#традишнл #гербУкраїни
Традишнл — означає традиційний. Не варто плутати з олдскулом та вінтажем, які можуть бути базою для сюжетів traditional. Це дуже старий стиль, який досі популярний, але він обріс новими характеристиками завдяки розвитку ремесла тату-майстерності. Багато художників вважають, що саме від традишнлу виникли всі інші стилі.
Татуювання виконують так, щоб вони не нагадували жодних сучасних. Особливостями стилю вважаються жирні чорні контури та дуже спрощене зображення предметів чи людей. Жодних плавних переходів і м'яких тіней, об'ємів. При цьому ескізи необов'язково будуть ч/б (чорно-білі) — у них можуть бути базові кольори (зазвичай не більше чотирьох).
Хоча традишнл — це найчастіше примітивний малюнок, сюжети не обмежені нічим. Популярні такі теми:
Сучасні художники, які працюють у стилі традишнл, майстерно використовують змішані тематики та елементи застарілих тату для створення нових сюжетів. Поєднання виходить цікавими: футуристичний сюжет, зібраний із старих ескізів.
Збірні сюжети чудово виглядають у вигляді татуювання-рукава. Вони можуть містити кілька десятків невеликих тату. Малюнок нагадує художній колаж із наклейок. Це виглядає привабливо — шкіра контрастує з яскравими фарбами. Головне правило — розміщувати малюнки максимально близько один до одного.
Сюжетний рукав має особливо гарний вигляд на чоловічій руці, хоча деякі варіанти підійдуть і дівчатам. Наприклад, японська тема. Варто пам'ятати, що вартість татуювання завжди залежить від розміру малюнка, і рукав — один із найдорожчих варіантів.
Такий варіант підійде переважно людині зі світлою шкірою. Також його обирають ті, хто не хоче робити тату у кольорі. Ч/б зображення, на думку багатьох людей, виглядають соліднішими і стриманішими. Ще це чудовий спосіб замаскувати (перекрити) старе татуювання — набридло або просто невдало виконане. Традишнл, що складається з елементів старих тату, сам по собі підходить для цього просто ідеально.
Чоловікам та жінкам, які бажають продемонструвати гарне почуття гумору, чудово підходять яскраві сюжети у стилі традишнл. Їх варіантів — маса. Можна вигадати свій, а можна знайти відповідний з готових робіт у каталогах майстрів. Завдяки певній гнучкості стилю вдається створювати сюжети для будь-якого віку, за інтересами і навіть за соціальним станом.
Татуювання у цьому стилі можуть бути серйозними або, навпаки, містити веселі нотки. Як люблять говорити деякі майстри, оригінальність тату залежить лише від фантазії її власника.
Герб як татуювання – один із найкращих способів висловити свої патріотичні почуття. Його наносять на шкіру чоловіка та жінки будь-якого віку.
Значення тату, де зображений герб
Такий малюнок – не просто прикраса тіла, а й вираз відданості своїй державі, національній самоідентифікації.
Кожен геральдичний елемент наділений певним змістом: так, лев – символ мощі та великодушності, орел – перемоги та сміливості, корона – статусності та суверенітету.
Деякі чоловіки набивають на шкірі герби улюблених футбольних команд. Вони можуть бути сусідами з портретами спортивних гравців.
Ідеї для оформлення тату «герб»
Сучасні патріоти все частіше прикрашають своє тіло стилізованим тризубом. Герб прикрашається стрічками у кольорах національного прапора, пшеничними колосами, гілочками калини. Модно сьогодні включати до композиції елементи візерунків вишиванки.
Популярні стилі, в яких набивається тризуб, - графіка, black&gray, треш-полька. Кольорові татуювання останнім часом стають більш популярними.
Тату-герби прикрашають в основному відкриті для огляду ділянки тіла – передпліччя, кисті, плечі, спину. Іноді таке татуювання набивається на чоловічих грудях.
Цікавий факт: у Швеції набивати герб забороняється всім, крім держслужбовців.
Татуювання з гербом України, відомим як Тризуб, може мати кілька значень для того, хто його носить. Цей символ зазвичай асоціюється з патріотизмом, національною гордістю та повагою до історії та культури України.
Тризуб є основним елементом державного герба України. Він зображує золотий тризуб на блакитному тлі, що відображає кольори національного прапора України. Цей символ має тривалу історію, яка сягає корінням за часів Київської Русі.
Як і будь-яке татуювання, значимість і зміст цього символу можуть змінюватись в залежності від індивідуальних поглядів і переконань людини. Для деяких це може бути вираженням особистої ідентичності, для інших – повагою до української спадщини, а для третіх – знаком підтримки української незалежності та суверенітету.