Знайди свого майстра краси
Київ

Усі тату: птах

Всі фото

Тату птах / дотворк - 5 фото

#птах #дотворк

5 фото


Тату для дівчат на руці дотворк, фото - Майстер перманентного макіяжу Тетяна Якубович

Тетяна Якубович

Львів

Тату череп ворон дотворк, фото - Тату майстер Евгения Ребрик

Евгения Ребрик

Харків

Тату Мастер Паша Сделали за 1 сеанс 200$\сеанс, фото - Тату салон RAZOM Tattoo Studio

RAZOM Tattoo Studio

Київ

Тату дотворк птах журавель, фото -

Николай

Миколаїв

Тату на нозі чорно-білі дотворк, фото -

Шатун

Одеса

 

Усі татуювання

Птах часто з'являється на ескізах для художнього татуювання. Його зображення не тільки зберігає в собі прихований контекст, але й працює як талісман.

Значення тату «птах»

Загальне посилання – прагнення до свободи та незалежності. Значення тату залежить від того, який саме птах на ньому зображений:

  • орел – уособлення гордості, владності та незалежності;
  • ластівка – оберег, який приваблює успіх і допомагає не збитися з життєвого шляху;
  • колібрі – втілення пристрасності та любовний талісман;
  • сова – символ мудрості та містичності;
  • папуга – оптимізм та комунікабельність;
  • фенікс – символ вічного оновлення та безсмертя;
  • снігур – сила духу, витривалість та доброта.

На багатьох тату птиця вилітає з відкритої клітки. Таке зображення символізує звільнення від кайданів і прагнення свободи.

Ідеї для тату, на якому зображено птаха

Ескізи на таку тематику адаптовані до будь-якого стилю. Зображення орлів і папуг найкраще передаються в чорно-білому та кольоровому реалізмі. Татуювання з колібрі, феніксом або снігурем ефектніше виглядають в акварельному стилі. А зображення таких птахів, як ластівка чи сова, вдало обігруються у багатьох техніках.

Популярні ескізи із зображенням пташиної зграї. Такі татуювання не займають багато місця та оформляються в лаконічному монохромі. Поширений ескіз – птахи, що вилітають із кульбаби, пера або каліграфічного напису.

Популярні місця для розміщення тату – спина, плечі, передпліччя, стегна, ключиці та груди.

У перекладі з англійської, дотворк означає «точкова робота» («дот» - точка, «ворк» - робота). Суть техніки - нанесення зображення крапками через рівні відстані, щоб зображення виглядало цілісним.

Особливості дотворк-тату

Дотворк роблять найтоншими голками, при цьому точки ставляться рівно, щоб малюнок вийшов правильної геометричної форми. Ця техніка досить складна, вимагає від майстра гарної просторової уяви та математичного мислення.

Малі крапки наносяться фарбою в глибокі шари шкіри. Найменший незручний рух майстра може призвести до розтікання фарби та псування роботи. Тому навіть нескладні ескізи тату вимагають тривалого та ретельного виконання.

Характерні риси стилю

Основні риси стилю:

  • Контрастність та виразність;
  • Переважання чорного кольору. Іноді доповнюється червоним, рідше – синім та зеленим відтінками;
  • Суворе дотримання симетрії. Який би малюнок не наносився – чи це орнамент, голова лева, птиця або рослина – дотримання двосторонньої симетричності є обов'язковим;
  • Середні та великі малюнки. Маленькі зображення виглядають нерозбірливо і змащено, через що втрачається вся оригінальність стилю;
  • Універсальність та поєднання з іншими стилями (лайнворк, блекворк, графіка).
  • Довго не потребує корекції завдяки вільному простору між глибоко посадженими в епідерміс крапками. 

Популярні сюжети та комбінації

Улюбленими сюжетами дотворк-тату стали точкові зображення квітів, тварин та птахів, а також абстрактні орнаменти, релігійні та езотеричні символи (лотос, череп). Чоловіків приваблює варіант рукава з агресивною тематикою чи мандала на грудях чи спині. Жінки частіше віддають перевагу візерункам, квітковим мотивам, тваринам або портретам.

На які частини тіла зазвичай наносять дотворк-тату

Оскільки для точкових тату потрібно багато місця, краще робити їх на видних місцях – передпліччях, ключиці, плечах, стегнах, спині. Акуратно виглядають на руці невеликі зображення птахів, риб, тварин. Дівчата частіше воліють робити тату на зап'ясті, грудях, під грудьми, гомілках.

Краще вибирати місця на тілі, які менше схильні до змін – лопатки, зап'ястя, шия.  Вибір частини тіла залежить від особливостей малюнка та масштабності зображення.