Таласотерапія демонструє успішні результати в боротьбі із зайвою вагою та рекомендується як засіб проти целюліту. Для цього косметологи використовують гарячі або холодні обгортання морськими водоростями.
Такі процедури стимулюють діяльність лімфодренажної системи: прискорюється виведення зайвої рідини та токсинів. У результаті коригуються пропорції фігури, підвищується тургор шкіри, стають менш вираженими розтяжки.
У салонах краси і spa-студіях виконують обгортання:
Кожне з представлених підводних рослин є справжнім джерелом мікроелементів, амінокислот і вітамінів. Висока концентрація йоду прискорює метаболізм в тканинах, що запускає активне спалювання зайвих жирів.
Особливо популярні сьогодні альгінатні обгортання. Альгінати – витяжка з водоростей, яка відома своїм зволожуючим, лікувальним і ліфтинговим впливом. Маска на основі таких органічних компонентів живить шкіру, знімає набряклість та активізує мікроциркуляцію в тканинах.
Цей вид таласотерапії призначений для моделювання фігури, боротьби з целюлітом, розгладження розтяжок на тілі. Обгортання водоростями використовуються як для всього тіла, так і окремих проблемних зон.
Показання до процедури:
Чим корисно обгортання водоростями для здоров'я? Процедура робить благотворний вплив на нервову систему, знімаючи стрес. Холодне обгортання також є профілактикою варикозу.
Таласотерапія створює детокс-ефект, допомагаючи організму очиститися від накопичених токсинів. Водорослеве обгортання для схуднення сприяє виведенню зайвої рідини, тому після процедури відчувається приємна легкість і приплив сил.
Після цього спа-ритуалу шкіра стає пружною та гладенькою, а тіло – більш підтягнутим.
Таласотерапія заборонена в наступних випадках:
При вираженому варикозі проводити процедуру не рекомендується. В крайньому випадку, не можна проводити гаряче обгортання.
Зверніть увагу! У цих випадках процедуру потрібно відкласти, якщо:
Класифікація процедури ґрунтується не лише на використовуваній косметиці. Розрізняють такі види обгортання:
Який вид обгортання ефективніше? При високих температурах швидше спалюється підшкірний жир, проте організм отримує більше стресу – дратується шкіра, виникає ризик алергічних реакцій.
Контрастні обгортання допомагають одночасно схуднути та зміцнити судини. Однак дотримуватися правильного протоколу процедури в домашніх умовах непросто.
Обгортанню передує антицелюлітний масаж, який готує організм до активного лімфодренажу. Рекомендується попередньо провести скрабування тіла.
Якщо для процедури використовуються водорості в порошковій формі, їх заздалегідь розводять водою до консистенції густої сметани та наносять на все тіло масажними рухами. Після маску фіксують поліетиленовою плівкою.
Для посилення ліполітичного ефекту майстер додатково вкриває клієнта теплою ковдрою. Час витримки маски – від 20 до 60 хвилин. Чим вище її температура, тим швидше потрібно змити суміш з шкіри.
Якщо виконується обгортання ламінарією, то її листя заздалегідь вимочується та через 15 хвилин наноситься на тіло. Після аплікації прикривають поліетиленовою плівкою та через 40 хвилин видаляють.
Майстер не повинен залишати кабінет, поки діє обгортання. Необхідно відстежувати реакцію клієнта на водоростеву маску, контролювати, чи не погіршилося його самопочуття.
Чи потрібно приймати душ після обгортання? Якщо для процедури використовується маска з розведеного порошку, достатньо просто змити її водою. Якщо ж виконувалося обгортання водоростями ламінарії, краще просто зняти листя та витерти шкіру. Тут працює принцип тканинної маски, коли навіть після процедури залишки «морського коктейлю» живлять епідерміс корисними речовинами.
На заключному етапі на шкіру наносять заспокійливе молочко або антицелюлітний крем. Це не лише закріплює ефект обгортання, але й частково нейтралізує специфічний запах водоростей. З цієї причини косметологи не рекомендують планувати процедуру перед важливим заходом або походом в гості.
Вирішили проводити цю процедуру самостійно? Насправді це не таке важке завдання. Ми поділимося корисними порадами, як організувати водоростеве обгортання вдома з максимальною ефективністю.
Їх перевага – простота вживання. Достатньо просто наносити маску на проблемні зони, накривати плівкою та змивати через 25-30 хвилин.
Готові обгортання продаються в магазинах будь-якого класу – від професійних до популярних мережевих. На б'юті-ринку представлена продукція, доступна покупцеві з будь-яким бюджетом.
У мас-маркеті готові обгортання коштують близько 150 грн і вище. Є й продукти дешевше – наприклад, «Спіруліна» від марки «Яка», яка в інтернеті коштує близько 90 грн за баночку.
Продукція для професійного вживання коштує в 2-3 рази більше. Один з найдоступніших варіантів – товари французького бренду Alg Spa, який спеціалізується на альгінатних масках. Баночка такого обгортання з подрібненою ламінарією та фукусом коштує близько 275 грн.
На що потрібно звернути увагу: обирайте продукцію, яка складається в основному з натуральних інгредієнтів. Підвищена концентрація «хімії» та парфумерних ароматів – ознака неякісної косметики. Занадто низька вартість – також нехороша ознака, що не притаманна хорошому продукту.
Для тих, хто боїться помилитися з косметикою, є безпрограшний варіант – приготувати обгортання самостійно. Так ви будете впевнені в «екологічності» процедури, яку проводите на дому.
Як самостійно зробити обгортання з ламінарією: рецепт і покрокова інструкція
Важливо! За годину до і після процедури виключіть будь-яке пиття.
Пропонуємо бюджетні варіанти для домашніх процедур! Необхідні інгредієнти продаються в аптеках і продуктових магазинах.
Обгортання з сушеними водоростями і глиною
Вам знадобляться:
Розведіть порошок з водоростей теплою водою до консистенції кашки. Додайте глину, попередньо розведену водою, суміш з масел і ретельно перемішайте.
Маска витримується на шкірі близько 40 хвилин.
Обгортання з фукусом, глиною і хвощем
Вам знадобляться:
Подрібніть фукус з хвощем в блендері та залийте гарячою водою, щоб розвести до консистенції кашки. Залиште на півгодини, після додайте глину (за бажанням можна додати по 1-2 краплі улюбленої ефірної олії).
Нанесіть суміш на проблемні зони, обгорнувши їх плівкою, тепло укутайте та змийте маску через годину.
Обгортання зі спіруліною, медом та йогуртом
Вам знадобляться:
Змішайте всі інгредієнти, щоб отримати однорідну кашку. Нанесіть маску на проблемні зони, обгорніть їх плівкою та тепло укутайте. Через півгодини суміш можна змити.
У цьому відео ви дізнаєтеся, як робити водоростеве обгортання в домашніх умовах.
Обгортання з ламінарією та кавою
Вам знадобляться:
Змішайте інгредієнти та розведіть їх водою до консистенції кашки. Нанесіть на проблемні зони, укутайте плівкою та укрийтеся теплою ковдрою. Через 40 хвилин маска змивається.
Традиційно обгортання проводять 2 рази на тиждень. Періодичність проведення процедур – раз на 2 дні.
Тривалість курсу – 10-15 процедур.
Якісний ефект від обгортань водоростями давно перевірений на практиці. Їх головна перевага – моделюючий та оздоровчий ефект. Після першої ж процедури помітно, що шкіра стала більш пружною і підтягнутою.
Недоліки процедури:
Відгуки про таласотерапії свідчать: позитивний ефект проявляється, але лише після проведення повного курсу. В якості одноразової процедури обгортання трохи поліпшить стан шкіри, не більше.
Ходити в салон або проводити обгортання на дому? Вибір за вами. Якщо дотримуватися рекомендацій лікарів-косметологів, водоростеві обгортання принесуть вам якісний результат.
<< Шоколадне обгортання - СПА процедура з елементами ароматерапії | Антицелюлітні обгортання в домашніх умовах - 17 рецептів з інструкціями >>