#вишиванка #тризуб
21 фото
Vip Альянс
Київ
Краматорськ
Житомир
Дніпро
Дніпро
Дніпро
Дніпро
Харків
Кривий Ріг
Одеса
Одеса
Одеса
Коломия
Київ
Бориспіль
Київ
Київ
Вінниця
Харків
Тернопіль
Київ
Татуювання, в яких є національні символи, завжди були популярними. Українці також наголошують на своїй історичній приналежності, малюючи на тілі національну символіку. Тату у вигляді вишиванок все більше набирають популярності в Україні.
Вишиванка – це складний візерунок, у якому є власний код. Деякі орнаменти візерунка є оберегами, тому бездумно наносити такі малюнки не варто. Згідно з езотерикою, символи можуть змінити долю, а візерунки слід малювати тільки знаючи їх значення.
Ромб, квадрат та трикутник – геометричні фігури в орнаменті вишиванки. Кожна їх має езотеричне значення. Наприклад, ромб означає родючість, квадрат і трикутник, відповідно до слов'янської міфології, гармонію та захист Святих відповідно.
У сучасному світі ті, хто наносить татуювання з вишиванкою, рідко звертають увагу на ментальне значення візерунка. Найчастіше цим малюнком хочуть показати національну приналежність, а комусь просто подобається цей візерунок.
Вишиванку можна наносити як окремий візерунок, так і з іншими предметами. Цей малюнок непогано поєднується із зображенням рослинності. Він доповнюватиме зображення квітів або стебел. Також квітами вишиванки можна розфарбувати будь-який малюнок, таким чином вплести цей український символ у основне татуювання.
Візерунки у вигляді вишиванки наносять на різні частини тіла. Особливо популярні місця для нанесення:
Тут намагаються зображати цей малюнок у вигляді полотна, а не нанося будь-якого стороннього візерунка. Деякі замовники малюють вишиванку на грудях спині та шиї.
Не дуже часто, але все ж таки відносною популярністю користуються татуювання-вишиванки, які нанесені на всю шию, створюючи свого роду комір. Але все ж таки частіше тату з цим візерунком не займає багато місця на тілі.
Найпопулярніший стиль тату з цим візерунком – Орнаментал. Прийшовши з Полінезії, він досить швидко завоював популярність у всьому світі. Відрізняється детальним промальовуванням ліній, які нагадують різьблення. Візерунки, нанесені цим стилем, мають езотеричне значення, що також підходить до вишиванки. Але знову ж таки варто зауважити, що зараз частина замовників мало звертає увагу на сенс орнаменту.
Цей візерунок підійде всім, незалежно від статі. Це з тим, що він універсальний, оскільки є геометричним орнаментом. Питання може виникнути лише в тому, де наносити малюнок. Тут все залежить від бажання клієнта і від того, як цей візерунок буде виглядати на конкретному місці конкретної людини. Визначитись із місцем нанесення може допомогти татуювальник, який грамотно підкаже, де клієнту краще нанести татуювання.
Зараз існує безліч тату-студій та майстрів, які здійснюють приватну практику нанесення татуювань. Вибрати спеціаліста допоможе сайт Barb.ua. На ньому представлені тату-салони та майстри, які є професіоналами у своїй справі та мають багато задоволених замовників.
У всьому світі тату, де зображений герб України, стають все популярнішими. Українці, які живуть в інших країнах, наносять це татуювання як символ туги за Батьківщиною, як символ патріотизму наносять жителі країни, а як символ солідарності — іноземці.
Тризуб має довгу та легендарну історію в українській культурі. Вперше знак було прийнято як частину символіки Української Народної Республіки. Він був заснований на печатці Володимира Великого, правителя Київської Русі (X століття). Використовував його український народ навіть за часів СРСР.
Є кілька версій, які пояснюють походження символу на печатці. Серед них найпоширенішими є три:
Деякі історики також бачать у зображенні хрестоподібний якір. Як символ він існував у багатьох культурах з давніх часів. Існував також «двузуб» — із двома вершинами, що використовувався при ранньому київському дворі. У будь-якому разі цей символ сьогодні міцно пов'язаний з Україною, і в іншому контексті його сприймати буде складно.
Образ тризуба чудово піддається експериментам. Художники виконують ескізи в кольорі та монохромні, доповнюють символ іншими предметами (стрічками, квітами — маками та соняшниками, українськими орнаментами, написами різними мовами). Тризуби часто роблять чорно-червоними або жовто-блакитними, або просто чорно-сірими.
Деякі люди дотримуються думки, що в грецькій міфології тризуб (улюблена зброя Посейдона) приносить удачу, а якщо його перевернути, то успіх закінчиться. З цієї причини тризуб дуже рідко зображують перевернутим або навіть під просто кутом. Навіть ті, хто в це не вірять, вважають, що найбільш тризуб гармонійно виглядає зубцями вгору, строго перпендикулярно до горизонту.
Розміри татуювання з гербом України можуть бути абсолютно будь-якими — скільки вистачить фантазії. Стильно виглядають мініатюрні символи, виконані чорною фарбою на руці (зап'ясті) або на шиї. А ось на нозі чи на спині доречно зображати велике тату із сюжетом.
Такий патріотичний символ часто воліють робити на ділянках шкіри, які не приховані під одягом. Малюнок добре виглядає на руці, у верхній частині грудної клітки, на щиколотці, на шиї. Якщо хочеться приховати його від очей перехожих, можна набити тату на спині, на нозі або на шиї під волоссям (для дівчат).
Знайти майстра, який виконає таке тату в конкретному місті, буде легко якраз у цьому каталозі. Приходити в салон рекомендується, попередньо обравши ескіз, що сподобався. Різноманітність прикладів втілення таких татуювань дозволяє знайти малюнок на будь-який смак, для чоловіків і жінок різного віку.