#кішка #орнамент
Кішка в якості тату зазвичай вважається типово жіночим «аксесуаром». Зображення цієї витонченої та таємничої тварини вдало обігрується в ескізах для будь-якого стилю, чи це мінімалізм, чи великий реалістичний портрет.
Значення тату-кішка
Зображення цієї тварини символізує незалежність та самодостатність, грацію та кокетство. Тому тату кішки віддають перевагу переважно жінки.
У північноамериканській міфології ця тварина асоціювалася з лінню та схильністю до крадіжок. Передбачається, що саме тому тату з кішкою вважалося злодійським талісманом.
Зображення відбитків лапок тварини вважається оберегом (на основі повір'я про те, що у кішки 9 життів).
Основне посилання малюнка – спритність, таємничість, норовливість, свобода у виборі власної долі.
Варіанти оформлення тату-кішка
Малюнок набивається на шкіру в монохромі або кольоровій гамі. У першому випадку використовуються такі стилі, як графіка, лайнворк, мінімалізм, black&gray. Для кольорових тату вибирають стиль реалізму чи акварелі.
Найпопулярніший ескіз – чорний силует кішки, що потягується. Популярні також портретні зображення. Кішки зображуються часто разом із квітами, півмісяцем, геометричними візерунками.
Татуювання набивають на зап'ястях, ребрах, попереку, щиколотках, спині. Одна з популярних зон для жінок – нижня частина живота.
Орнамент часто присутній на ескізах для художнього татуювання. Східні, полінезійські чи слов'янські візерунки є не лише гарним декором, а й оберегом.
Значення тату з орнаментом
Практично кожен візерунок містить певну інформацію. Наприклад, поєднання ліній і вузлів у кельтських тату символізують циклічність життя у Всесвіті. Ця ідея втілена у зображеннях хреста, вузла та трилисника.
Сьогодні багато хто вибирає тату з орнаментом, що плавно переходить у мандалу. У цьому сферичному візерунку «закодована» модель Всесвіту. Мандала також є талісманом для свого власника.
В основу слов'янських тату закладені захисні руни та орнаменти-обереги:
Значення деяких візерунків на полінезійських тату:
Як оформлюють тату-орнамент
Малюнки складаються переважно в монохромі. Виділення деяких елементів контрастним кольором невипадково: так, у слов'янських тату червоний відтінок виконує функцію оберегу від пристріту.
Орнаменти набивають на плечі, спину, груди та щиколотки. Чоловіки люблять тату в техніці рукава, жінки – у вигляді «підгрудника».