#тризуб #наспині
3 фото
Дніпро
Одеса
Бориспіль
У всьому світі тату, де зображений герб України, стають все популярнішими. Українці, які живуть в інших країнах, наносять це татуювання як символ туги за Батьківщиною, як символ патріотизму наносять жителі країни, а як символ солідарності — іноземці.
Тризуб має довгу та легендарну історію в українській культурі. Вперше знак було прийнято як частину символіки Української Народної Республіки. Він був заснований на печатці Володимира Великого, правителя Київської Русі (X століття). Використовував його український народ навіть за часів СРСР.
Є кілька версій, які пояснюють походження символу на печатці. Серед них найпоширенішими є три:
Деякі історики також бачать у зображенні хрестоподібний якір. Як символ він існував у багатьох культурах з давніх часів. Існував також «двузуб» — із двома вершинами, що використовувався при ранньому київському дворі. У будь-якому разі цей символ сьогодні міцно пов'язаний з Україною, і в іншому контексті його сприймати буде складно.
Образ тризуба чудово піддається експериментам. Художники виконують ескізи в кольорі та монохромні, доповнюють символ іншими предметами (стрічками, квітами — маками та соняшниками, українськими орнаментами, написами різними мовами). Тризуби часто роблять чорно-червоними або жовто-блакитними, або просто чорно-сірими.
Деякі люди дотримуються думки, що в грецькій міфології тризуб (улюблена зброя Посейдона) приносить удачу, а якщо його перевернути, то успіх закінчиться. З цієї причини тризуб дуже рідко зображують перевернутим або навіть під просто кутом. Навіть ті, хто в це не вірять, вважають, що найбільш тризуб гармонійно виглядає зубцями вгору, строго перпендикулярно до горизонту.
Розміри татуювання з гербом України можуть бути абсолютно будь-якими — скільки вистачить фантазії. Стильно виглядають мініатюрні символи, виконані чорною фарбою на руці (зап'ясті) або на шиї. А ось на нозі чи на спині доречно зображати велике тату із сюжетом.
Такий патріотичний символ часто воліють робити на ділянках шкіри, які не приховані під одягом. Малюнок добре виглядає на руці, у верхній частині грудної клітки, на щиколотці, на шиї. Якщо хочеться приховати його від очей перехожих, можна набити тату на спині, на нозі або на шиї під волоссям (для дівчат).
Знайти майстра, який виконає таке тату в конкретному місті, буде легко якраз у цьому каталозі. Приходити в салон рекомендується, попередньо обравши ескіз, що сподобався. Різноманітність прикладів втілення таких татуювань дозволяє знайти малюнок на будь-який смак, для чоловіків і жінок різного віку.
Тату на спині підходять всім, незалежно від віку та статі. Вони можуть бути як чорно-білими, так і кольоровими, займати невелику ділянку шкіри або доходити від шиї до попереку. За наявності бажання та фінансових можливостей можна намалювати справжній витвір мистецтва.
Оскільки спина — найбільша та плоска частина тіла, там можна зобразити все, що завгодно. Для чоловіків, які люблять масштабні малюнки з багатьма дрібними деталями, тату на спині підходить ідеально. Крім того, картинку, зроблену в цьому місці, легко сховати під одягом, а отже, люди, яким небажано мати татуювання через професійну діяльність, можуть не переживати, що його хтось побачить.
Великі тату в області спини актуальні і для дівчат — вдало обраний сюжет підкреслить тонку талію. Щоправда, доведеться ретельно стежити за фігурою — навіть невеликі стрибки ваги погано позначаються зовнішньому вигляді малюнка. Він швидко деформується та втрачає початкову привабливість. Жінкам, схильним до набору та втрати зайвих кілограм, варто вибирати ескіз, який можна набити на верхній частині спини, ближче до шиї.
Дівчата часто вибирають ніжні зображення з тонкими лініями. Один з таких — ангел з розкритими крилами. Також популярні:
Чоловічі татуювання на спині, як правило, відрізняються брутальністю. Вони можуть бути як одиничними (наприклад, хрест між лопатками), так і закривати значну частину шкіри, переходячи на груди, передпліччя, боки. Втім, нерідкі випадки, коли хлопець спочатку робить невеликий малюнок, а за кілька років вирішує додати до нього більше фону та деталей. Серед чоловіків користуються популярністю такі зображення:
У цій зоні мало нервових закінчень, тому не варто боятися болю. Тим більше майстер може мінімізувати неприємні відчуття, скориставшись кремом-анестетиком. Однак, людям з дуже низьким больовим порогом не варто наносити тату вздовж хребта, в районі лопаток та шиї. там біль відчувається сильніше, ніж у місцях, де багато м'язів.
За татуюванням на спині складно доглядати — щоб нанести загоюючий крем, доводиться просити у когось допомоги. Також спочатку потрібно відмовитися від облягаючого одягу і спати на животі або на боці (інакше «попливуть» контури зображення). Але це тимчасові незручності — за кілька тижнів можна повернутися до звичного способу життя.