#воїн #руна
6 фото
Дніпро
Олександрія
Дніпро
Ірпінь
Житомир
Запоріжжя
Воїн, витатуйований на шкірі, уособлює відвагу та мужність. Таке зображення для прикраси тіла переважно вибирає сильна половина.
Значення тату «воїн»
Насамперед це свідчення безстрашності та сили того, чиє тіло прикрашає подібне зображення. У деяких випадках воно є своєрідним оберегом від ворогів.
Зображення вершника на коні символізує завоювання, піднятий меч – перемогу у бою.
Варіанти для ескізу тату «воїн»
Героєм ескізу може стати спартанець, самурай чи вікінг – вибір залишається за клієнтом. Який би персонаж не був присутній на ескізі, він зображується максимально реалістично, отже, зображення займає велику площу. Тому татуювання виконується у вигляді рукава або масштабного "полотна» на всю спину чи груди.
Найпопулярніші стилі – реалізм, black&gray. Колірна гама переважно чорно-біла, іноді зустрічаються кольорові елементи (краплі крові, колір шкіри або очей воїна, відтінок фону).
Разом із портретним зображенням присутні мотиви оберегів – руни, міфічні тварини, що втілюють сміливість і міць (вовк чи ведмідь).
Альтернативні варіанти для ескізу тату воїна:
Руна на татуюванні діє як сильний оберіг. Існує безліч стародавніх символів, які працюють як чоловічі чи жіночі талісмани або просто служать декором для татуювань в етностилі.
Значення тату «руна»
Стародавній скандинавський лист імовірно з'явився в I столітті нашої ери і широко вживався до прийняття християнства. Спочатку використовували 24 руни (старший футарк), пізніше – 16 (молодший футарк). Вони служили не тільки для письма та складання календарів, а й у магічних цілях.
Існує теорія, що рунами користувалися і давні слов'яни. Їхнє накреслення та значення дещо відрізнялося від скандинавських.
Сьогодні руни використовуються у гаданні, а також служать оберегами. Так, серед слов'янських в якості амулетів використовуються символи «Берегиня» (жіночий амулет), «Світ» (захист), «Даждьбог» (достаток).
Значення деяких скандинавських рун:
Варіанти оформлення тату, де зображено руну
Стародавні скандинавські письмена набиваються як у вигляді окремих символів, так і в єдиній композиції із зображенням вовка, воїна, корабля тощо. Існують малюнки з поєднанням рун: компас (допомагає знайти вірний життєвий шлях), шолом жаху (оберіг древніх воїнів), валькнаут (три трикутники, що символізують єдність світу живих, мертвих та богів).
Магічні символи набиваються переважно в монохромі, а іноді в поєднанні чорного та червоного кольорів.
Ескіз для тату з рунами рекомендується складати у спеціаліста, який безпосередньо займається такими езотеричними практиками. Тоді малюнок на тілі стане справжнім талісманом.