#настопі #ящірка
Татуювання на ступні – це спосіб придбати оригінальну прикрасу та показати свою індивідуальність. Але перед тим, як відправитися в салон, варто врахувати нюанси нанесення тату на обрану зону та рекомендації щодо догляду.
Якщо рішення набити тату остаточне, варто задуматися про ескіз. Оскільки на ступні мало місця для великого малюнка, потрібно розуміти, що обмеження у виборі будуть пов'язані саме з розміром.
Для чоловічих тату найбільш популярне використання:
Щодо жіночих варіантів, то найпоширенішим вважається напис з особливим змістом іноземною мовою. Для цього жінки і вибирають ступню, оскільки вона прихована від сторонніх очей. У цьому випадку зображення набуває особливого, таємного значення. Шрифт може бути будь-яким. Додаткове використання візерунків та вензелів надає словам особливий шарм.
Також варто виділити й інші малюнки, які часто замовляють жінки:
Потрібно усвідомлювати те, що робити тату на ступні – це боляче. Це пояснюється практично повною відсутністю м'язів та жиру в цій зоні. Отже, нервові закінчення розташовані майже біля шкіри.
Нанесення включає 2 стадії. На першій створюється контур, а на другій відбувається заливання малюнка кольором. Як правило, у перші хвилини больові відчуття не надто виражені, але поступово біль наростає. До того ж нерідко майстру потрібно пройтися голкою по тій самій ділянці неодноразово. У результаті біль стає ще сильнішим. Крім того, кожна людина має свій больовий поріг.
Здебільшого малюнки наносяться на такі зони ступні:
Фахівці рекомендують робити татуювання на ступні в теплу пору року, оскільки через деякий час після процедури потрібно буде носити відкрите взуття, обробляти місце малюнка спеціальними засобами, берегти від попадання пилу та інфекції. Також якийсь час не можна буде мочити тату, давати ногам велике навантаження.
Якщо ви готові зазнати болю під час процедури, а потім ретельно доглядати тату, дотримуючись усіх рекомендацій майстра, то боятися нічого. Ваше тіло прикрашатиме чудова робота, яка підкреслить вашу індивідуальність і виділить з натовпу.
Ящірка в тату-арті – не просто яскрава деталь іміджу. Зображення цього юркого плазуна може багато розповісти про людину і навіть стати для неї талісманом.
Значення тату «ящірка»
Спритність, швидкість, винахідливість, здатність до регенерації – таке смислове навантаження несе зображення. В античній культурі ящірка символізувала хитрість та кмітливість.
У навчанні фен-шуй цього плазуна ототожнюють із Зеленим Драконом – уособленням яньської енергії, що приваблює багатство і приносить людині громадське визнання.
У західноєвропейській культурі ящірка була втіленням логіки, а в регіоні Австралії та Океанії – тотемних тварин. Виконана у полінезійському стилі, вона є оберегом від темних сил.
Як оформляти татуювання, на якому зображена ящірка
Кольорові ескізи частіше створюються в реалістичному стилі, де плазуни постають на тлі тропічних пейзажів. Інший варіант – створення 3D-тату, де ящірка здається справжньою і тому зображується у натуральну величину. Малюнок розміщується на рухомих частинах тіла – наприклад, руках та щиколотках.
Чорно-білі татуювання нерідко набивають у полінезійському або трайбл-стилі, коли тіло ящірки сконструйоване з химерних візерунків. Набивають у монохромі також реалістичні малюнки, коли правильне розташування тіней створює ефект 3D.