Знайди свого майстра краси

Безшовне збільшення грудей – міф чи реальність?

Кількість запитів до пластичних хірургів зростає з кожним роком. Так, за статистикою Американського товариства естетичної пластичної хірургії (ASAPS), кількість процедур зросла на 15% за останні п'ять років. Серед багатьох видів пластики незмінним лідером залишається маммопластика. І, незважаючи на світову популярність корекції грудей, питань, що витають навколо цієї теми, менше не стає.

Ми звернулися до одного з найкращих пластичних хірургів у Європі, лікаря, сертифікованого в Німеччині, доктора вищої категорії з 26-річним досвідом роботи Роману Левицькому, щоб крок за кроком розібратися у всіх нюансах та моментах, які важливо знати всім, хто планує змінити свою зовнішність.

Пластичний хірург Роман Левицький

Сьогодні ми поговоримо про доступи зі збільшенням грудей імплантами, розглянемо плюси та мінуси кожного. А також наш експерт розповість нам, який найпопулярніший і найестетичніший хірургічний доступ при збільшенні грудей.

Імплантація є найбезпечнішим методом збільшення грудей. Вона беззастережно лідирує в порівнянні з ін'єкційними методами. Так, наприклад, застосування біодеградованих і небіодеградованих гелів або власного жиру пацієнта може спричинити ускладнення. Біодеградовані гелі або жир при ліпофілінгу частково розсмоктуються, що призводить до деформацій та необхідності проводити докорекцію. Саме тому більшість жінок уже до консультації із пластичним хірургом обирають імплантацію.

Визначившись із методом збільшення грудей, ви ще тільки на півдорозі до заповітної мрії. На консультації із пластичним хірургом ви обговорите форму, розмір імплантів, а також хірургічний доступ, за допомогою якого проходитиме імплантація.

«Існують три основні хірургічні доступи при збільшенні грудей за допомогою імплантів. Це звичайний субмамарний, коли розріз робиться в складці під грудьми, періареолярний – півмісячний розріз по краю ареоли, аксиллярний або пахвовий – глибоко під пахвою по ходу складки. У кожного з них є свої недоліки та переваги,, – розповідає Роман Левицький.

Періареолярний, субмамарний чи аксілярний?

Періареолярний доступ

Якщо крім збільшення грудей пацієнту потрібно виправити птоз, асиметрію сосків або провести корекцію ареоли, то, швидше за все, хірург запропонує періареолярний доступ. Розріз буде зроблений або за нижнім контуром ареоли, що дозволить зробити рубець менш помітним, ніж при субмамарному доступі, або навколо ареоли. Такий доступ є ідеальним при використанні імплантів невеликих розмірів. Положення імпланту - субмамарне або субмускулярне.

Цікаво, що багато пластичних хірургів навіть не пропонують періареолярний доступ своїм пацієнтам, адже є ризик втрати чутливості соска, або ж операція може призвести до ускладнень під час лактації. Тому якщо ви зупинилися на даному способі імплантації грудей, варто педантично підійти до вибору хірурга, звернути увагу на досвід проведення операцій саме цього типу.

«Установку імплантів через ареолу ми рекомендуємо для жінок, які вже не планують мати дітей та ставлять у пріоритет непомітність шва. Дуже часто ми проводимо комплексну операцію – невелика підтяжка грудей та встановлення імпланту через ареолу, – каже пластичний хірург.

Субмамарний доступ

Цей метод дасть вам повну свободу у виборі форми та розмірі імпланту, адже обмежень тут немає. Хірургом робиться акуратний розріз не більше 4 см під грудьми, що дає можливість встановити імплант під грудний м'яз або ж під залозу. Тут відсутній ризик пошкодження молочних проток, рубець після операції лягає у складку і в сидячому або стоячому положенні пацієнта непомітний.

Аксилярний доступ

«Це мій улюблений спосіб імплантації — з погляду естетики, – розповідає лікар Левицький. – Він широко популярний серед моделей, актрис, співачок, а також жінок, яким важливо, щоб навіть «натяка» на розріз в ділянці грудей не було. Технічно це складніша операція, яку має проводити висококваліфікований хірург з бездоганною технікою операційних втручань.

Цей спосіб ще називають «пахвовим», адже розріз роблять у пахвових западинах. З розмови з лікарем ми прийшли до висновку, що можливості аксілярного доступу недооцінені в наші дні. Існує думка, що у разі усунення імпланту для корекції хірургу доведеться робити субмамарний доступ, але це скоріше міф, ніж правда. Все залежить від професіоналізму лікаря. Якщо хірург вас відмовлятиме від пахвового способу імплантації, аргументуючи це великою кількістю ускладнень і тривалим періодом реабілітації, то, швидше за все, вам потрібно продовжити пошуки пластичного хірурга.

«За свою хірургічну практику ми виконали понад 1500 збільшення грудей з аксілярного доступу. У своїй науковій роботі, проаналізувавши і порівнявши віддалені результати збільшення грудей у більш ніж 800 випадків різних розрізів, ми довели, що ендопротезування з аксиллярного доступу не веде до зростання кількості ускладнень. Це науковий факт, – коментує лікар.

Збільшення грудей від пластичного хірурга Романа Левицького: результати до та після операції

 
 
 

Трохи більше порівнянь

Операція при субмамарному та періареолярному доступі триває від 25 до 50 хвилин, а при пахвовому – 50-70 хвилин. Це ще раз демонструє рівень складності операції та необхідний професіоналізм хірурга для її проведення, хоча різниця для анестезії не є суттєвою.

Та сама справа і з реабілітацією: аксиллярный доступ вимагає більшої уваги – 5-7 днів. Для підгрудного та навколососкового методу це 3-5 днів.

Кожен пацієнт є унікальним, тому не можна сказати, що є конкретні рекомендації, який метод кращий. Багато залежить від особистих побажань, планів на майбутнє, бачення та професіоналізму хірурга. Перш ніж вибрати ідеальний для себе спосіб імплантації, гарненько зважуйте всі «за» і «проти», і лише тоді попросіть призначити дату операції.


Оцініть статтю:
(Голосів: 1. Рейтинг: 5 з 5)
9006

Последние публикации

0 коментарів