Знайди свого майстра краси
Київ

Усі тату: віпшейдинг

Всі фото

Тату віпшейдинг / бритва - 1 фото

#віпшейдинг #бритва

1 фото


Тату для хлопців на нозі чорно-білі, фото -

Саша Видайко

Київ

 

Усі татуювання

Віпшейдінг – це техніка нанесення татуювання за допомогою штрихів. Іноді цю технологію плутають із графікою і навіть деякі татуювальники можуть важко сказати, який з варіантів нанесення вони бачать. 

Особливості віпшейдинг тату

Характерною рисою віпшейдингу є безперервна лінія, яка при нанесенні має різну товщину. Спочатку вона досить товста, потім вона все більше витончується і в кінці нанесення стає настільки тонкою, що непомітна для ока.

Ця техніка застосовується як у чорно-білих татуюваннях, так і кольорових. Головна відмінність від інших стилів – плавний перехід від темного до світлого. Є варіанти із затемненням частини малюнка. Татуювання наноситься малопомітними, але при цьому впорядкованими штрихами. Це досить складна техніка нанесення, тому що штрихи мають бути чіткими, але не акцентувати на собі увагу. Татуювання повинен передати форму, об'єм, інші елементи малюнка саме штрихами.

Що зазвичай виражають

Як і практично будь-яке татуювання, віпшейдинг покликаний виразити індивідуальність свого носія. Більшість зображень, нанесених цим методом, уособлюють серйозність, загадковість, скритність. За допомогою цієї техніки можна глибоко передати внутрішній світ, розповісти про почуття, переживання, привнести якийсь таємний зміст.

Популярні сюжети та комбінації

Не існує якихось особливих критеріїв у сюжеті малюнка, який підходить для віпшейдінг-тату. Цією технікою можна наносити все, що завгодно. Зображення залежить від фантазії замовника. Найбільш популярні напрямки:

  • різні монстри;
  • квіти та рослини (особливо півонії);
  • портрети;
  • птахи та тварини, а також частини їх тел. 

Також часто малюють космос, цілі картини на тілі і навіть їжу. Техніка віпшейдингу дозволяє досконало зобразити шерсть, текстуру шкіри. 

На які частини тіла зазвичай наносять

Такі татуювання наносять на різні частини тіла, але у пріоритеті – це плечі, спина, руки. Іноді тату наноситься на бік, якщо татуювання займає багато місця на тілі.

Чоловічі віпшейдинг тату часто наносять на груди. Це виглядає досить мужньо, унікально та красиво.

Кому підійде

Віпшейдинг підходить абсолютно всім, незалежно від статі та віку. Звичайно, є індивідуальні моменти, які краще обговорити з татуювальником. Професійний майстер порадить і порекомендує, чи варто наносити татуювання цією технікою або вибрати простіші варіанти.

Якщо клієнт наносить татуювання вперше, то йому спочатку потрібно вибрати студію або татуювальника. На Barb.ua представлено безліч варіантів салонів і приватних майстрів. Тут можна порівняти фахівців та вибрати того, хто підходить конкретному замовнику.

Небезпечна бритва – один з найпопулярніших ескізів для тату в стилі олд скул або традишнл. Популярність малюнок отримав ще у 70-х роках минулого століття.

Існує безліч трактувань значення тату-бритви. По-перше, вона символізує агресію і говорить про запальну вдачу свого власника. По-друге, небезпечну бритву разом з трояндами та бризками крові набивали на згадку про нещасливе кохання.

В емо-культурі таке тату було дуже популярне. Воно символізувало невдалу спробу самогубства.

Значення тату «бритва» у кримінальному світі

Легенда свідчить, що на «зоні» такий малюнок насильно набивали ув'язненим, які мали намір вчинити суїцид. Пізніше зображення бритви набуло іншого сенсу: у тандемі з пістолетом і короною воно служило «візитною карткою» для кримінального авторитету Такий малюнок собі набивали драгдилери: лезом було дуже зручно ділити кокаїнові доріжки.

Де набивають тату «бритва»

Найпопулярніше місце для розміщення такого малюнка – передпліччя. Особливо ефектно зображення виглядає на згині руки: залежно від положення бритва виглядає по-різному, то «складаючись», то «розкладаючись».

Татуювання буває чорно-білим або кольоровим, але другий варіант значно популярніший. Основні відтінки малюнка – чорний, червоний, зелений. Разом із бритвою на ескізі присутні квіти, слогани, бризки крові, іноді імітація порізів.