#настопі #міні
Татуювання на ступні – це спосіб придбати оригінальну прикрасу та показати свою індивідуальність. Але перед тим, як відправитися в салон, варто врахувати нюанси нанесення тату на обрану зону та рекомендації щодо догляду.
Якщо рішення набити тату остаточне, варто задуматися про ескіз. Оскільки на ступні мало місця для великого малюнка, потрібно розуміти, що обмеження у виборі будуть пов'язані саме з розміром.
Для чоловічих тату найбільш популярне використання:
Щодо жіночих варіантів, то найпоширенішим вважається напис з особливим змістом іноземною мовою. Для цього жінки і вибирають ступню, оскільки вона прихована від сторонніх очей. У цьому випадку зображення набуває особливого, таємного значення. Шрифт може бути будь-яким. Додаткове використання візерунків та вензелів надає словам особливий шарм.
Також варто виділити й інші малюнки, які часто замовляють жінки:
Потрібно усвідомлювати те, що робити тату на ступні – це боляче. Це пояснюється практично повною відсутністю м'язів та жиру в цій зоні. Отже, нервові закінчення розташовані майже біля шкіри.
Нанесення включає 2 стадії. На першій створюється контур, а на другій відбувається заливання малюнка кольором. Як правило, у перші хвилини больові відчуття не надто виражені, але поступово біль наростає. До того ж нерідко майстру потрібно пройтися голкою по тій самій ділянці неодноразово. У результаті біль стає ще сильнішим. Крім того, кожна людина має свій больовий поріг.
Здебільшого малюнки наносяться на такі зони ступні:
Фахівці рекомендують робити татуювання на ступні в теплу пору року, оскільки через деякий час після процедури потрібно буде носити відкрите взуття, обробляти місце малюнка спеціальними засобами, берегти від попадання пилу та інфекції. Також якийсь час не можна буде мочити тату, давати ногам велике навантаження.
Якщо ви готові зазнати болю під час процедури, а потім ретельно доглядати тату, дотримуючись усіх рекомендацій майстра, то боятися нічого. Ваше тіло прикрашатиме чудова робота, яка підкреслить вашу індивідуальність і виділить з натовпу.
Міні-тату або маленькі татуювання набули великої популярності за останні роки через їхню делікатність та можливість легко приховувати. Вони можуть бути символічними, так і просто естетично привабливими.
Символи: Інфініті, якір, серце, зірка і т.д.
Природа: Мініатюрні квіти (троянда, лотос), дерево, гори, маленька планета або зірки.
Тварини: Кіт, пес, птах або інші маленькі тварин силуети.
Геометричні фігури: Трикутник, коло, лінії або інші звичайні геометричні образи.
Літери або цифри: Ініціали, дата чи інші значущі комбінації.
Міфологічні: Маленькі силуети єдинорога, фенікса чи інших міфічних істот.
Об'єкти: Ключ, стріла, перо або інші невеликі предмети.
Розташування: Міні-тату ідеально підходять для таких місць, як зап'ястя, пальці, шия, вушна раковина або кісточка.
Точність: Через невеликий розмір деталі повинні бути чіткими, щоб зображення було помітним.
Професіоналізм: Знайдіть тату-майстра, який має досвід у створенні маленьких татуювань, оскільки це потребує особливої точності.
Крім цього, обговоріть з майстром можливе розмиття чорнила з часом. Через свій розмір міні-тату можуть швидше втрачати чіткість, порівняно з великими татуюваннями. Залежно від місця на тілі та типу шкіри, чорнило може розпливатися, роблячи контури менш чіткими.
Як і при виборі будь-якого татуювання, приділіть час для роздумів і виберіть дизайн, який буде для вас значущим або просто приносити радість, дивлячись на нього.