#вишиванка #коловрат
Татуювання, в яких є національні символи, завжди були популярними. Українці також наголошують на своїй історичній приналежності, малюючи на тілі національну символіку. Тату у вигляді вишиванок все більше набирають популярності в Україні.
Вишиванка – це складний візерунок, у якому є власний код. Деякі орнаменти візерунка є оберегами, тому бездумно наносити такі малюнки не варто. Згідно з езотерикою, символи можуть змінити долю, а візерунки слід малювати тільки знаючи їх значення.
Ромб, квадрат та трикутник – геометричні фігури в орнаменті вишиванки. Кожна їх має езотеричне значення. Наприклад, ромб означає родючість, квадрат і трикутник, відповідно до слов'янської міфології, гармонію та захист Святих відповідно.
У сучасному світі ті, хто наносить татуювання з вишиванкою, рідко звертають увагу на ментальне значення візерунка. Найчастіше цим малюнком хочуть показати національну приналежність, а комусь просто подобається цей візерунок.
Вишиванку можна наносити як окремий візерунок, так і з іншими предметами. Цей малюнок непогано поєднується із зображенням рослинності. Він доповнюватиме зображення квітів або стебел. Також квітами вишиванки можна розфарбувати будь-який малюнок, таким чином вплести цей український символ у основне татуювання.
Візерунки у вигляді вишиванки наносять на різні частини тіла. Особливо популярні місця для нанесення:
Тут намагаються зображати цей малюнок у вигляді полотна, а не нанося будь-якого стороннього візерунка. Деякі замовники малюють вишиванку на грудях спині та шиї.
Не дуже часто, але все ж таки відносною популярністю користуються татуювання-вишиванки, які нанесені на всю шию, створюючи свого роду комір. Але все ж таки частіше тату з цим візерунком не займає багато місця на тілі.
Найпопулярніший стиль тату з цим візерунком – Орнаментал. Прийшовши з Полінезії, він досить швидко завоював популярність у всьому світі. Відрізняється детальним промальовуванням ліній, які нагадують різьблення. Візерунки, нанесені цим стилем, мають езотеричне значення, що також підходить до вишиванки. Але знову ж таки варто зауважити, що зараз частина замовників мало звертає увагу на сенс орнаменту.
Цей візерунок підійде всім, незалежно від статі. Це з тим, що він універсальний, оскільки є геометричним орнаментом. Питання може виникнути лише в тому, де наносити малюнок. Тут все залежить від бажання клієнта і від того, як цей візерунок буде виглядати на конкретному місці конкретної людини. Визначитись із місцем нанесення може допомогти татуювальник, який грамотно підкаже, де клієнту краще нанести татуювання.
Зараз існує безліч тату-студій та майстрів, які здійснюють приватну практику нанесення татуювань. Вибрати спеціаліста допоможе сайт Barb.ua. На ньому представлені тату-салони та майстри, які є професіоналами у своїй справі та мають багато задоволених замовників.
Татуювання Коловрат (або Коловрат) є слов'янським символом, який має глибоке історичне та культурне коріння. Він зображує спіраль, що складається з восьми лопатей, спрямованих до центру та створюють враження обертання.
Історично Коловрат був асоційований з племенами слов'янського походження, включаючи древніх східних слов'ян, таких як галявини, древляни та інші. Він символізував сонце, силу, боротьбу та захист.
Для деяких людей, особливо тих, хто цікавиться слов'янською культурою та спадщиною, татуювання Коловрат може служити виразом патріотизму, сили та гордості за своє коріння. Вона може бути використана для підкреслення історичної та культурної ідентичності, а також як символ захисту та бойового духу.
Однак варто зазначити, що Коловрат також був використаний історичними угрупованнями з екстремістськими та націоналістичними переконаннями. У зв'язку з цим, у сучасному контексті татуювання Коловрат може викликати різні асоціації у різних людей. Важливо враховувати контекст і зробити усвідомлений вибір, щоб уникнути неправильного спотворення чи використання символу.
Значення татуювання Коловрат може бути різним для кожного носія, і найточніше тлумачення залежатиме від особистих переконань, цінностей та історичного контексту кожної окремої людини.