Знайди свого майстра краси
Київ

Усі тату: тризуб

Всі фото

Тату тризуб / зі змістом - 5 фото

#тризуб #зізмістом

5 фото


Тату Патріотична малютка ✨  #тату #україна #патріотичнетату #вінниця #татуукраїна, фото -

Вікторія Царькова

Вінниця

Тату для хлопців на грудях напис, фото -

Teta Tattoo

Одеса

Тату для дівчат серце на ключиці, фото -

Heathen Tattoo

Львів

Тату для дівчат на руці герб України, фото -

VeAn Art

Київ

Тату  , фото -

Ольга Кіяшова

Одеса

 

Усі татуювання

У всьому світі тату, де зображений герб України, стають все популярнішими. Українці, які живуть в інших країнах, наносять це татуювання як символ туги за Батьківщиною, як символ патріотизму наносять жителі країни, а як символ солідарності — іноземці.

Значення тризуба на гербі

Тризуб має довгу та легендарну історію в українській культурі. Вперше знак було прийнято як частину символіки Української Народної Республіки. Він був заснований на печатці Володимира Великого, правителя Київської Русі (X століття). Використовував його український народ навіть за часів СРСР.

Є кілька версій, які пояснюють походження символу на печатці. Серед них найпоширенішими є три:

  • Нападаючий сокіл. Прообраз сильного хижака, який упевнений у своїх силах і йде до своєї мети.
  • Блискавка Перуна. Образ Бога Грози сягає корінням у давньослов'янські язичницькі повір'я. Символізує силу волі, грізну силу.
  • Стилізовані вила — знак непокори та працьовитості.

Деякі історики також бачать у зображенні хрестоподібний якір. Як символ він існував у багатьох культурах з давніх часів. Існував також «двузуб» — із двома вершинами, що використовувався при ранньому київському дворі. У будь-якому разі цей символ сьогодні міцно пов'язаний з Україною, і в іншому контексті його сприймати буде складно.

Варіанти татуювань з українським тризубцем

Образ тризуба чудово піддається експериментам. Художники виконують ескізи в кольорі та монохромні, доповнюють символ іншими предметами (стрічками, квітами — маками та соняшниками, українськими орнаментами, написами різними мовами). Тризуби часто роблять чорно-червоними або жовто-блакитними, або просто чорно-сірими.

Деякі люди дотримуються думки, що в грецькій міфології тризуб (улюблена зброя Посейдона) приносить удачу, а якщо його перевернути, то успіх закінчиться. З цієї причини тризуб дуже рідко зображують перевернутим або навіть під просто кутом. Навіть ті, хто в це не вірять, вважають, що найбільш тризуб гармонійно виглядає зубцями вгору, строго перпендикулярно до горизонту.

Розміри татуювання з гербом України можуть бути абсолютно будь-якими — скільки вистачить фантазії. Стильно виглядають мініатюрні символи, виконані чорною фарбою на руці (зап'ясті) або на шиї. А ось на нозі чи на спині доречно зображати велике тату із сюжетом.

Місця для тату

Такий патріотичний символ часто воліють робити на ділянках шкіри, які не приховані під одягом. Малюнок добре виглядає на руці, у верхній частині грудної клітки, на щиколотці, на шиї. Якщо хочеться приховати його від очей перехожих, можна набити тату на спині, на нозі або на шиї під волоссям (для дівчат).

Знайти майстра, який виконає таке тату в конкретному місті, буде легко якраз у цьому каталозі. Приходити в салон рекомендується, попередньо обравши ескіз, що сподобався. Різноманітність прикладів втілення таких татуювань дозволяє знайти малюнок на будь-який смак, для чоловіків і жінок різного віку. 

Татуювання зі змістом: значення, стилі та рекомендації щодо нанесення

Татуювання зі змістом та написами стали популярним способом висловити свої переконання, спогади та життєві цінності. Вони служать не лише як прикраса, а й як постійне нагадування про важливі аспекти життя, ідеї або людей, які мають особливе значення.

Значення: татуювання із змістом часто відображають особисті історії, переконання або важливі події в житті людини. Написи можуть включати мотиваційні цитати, дати, імена, послання або навіть літературні уривки, які мають глибоке особисте значення.

Стилі та техніки:

  1. Каліграфічний стиль. Витончені та художні шрифти для надання тексту елегантності та краси.
  2. Мінімалізм. Прості та чисті лінії для створення стриманого та сучасного зображення.
  3. Чорно-сіра графіка. Ідеально підходить для створення монументальних та виразних зображень, особливо при поєднанні тексту та символічних елементів.
  4. Реалізм. Для створення деталізованих зображень, які можуть супроводжуватись текстом для посилення змісту.

Елементи дизайну:

  • Символічні зображення: квіти, тварини, природні мотиви або релігійні символи, що посилюють зміст написів.
  • Геометричні візерунки для додавання абстрактності та сучасності.
  • Портрети. Зображення близьких людей або значущих фігур, які можна супроводжувати важливими для людини словами.

Придатні ділянки тіла:

  • Предпліччя або зап'ястя. Підходять для невеликих написів та символів.
  • Груди чи спина. Ідеально підходять для великих та складних композицій.
  • Щиколотка або шия. Підходять для маленьких та дискретних татуювань.

Тату із змістом та написами є не просто прикрасою, а й способом самовираження, що дозволяє зберегти важливі думки, почуття та спогади на довгі роки. Вони можуть бути нагадуванням про особисті прагнення, улюблених людей і основні принципи, які рухають людиною.