#павутина #лайнворк
Татуювання — це не лише прикраса, а й можливість висловити свій світогляд, прихильність до конкретних ідеалів. Наочний приклад — наколка у вигляді павутиння, яку часто обирають представники різних рухів. Багатогранний символ популярний у натільному живописі — виглядає повітряно, витончено, оригінально.
Тату «павутина» — одна з улюблених у скінів, правових націоналістів, людей, які відбувають термін. У місцях ув'язнення символізує відлік часу, який людина провела у в'язниці. За кількістю ниток можна дізнатися, скільки років ув'язнений прожив у неволі.
Таке татуювання частіше обирають чоловіки, щоб акцентувати увагу на якості характеру — волелюбність, бунтарство, незалежність.
У татуювання може бути кілька значень:
Таку наколку частіше обирають принципові, впевнені в собі люди. Популярна серед боксерів, футболістів, реперів, байкерів.
Нерідко «павутину» набивають фанати спортивної команди, щоб продемонструвати готовність захищати інтереси її учасників.
На тілі дівчини така тату означає любов без обмежень.
«Павутина» — варіативний ескіз: залишає майстру широку свободу дій. Нове покоління вибирає такі стилі нанесення:
Обмеження у кольоровій гамі немає. Це питання вирішується в індивідуальному порядку з майстром. Якщо для клієнта орієнтиром є графічна досконалість, краще зупинитися на складніших варіантах.
Допоміжні символи татуювання необхідні для розкриття її суті. Комусь більше подобається «павутина» в чистому вигляді. Інші прагнуть додати павука, ніж, череп. Такі елементи підкреслюють моральну силу володаря наколки.
Найчастіше разом з павутиною зображується павук. Залежно від місця нанесення образ має різне значення. Якщо павук спускається павутинням або звисає, тату має злодійське значення: її володар у минулому був злодієм, але пізніше став на шлях виправлення.
Також наколка у вигляді павутиння з павуком, виконана в чорних тонах, сприймається як символ рішучості.
Тату на коліні - топовий варіант для тих, хто вибрав павутину. Інші популярні місця для нанесення орнаменту — лікті, шия, плечі, спина, кисті. Універсальний варіант — область передпліччя; екстремальний — кисті. Ефектно наколка виглядає на коліні.
За допомогою «павутини» можна приховати деякі дефекти шкіри, наприклад опіки, шрами.
Місце ескізу підбирається залежно від його розміру та особистих уподобань.
Незалежно від вибраного сюжету та стилю, татуювання виглядатиме красиво та ефектно лише в одному випадку — якщо її наносить професійний майстер.
Лайнворк (Linework) – стиль татуювання лініями, що з'явився в креативних тату-салонах Нью-Йорка близько 5 років тому. Техніка роботи майстра буквально відображається в назві, що звучить у перекладі як «лінійна робота».
Техніку створення ескізу в стилі лайнворк можна порівняти з графікою – для створення образів майстер використовує лінії, косі штрихи та перспективу. Послідовне відображення ліній та штрихів дозволяє створювати контури та грати з тінню.
«Батьком» стилю вважається дотворк, де основною складовою малюнка є точка. Саме тому нерідко можна зустріти змішання цих двох напрямків в одному ескізі.
Татуювання в стилі лайнворк стали популярні завдяки витонченим і мінімалістичним сюжетам, які не виглядають надто просто. У порівнянні з графікою, лайнворк більш різноманітний у палітрі кольорів і наборі зображуваних образів. Основний колір малюнка – це чорний, але також можна побачити поєднання з червоним або синім, а найнетривіальнішим є білий.
У центрі сюжету тату зустрічаються кілька образів:
Для нанесення таких тату часто вибирають відкриті частини тіла – передпліччя, шию, кисті рук. Витончені лінії та стриманий дизайн можуть бути доречними, навіть якщо робочий дрес-код не дозволяє виглядати надто яскраво. Однак, якщо немає жодних перешкод, можна забити масштабну лайнворк-тату у вигляді рукавів на всю довжину руки.
Також тату в цьому стилі добре виглядають в області грудей у чоловіків, або на ребрах у дівчат. Загалом стиль лайнворк універсальний, і грамотно підібрана форма малюнка може підкреслити анатомію тіла та гарні вигини. Тому нерідко масштабні тату наносять на стегна або зовсім на все тіло. так, наприклад, працює популярний берлінський майстер із ніком dotstolines.
Разноманітність сюжетів робить цей стиль універсальним для нанесення як на чоловіків, так і на жінок. Серед чоловіків популярні суворі геометричні орнаменти у поєднанні із квітковою тематикою. Дівчата воліють зображення тварин, мандали та інші ніжніші образи. Найчастіше власниками лайнворк-тату є творчі особи. Крім того, непросто зустріти повторювані дизайни, що також говорить про яскраву індивідуальність їх носіїв.
На Barb.ua кожен бажаючий набити тату в стилі лайнворк знайде для себе потрібну тату-студію або окремого майстра. Для зручного пошуку на сайті представлені роботи та відгуки про кожного виконавця.