Знайди свого майстра краси
Київ

Усі тату: кішка

Всі фото

Тату кішка / дотворк - 3 фото

#кішка #дотворк

3 фото


Тату для дівчат чорно-білі дотворк, фото -

Сергей Педченко

Кривий Ріг

Тату для дівчат на руці дотворк, фото -

Юрій Зябленко

Київ

Тату для хлопців чорно-білі на грудях, фото - Майстер перманентного макіяжу Максим Рябошапко

Максим Рябошапко

Одеса

 

Усі татуювання

Кішка в якості тату зазвичай вважається типово жіночим «аксесуаром». Зображення цієї витонченої та таємничої тварини вдало обігрується в ескізах для будь-якого стилю, чи це мінімалізм, чи великий реалістичний портрет.

Значення тату-кішка

Зображення цієї тварини символізує незалежність та самодостатність, грацію та кокетство. Тому тату кішки віддають перевагу переважно жінки.

У північноамериканській міфології ця тварина асоціювалася з лінню та схильністю до крадіжок. Передбачається, що саме тому тату з кішкою вважалося злодійським талісманом.

Зображення відбитків лапок тварини вважається оберегом (на основі повір'я про те, що у кішки 9 життів).

Основне посилання малюнка – спритність, таємничість, норовливість, свобода у виборі власної долі.

Варіанти оформлення тату-кішка

Малюнок набивається на шкіру в монохромі або кольоровій гамі. У першому випадку використовуються такі стилі, як графіка, лайнворк, мінімалізм, black&gray. Для кольорових тату вибирають стиль реалізму чи акварелі.

Найпопулярніший ескіз – чорний силует кішки, що потягується. Популярні також портретні зображення. Кішки зображуються часто разом із квітами, півмісяцем, геометричними візерунками.

Татуювання набивають на зап'ястях, ребрах, попереку, щиколотках, спині. Одна з популярних зон для жінок – нижня частина живота.

У перекладі з англійської, дотворк означає «точкова робота» («дот» - точка, «ворк» - робота). Суть техніки - нанесення зображення крапками через рівні відстані, щоб зображення виглядало цілісним.

Особливості дотворк-тату

Дотворк роблять найтоншими голками, при цьому точки ставляться рівно, щоб малюнок вийшов правильної геометричної форми. Ця техніка досить складна, вимагає від майстра гарної просторової уяви та математичного мислення.

Малі крапки наносяться фарбою в глибокі шари шкіри. Найменший незручний рух майстра може призвести до розтікання фарби та псування роботи. Тому навіть нескладні ескізи тату вимагають тривалого та ретельного виконання.

Характерні риси стилю

Основні риси стилю:

  • Контрастність та виразність;
  • Переважання чорного кольору. Іноді доповнюється червоним, рідше – синім та зеленим відтінками;
  • Суворе дотримання симетрії. Який би малюнок не наносився – чи це орнамент, голова лева, птиця або рослина – дотримання двосторонньої симетричності є обов'язковим;
  • Середні та великі малюнки. Маленькі зображення виглядають нерозбірливо і змащено, через що втрачається вся оригінальність стилю;
  • Універсальність та поєднання з іншими стилями (лайнворк, блекворк, графіка).
  • Довго не потребує корекції завдяки вільному простору між глибоко посадженими в епідерміс крапками. 

Популярні сюжети та комбінації

Улюбленими сюжетами дотворк-тату стали точкові зображення квітів, тварин та птахів, а також абстрактні орнаменти, релігійні та езотеричні символи (лотос, череп). Чоловіків приваблює варіант рукава з агресивною тематикою чи мандала на грудях чи спині. Жінки частіше віддають перевагу візерункам, квітковим мотивам, тваринам або портретам.

На які частини тіла зазвичай наносять дотворк-тату

Оскільки для точкових тату потрібно багато місця, краще робити їх на видних місцях – передпліччях, ключиці, плечах, стегнах, спині. Акуратно виглядають на руці невеликі зображення птахів, риб, тварин. Дівчата частіше воліють робити тату на зап'ясті, грудях, під грудьми, гомілках.

Краще вибирати місця на тілі, які менше схильні до змін – лопатки, зап'ястя, шия.  Вибір частини тіла залежить від особливостей малюнка та масштабності зображення.