#кольорові #мандала
9 фото
Одеса
Київ
Київ
Київ
Київ
Дніпро
Одеса
Миколаїв
Коли краще вибирати кольорове тату, а коли віддати перевагу чорно-білим чи монохромним зображенням? У Європі кольорове тату розпочало свою історію у 20-му столітті. У давнину в країнах Африки, Азії, на Полінезійських островах використовували кольорові татуювання, «чорнилами» яких були природні матеріали, видобуті з рослин, тварин. Також застосовувалися їх екскременти, а фарба синьо-зеленого кольору виходила із фекалій устриць. Стародавні тату не мали сучасної яскравості та насиченості кольорів, не було неонових та фарб, що світяться. Їх винайшли в 20-му столітті на Заході, тоді ж і стало модним все східне.
Головна особливість стилю – колір. Татуювання може поєднувати яскраві контрасти або плавні переходи відтінків. Якщо ви бажаєте виразити саме значення малюнка – вибирайте чорно-біле тату, в якому яскраві тони не відволікатимуть від ідеї зображення.
Кольорове тату краще вибирати великого розміру, щоб добре проглядалися всі елементи, і не втрачалася виразність.
Застосування різних відтінків дає багато можливостей для реалізації незвичайних фантазій та унікальних зображень.
Виразні, барвисті роботи виходять шляхом поєднання різних кольорів та художніх стилів.
Популярні стилі:
Кольорове татуювання робиться довше, відрізняється складністю роботи та вищою вартістю. Особливість у тому, що кольоровим тату властиво швидше втрачати кольоровість та чіткість, ніж монохромним. Це призводить до частіших візитів до татуювальника з метою корекції малюнка. Крім цього, відтінки бежевого, білого та деяких інших кольорів лазером не видаляються.
В основі кольорового тату – колір, з допомогою якого людина прагне висловити свій внутрішній світ. Кожен відтінок – несе певний сенс.
Популярні кольори татуювання:
Популярні зображення:
Варіанти чоловічих кольорових татуювань:
Виграшно виглядають великі сюжети в кольорі, невеликі малюнки також доречні, наприклад, на тильній стороні зап'ястя, за вухом, на пальцях.
Зазвичай кольорові тату добре виглядають:
Іноді дівчата вважають за краще наносити кольорові тату на шиї, животі, грудях.
Кольорові татуювання підійдуть як хлопцям, так і дівчатам.
При підборі тату необхідно орієнтуватися на колір зовнішності. В одних людей переважають холодні відтінки у кольорі волосся, очей та шкіри. В інших – шкірний покрив, локони і рум'янець відтіняють теплими тонами - золотистим, рудим, персиковим.
Якщо фарби підібрати неправильно – можна зорово себе зістарити або надати шкірі нездоровий землистий вигляд або зелений відтінок.
Дівчата часто віддають перевагу кольоровим тату. Вони вибирають барвисті візерунки, вирізняють емоційність натури.
Хлопці віддають перевагу насиченим відтінкам. Якщо перебрати – вони виглядають на шкірі як синці.
Довіртеся досвідченим татуювальникам, які мають художній смак і знаються на колірних відтінках. Вибирайте тату-студію на barb.ua. У нас використовуються якісні матеріали та суворо дотримуються санітарних норм. Індивідуальний підхід гарантовано.
Мандала – один із найкрасивіших варіантів художнього татуювання. Вона служить не просто гарним декором чи акцентом образу, а й амулетом.
Значення тату-мандала
Сферичний орнамент є символічною моделлю Космосу. Геометричні візерунки поєднуються із сакральними емблемами. Існує безліч різновидів мандал, кожен з яких заряджений особливою енергетикою – наприклад, зцілення, кохання чи гармонізація енергетичних потоків.
Модель Всесвіту доповнюється позначеннями чотирьох сторін світла. Зображення деяких кольорів «працюють» як любовний талісман, фруктів – як амулет для залучення грошей та здоров'я. Восьмикінцева мандала вважається надійним оберегом.
Татуювання із зображенням езотеричного символу найчастіше оформляється в монохромі. Мандала набивається у техніці графіки, лайнворку, скетчу. Іноді деякі фрагменти малюнка забарвлюються контрастним кольором – найчастіше синім, що означає силу духу та розуму.
Де краще набивати тату-мандала
Універсальність ескізу дозволяє адаптувати його для нанесення на будь-яку ділянку тіла. Тату-мандала прикрашає зап'ястя та плечі, груди та спини, передпліччя та стопи. У жіночої половини дуже популярно набивати такий малюнок собі на стегна.