#реалізм #днк
Тату в стилі реалізм залишаються затребуваними та модними, адже вони виглядають максимально реалістично та яскраво. Малюнок на обраній області нагадуватиме витвір мистецтва, де кожна деталь та незвичайний перехід додає сюжетності. Чоловічі та жіночі татуювання у стилі реалізм підходять для креативних, вільних та творчих людей, які не бояться залишатися у центрі уваги. Майстер, підбираючи ескіз, враховує як місце нанесення тату, а й особливості характеру клієнта, щоб малюнок набув таємничого значення.
Тату в стилі реалізм – це чітке та точне втілення зображення, яке легко переплутати із фотографією. Появу такого стилю пов'язують із виникненням тату-машини, адже для створення реалістичного малюнка потрібно було дотримуватися безлічі деталей, нюансів і градієнтів. Найчастіше татуювання наносяться на плече, рукав і передпліччя, оскільки вони є об'ємними та ефектними. Вперше такі малюнки почали зустрічатися у моряків та солдатів у вигляді портретів близьких. Представники професій, які передбачали тривалі розставання, хотіли сфотографувати образи коханих людей, щоб вони завжди залишалися поруч. До ключових особливостей стилю належать:
Татуювання у стилі реалізм відрізняються варіантами оформлення, кольоровою гамою, а також ідеями. Клієнти вибирають як кольорові та сучасні варіанти, так і класичні малюнки. Таке татуювання відображає внутрішній світ, думки та уподобання.
До найбільш популярних малюнків належать:
Татуювання в стилі реалізм – це живий малюнок, який вражає оригінальністю, яскравістю та реалістичністю. Творця такого татуювання можна сміливо назвати художником, адже він наносить малюнки, наповнені життєвою енергією та силою.
ДНК як татуювання на тілі – вибір не лише сучасних вчених. Зображення несе в собі глибокий прихований зміст і є незвичайною прикрасою для людського тіла.
Значення тату-днк
Головне посилання зображення – пам'ять про свій род, своє коріння. Особливо яскраво воно проявляється у татуюваннях із зображенням структури днк, яка плавно переходить у дерево.
Закручена спіраль – символ циклічності та вічного оновлення.
Цікавий факт: американська компанія Endeavor Life Sciences отримала патент на розробку пігментів для татуювання з людськими ДНК. Молекули видобуваються з волосся, слини, шкіри, а потім полягають у крихітні капсули та домішуються до фарби. Таким чином, особливо сентиментальні персони можуть у татуюванні увічнити частинку близької людини або ввести під шкіру крихти землі зі своєї батьківщини.
Малюнок оформляється як у чорно-білій, так і кольоровій гамі. Для нанесення ескізу майстри звертаються до технік реалізму, акварелі, лайнворка, black&gray, іноді біомеханіки.
Куди наносити тату-днк?
Найпоширеніша зона – передпліччя. Рідше наносять татуювання на спину вздовж хребта, що дозволяє підкреслити гарну поставу.