Знайди свого майстра краси
Київ

Тату павутина / дотворк - 1 фото

#павутина #дотворк

1 фото


Тату дотворк павук на стопі, фото -

Яніслав Баглай

Рівне

 

Усі татуювання

Татуювання — це не лише прикраса, а й можливість висловити свій світогляд, прихильність до конкретних ідеалів. Наочний приклад — наколка у вигляді павутиння, яку часто обирають представники різних рухів. Багатогранний символ популярний у натільному живописі — виглядає повітряно, витончено, оригінально.

Значення 

Тату «павутина» — одна з улюблених у скінів, правових націоналістів, людей, які відбувають термін. У місцях ув'язнення символізує відлік часу, який людина провела у в'язниці. За кількістю ниток можна дізнатися, скільки років ув'язнений прожив у неволі.

Таке татуювання частіше обирають чоловіки, щоб акцентувати увагу на якості характеру — волелюбність, бунтарство, незалежність. 

У татуювання може бути кілька значень: 

  • сильна прихильність до чогось; 
  • вірність власним переконанням; 
  • готовність захищати власні принципи.

Таку наколку частіше обирають принципові, впевнені в собі люди. Популярна серед боксерів, футболістів, реперів, байкерів.

Нерідко «павутину» набивають фанати спортивної команди, щоб продемонструвати готовність захищати інтереси її учасників. 

На тілі дівчини така тату означає любов без обмежень. 

Популярні стилі нанесення 

«Павутина» — варіативний ескіз: залишає майстру широку свободу дій. Нове покоління вибирає такі стилі нанесення:

  • блэкворк тату з використанням виключно чорної туші; 
  • нью-скул, особливість якого — рівну кількість порожнеч у зображенні; 
  • лайнворк, що відрізняється строгістю контурів; 
  • реалізм з великою деталізацією, чіткими контурами, різними відтінками;
  • олдскул — класичне рішення, перевірене часом. 

Обмеження у кольоровій гамі немає. Це питання вирішується в індивідуальному порядку з майстром. Якщо для клієнта орієнтиром є графічна досконалість, краще зупинитися на складніших варіантах.

Сюжети та комбінації  

Допоміжні символи татуювання необхідні для розкриття її суті. Комусь більше подобається «павутина» в чистому вигляді. Інші прагнуть додати павука, ніж, череп. Такі елементи підкреслюють моральну силу володаря наколки.

Найчастіше разом з павутиною зображується павук. Залежно від місця нанесення образ має різне значення. Якщо павук спускається павутинням або звисає, тату має злодійське значення: її володар у минулому був злодієм, але пізніше став на шлях виправлення.

Також наколка у вигляді павутиння з павуком, виконана в чорних тонах, сприймається як символ рішучості. 

Куди зазвичай наносять 

Тату на коліні - топовий варіант для тих, хто вибрав павутину. Інші популярні місця для нанесення орнаменту — лікті, шия, плечі, спина, кисті.  Універсальний варіант — область передпліччя; екстремальний — кисті. Ефектно наколка виглядає на коліні. 

За допомогою «павутини» можна приховати деякі дефекти шкіри, наприклад опіки, шрами.

Місце ескізу підбирається залежно від його розміру та особистих уподобань. 

  • Якщо потрібно приховати орнамент від сторонніх очей, краще нанести тату на груди, коліно, спину.  
  • Татуювання на плечі розцінюється як символ непохитності, цілеспрямованості. 
  • «Павутина» на спині підкреслює рельєфність тіла.
  • На лікті у чоловіка — це символ бунтаря; у жінки — демонстрація непокори. 

Незалежно від вибраного сюжету та стилю, татуювання виглядатиме красиво та ефектно лише в одному випадку — якщо її наносить професійний майстер. 

У перекладі з англійської, дотворк означає «точкова робота» («дот» - точка, «ворк» - робота). Суть техніки - нанесення зображення крапками через рівні відстані, щоб зображення виглядало цілісним.

Особливості дотворк-тату

Дотворк роблять найтоншими голками, при цьому точки ставляться рівно, щоб малюнок вийшов правильної геометричної форми. Ця техніка досить складна, вимагає від майстра гарної просторової уяви та математичного мислення.

Малі крапки наносяться фарбою в глибокі шари шкіри. Найменший незручний рух майстра може призвести до розтікання фарби та псування роботи. Тому навіть нескладні ескізи тату вимагають тривалого та ретельного виконання.

Характерні риси стилю

Основні риси стилю:

  • Контрастність та виразність;
  • Переважання чорного кольору. Іноді доповнюється червоним, рідше – синім та зеленим відтінками;
  • Суворе дотримання симетрії. Який би малюнок не наносився – чи це орнамент, голова лева, птиця або рослина – дотримання двосторонньої симетричності є обов'язковим;
  • Середні та великі малюнки. Маленькі зображення виглядають нерозбірливо і змащено, через що втрачається вся оригінальність стилю;
  • Універсальність та поєднання з іншими стилями (лайнворк, блекворк, графіка).
  • Довго не потребує корекції завдяки вільному простору між глибоко посадженими в епідерміс крапками. 

Популярні сюжети та комбінації

Улюбленими сюжетами дотворк-тату стали точкові зображення квітів, тварин та птахів, а також абстрактні орнаменти, релігійні та езотеричні символи (лотос, череп). Чоловіків приваблює варіант рукава з агресивною тематикою чи мандала на грудях чи спині. Жінки частіше віддають перевагу візерункам, квітковим мотивам, тваринам або портретам.

На які частини тіла зазвичай наносять дотворк-тату

Оскільки для точкових тату потрібно багато місця, краще робити їх на видних місцях – передпліччях, ключиці, плечах, стегнах, спині. Акуратно виглядають на руці невеликі зображення птахів, риб, тварин. Дівчата частіше воліють робити тату на зап'ясті, грудях, під грудьми, гомілках.

Краще вибирати місця на тілі, які менше схильні до змін – лопатки, зап'ястя, шия.  Вибір частини тіла залежить від особливостей малюнка та масштабності зображення.