставляться рівно, щоб малюнок вийшов правильної геометричної форми. Ця техніка досить складна, вимагає від майстра гарної просторової уяви та математичного мислення.

Малі крапки наносяться фарбою в глибокі шари шкіри. Найменший незручний рух майстра може призвести до розтікання фарби та псування роботи. Тому навіть нескладні ескізи тату вимагають тривалого та ретельного виконання.

Характерні риси стилю

Основні риси стилю:

  • Контрастність та виразність;
  • Переважання чорного кольору. Іноді доповнюється червоним, рідше – синім та зеленим відтінками;
  • Суворе дотримання симетрії. Який би малюнок не наносився – чи це орнамент, голова лева, птиця або рослина – дотримання двосторонньої симетричності є обов'язковим;
  • Середні та великі малюнки. Маленькі зображення виглядають нерозбірливо і змащено, через що втрачається вся оригінальність стилю;
  • Універсальність та поєднання з іншими стилями (лайнворк, блекворк, графіка).
  • Довго не потребує корекції завдяки вільному простору між глибоко посадженими в епідерміс крапками. 

Популярні сюжети та комбінації

Улюбленими сюжетами дотворк-тату стали точкові зображення квітів, тварин та птахів, а також абстрактні орнаменти, релігійні та езотеричні символи (лотос, череп). Чоловіків приваблює варіант рукава з агресивною тематикою чи мандала на грудях чи спині. Жінки частіше віддають перевагу візерункам, квітковим мотивам, тваринам або портретам.

На які частини тіла зазвичай наносять дотворк-тату

Оскільки для точкових тату потрібно багато місця, краще робити їх на видних місцях – передпліччях, ключиці, плечах, стегнах, спині. Акуратно виглядають на руці невеликі зображення птахів, риб, тварин. Дівчата частіше воліють робити тату на зап'ясті, грудях, під грудьми, гомілках.

Краще вибирати місця на тілі, які менше схильні до змін – лопатки, зап'ястя, шия.  Вибір частини тіла залежить від особливостей малюнка та масштабності зображення.

Татуювання зі щитом може мати кілька значень, залежно від особистих переконань та інтерпретацій татуювання, що носить.

Загальне значення тату із щитом

Захист та безпека: Щит традиційно асоціюється із захистом та безпекою. Це може символізувати бажання носія татуювання захищати себе та своїх близьких, а також його готовність протистояти небезпекам.

Сила та сміливість: Щит також може бути символом сили та сміливості, відображаючи бойовий дух та готовність до боротьби.

Борг і честь: Щити часто пов'язані з військовими боргами та честю, особливо у середньовічних та лицарських традиціях. Татуювання зі щитом може символізувати честь, лояльність чи зобов'язання носія.

Історичні та культурні зв'язки: Щит може бути частиною герба чи іншого культурного чи історичного символу, відображаючи відповідні зв'язки чи повагу до певної традиції.

Персональний символ: Щит може бути використаний як "полотно" для інших символів або зображень, які мають особисте значення носія.

Крім цих загальних значень, татуювання зі щитом може мати унікальне значення для кожної людини залежно від її особистої історії, цінностей та переконань.