Знайди свого майстра краси
Київ

Усі тату: віпшейдинг

Всі фото

Тату віпшейдинг / равлик - 3 фото

#віпшейдинг #равлик

3 фото


Тату для дівчат чорно-білі на грудях, фото -

Яна Чайка

Харків

Тату для дівчат чорно-білі на ребрах, фото -

Влада Федотова

Дніпро

Тату для дівчат на шиї чорно-білі, фото -

Вика Наумова

Одеса

 

Усі татуювання

Віпшейдінг – це техніка нанесення татуювання за допомогою штрихів. Іноді цю технологію плутають із графікою і навіть деякі татуювальники можуть важко сказати, який з варіантів нанесення вони бачать. 

Особливості віпшейдинг тату

Характерною рисою віпшейдингу є безперервна лінія, яка при нанесенні має різну товщину. Спочатку вона досить товста, потім вона все більше витончується і в кінці нанесення стає настільки тонкою, що непомітна для ока.

Ця техніка застосовується як у чорно-білих татуюваннях, так і кольорових. Головна відмінність від інших стилів – плавний перехід від темного до світлого. Є варіанти із затемненням частини малюнка. Татуювання наноситься малопомітними, але при цьому впорядкованими штрихами. Це досить складна техніка нанесення, тому що штрихи мають бути чіткими, але не акцентувати на собі увагу. Татуювання повинен передати форму, об'єм, інші елементи малюнка саме штрихами.

Що зазвичай виражають

Як і практично будь-яке татуювання, віпшейдинг покликаний виразити індивідуальність свого носія. Більшість зображень, нанесених цим методом, уособлюють серйозність, загадковість, скритність. За допомогою цієї техніки можна глибоко передати внутрішній світ, розповісти про почуття, переживання, привнести якийсь таємний зміст.

Популярні сюжети та комбінації

Не існує якихось особливих критеріїв у сюжеті малюнка, який підходить для віпшейдінг-тату. Цією технікою можна наносити все, що завгодно. Зображення залежить від фантазії замовника. Найбільш популярні напрямки:

  • різні монстри;
  • квіти та рослини (особливо півонії);
  • портрети;
  • птахи та тварини, а також частини їх тел. 

Також часто малюють космос, цілі картини на тілі і навіть їжу. Техніка віпшейдингу дозволяє досконало зобразити шерсть, текстуру шкіри. 

На які частини тіла зазвичай наносять

Такі татуювання наносять на різні частини тіла, але у пріоритеті – це плечі, спина, руки. Іноді тату наноситься на бік, якщо татуювання займає багато місця на тілі.

Чоловічі віпшейдинг тату часто наносять на груди. Це виглядає досить мужньо, унікально та красиво.

Кому підійде

Віпшейдинг підходить абсолютно всім, незалежно від статі та віку. Звичайно, є індивідуальні моменти, які краще обговорити з татуювальником. Професійний майстер порадить і порекомендує, чи варто наносити татуювання цією технікою або вибрати простіші варіанти.

Якщо клієнт наносить татуювання вперше, то йому спочатку потрібно вибрати студію або татуювальника. На Barb.ua представлено безліч варіантів салонів і приватних майстрів. Тут можна порівняти фахівців та вибрати того, хто підходить конкретному замовнику.

Равлик часто зустрічається на художніх татуюваннях – найчастіше у ролі яскравого казкового персонажа. Його зображення прикрашає як жіночі, так і чоловічі тіла.

Значення тату «равлик»

Насамперед зображення цього молюска символізує вічний рух та любов до подорожей. Людина з таким татуюванням некваплива, але цілеспрямована і наполеглива у досягненні поставленої мети.

Велике значення надається раковині на спині равлика. Одні вважають, що її спіралеподібний візерунок – це символ людської свідомості, інші вважають панцир захисним оберегом. Тому дехто називає таке татуювання талісманом для мандрівників.

У індіанців цей молюск символізував родючість, у африканських народів – місячний, тобто жіночий початок.

Варіанти оформлення тату «равлик»

Зображення молюска чудово обігрується як у монохромі, так і в різнокольоровій гамі. На тату равлик представлений або в натуральну величину, або у великому масштабі. Стиль виконання може бути будь-яким:

  • реалістичним для створення 3D-ефекту;
  • «нью скул» для зображення мультиплікаційного персонажа;
  • віпшейдинг з елементами абстракції.

Часто замість будиночка-черепашки равлик несе на своїй спині якийсь інший предмет – наприклад, міні-тістечко або навіть око. Один з найпопулярніших варіантів – людський череп, що замінює молюску будиночок.