#реалізм #японські
Тату в стилі реалізм залишаються затребуваними та модними, адже вони виглядають максимально реалістично та яскраво. Малюнок на обраній області нагадуватиме витвір мистецтва, де кожна деталь та незвичайний перехід додає сюжетності. Чоловічі та жіночі татуювання у стилі реалізм підходять для креативних, вільних та творчих людей, які не бояться залишатися у центрі уваги. Майстер, підбираючи ескіз, враховує як місце нанесення тату, а й особливості характеру клієнта, щоб малюнок набув таємничого значення.
Тату в стилі реалізм – це чітке та точне втілення зображення, яке легко переплутати із фотографією. Появу такого стилю пов'язують із виникненням тату-машини, адже для створення реалістичного малюнка потрібно було дотримуватися безлічі деталей, нюансів і градієнтів. Найчастіше татуювання наносяться на плече, рукав і передпліччя, оскільки вони є об'ємними та ефектними. Вперше такі малюнки почали зустрічатися у моряків та солдатів у вигляді портретів близьких. Представники професій, які передбачали тривалі розставання, хотіли сфотографувати образи коханих людей, щоб вони завжди залишалися поруч. До ключових особливостей стилю належать:
Татуювання у стилі реалізм відрізняються варіантами оформлення, кольоровою гамою, а також ідеями. Клієнти вибирають як кольорові та сучасні варіанти, так і класичні малюнки. Таке татуювання відображає внутрішній світ, думки та уподобання.
До найбільш популярних малюнків належать:
Татуювання в стилі реалізм – це живий малюнок, який вражає оригінальністю, яскравістю та реалістичністю. Творця такого татуювання можна сміливо назвати художником, адже він наносить малюнки, наповнені життєвою енергією та силою.
Японське татуювання — окремий напрямок тату. Цей жанр відрізняється гармонійним поєднанням незвичайних форм та сюжетів, які тісно пов'язані з азіатською культурою.
Тату у традиційному японському стилі можуть бути різними за розмірами, але найчастіше їм характерна масштабність та використання не окремого маленького зображення на рукаві, а цілої композиції, в якій продумана кожна деталь. Саме можливість створення повної картини сюжету при зовнішньому мінімалізмі та унікальна культура роблять цей стиль популярним у всьому світі.
Японське тату – Іредзумі, виникло ще до нашої ери, серед місцевого народу – Айну. Ця народність, як і багато інших громад на той час, мали звичай наносити на шкіру татуювання-обереги. Незвичайне і їхнє розташування - крім стандартних ділянок, тату робилися і на кистях, і губах.
Крім захисту від духів, ці тату позначали повнолітній вік та зрілість жінки та набули широкого поширення на території Азії.
Чорнила наносилися спеціальним інструментом – Теборі. То була бамбукова паличка з голкою на кінці. Саме чорнило вироблялося з місцевої рослинності та сажі.
Сучасний японський стиль татуювань сформувався у 17 столітті. Поєднання переказів, міфології та тварин у сюжетах стає характерною ознакою жанру і досі.
Популярність татуювань зберігалася до епохи Мейзу, коли їхній образ все частіше став асоціюватися з місцевою мафією – Якудза. І хоч у Японії після цього татуювання стали рідкістю, весь світ підхопив ідеї японського татуювання та його культурні особливості.
Культура Японії унікальна та тісно пов'язана з місцевою релігією – синтоїзмом. Цим надихалися багато майстрів у минулому та теперішньому. Символіка базується на характерній флорі та фауні (у тому числі з міфів), духах та демонах із синтоїзму.
Допомогти визначитися із зображенням допоможуть вивчення культури, читання японської міфології та ознайомлення з існуючими прикладами робіт. Найпоширеніші ідеї ескізів:
Зазвичай японські тату займають багато місця, тому найчастіше розташовуються на спині, руках та грудях. Однак за бажанням можна нанести маленьке зображення на плечі, руці, нозі або передпліччі. Нерідко японські тату роблять парними.
Цей стиль найкраще підходять поціновувачам масштабу та композиції. Причому ці тату не тільки чоловічі, а більшість сюжетів також підходять для дівчат. Такі татуювання підходять як фанатам азіатської культури, і тим, хто вкладає власний сенс зображення. Головне - вибрати відповідний ескіз, визначитися з розташуванням та діяти.