Знайди свого майстра краси
Київ

Огляд препаратів-біоревіталізантів: що краще?

У сучасній косметології для биоревитализації використовуються десятки гелів з гіалуроновою кислотою, які відрізняються як за характеристиками, так і за призначенням. Досвідчені клієнтки салонів краси знають: важливо зберігати у себе корінець пакування засобу, введеного під шкіру. Для чого це потрібно робити? Перед тим, як пройти курс биоревитализації, ви разом з косметологом підберете відповідний за інгредієнтами гель, який не спровокує алергічної реакції.

 

Які бувають препарати для біоревіталізації і який з них краще вибрати, ми розповімо далі. Уточнюємо: всі засоби призначені для салонного використання: застосовувати їх в домашніх умовах - ризикований крок.

 

Зміст

1. Для чого використовують біоревіталізанти

2. Порівняльна таблиця біоревіталізантів + ціни

3. Огляд препаратів біоревіталізації:

4. Хто робить біоревіталізацію? Ціни

5. Фото до і після біоревіталізації

 

Загальна характеристика біоревіталізантів і сфера їх застосування

Біоревіталізантами називають гелі, які застосовуються для ін'єкційних процедур омолодження шкіри і усунення естетичних дефектів. До їх складу входять гіалуронова кислота, вітаміни, пептиди, мікроелементи і антиоксиданти. Відповідний косметичний коктейль вибирається на основі індивідуальних факторів: віку клієнта, ступеня зволоженості його шкіри, наявності рубців або пігментних плям.

 

Для чого використовують біоревіталізанти?

 • для профілактики раннього старіння і запобігання в'ялості шкіри, корекції зморшок;
 • для додаткової гідратації дерми;
 • для усунення рубців і шрамів постакне;
 • для ліквідації пігментних плям і легкого відбілювання шкіри.

Від виробника і марки препарату залежить не тільки його призначення, але й техніка введення в шкіру ін'єкцій. Засіб можна вводити як папульною (з утворенням маленьких пагорбків, які розсмоктуються протягом найближчої доби), так і лінійно (корекція носогубних зморшок, складок). Правильну техніку введення підбере фахівець, орієнтуючись на характер розташування зморшок, тип шкіри та інші фактори. Сьогодні найбільш популярні такі препарати: Аквашайн, Ювідерм, Реві, Принцес річ, Гіалуаль, Ялупро. Давайте познайомимося з ними і розберемо їх відмінності.

 

Порівняльна таблиця препаратів біоревіталізантів

У нашому рейтингу препаратів представлені найпопулярніші біоревіталізанти, перевірені на практиці косметологами. Ними користуються і косметологічні центри, представлені в каталозі порталу Barb.ua. Ціновий діапазон в таблиці складено на основі даних київських клінік.

Назва препарату

Країна-виробник

Основний склад

Техніка введення гелю

Вартість 1 процедури, в грн.

Ial System

Італія

Нестабілізована/стабілізована гіалуронова кислота 18-25 мг/мл, натрій хлорид

Папульна

5600 (акційна ціна – 3360)

Aquashine

Південна Корея

Нестабілізована гіалуронова кислота   15 мг/мл, вітаміни, мінерали, коензими, амінокислоти, біомиметичні пептиди

Мікроін’єкційна, мікроболюсна, лінійна, канюльна

2900 (акційна ціна -

1740)

Teosyal Meso

Швейцарія

Нестабілізована гіалуронова кислота   15 мг/мл, антиоксиданти, амінокислоти, витамин В6, цинк, мідь

Лінійна, точкова, мультипунктурна

3200-6900

Jalucomplex

Італія

Нестабілізована гіалуронова кислота  10-20 мг/мл

Лінійна, мікропапульна, техніка сітки

3800

Jalupro

Італія

Нестабілізована гіалуронова кислота  10-20 мг/мл, амінокислоти

Лінійна, лінійно-ретроградна, мікроін’єкційна

3500-4000

Juvederm hydrate

США

Нестабілізована гіалуронова кислота, манітол

Папульна

5600 (акційна ціна – 3360)

Рrincess rich

Австрія

Гіалуронат натрію 18 мг/мл, гліцерин

Папульна, канюльна

5000

Filorga

Франція

Нестабілізована гіалуронова кислота  10-20 мг/мл, вітаміни, мінерали, амінокислоти, коензими, антиоксиданти

Папульна

2750-4600

Viskoderm

Італія

Нестабілізована гіалуронова кислота 8-20 мг/мл, фосфат натрію, хлорид натрію

«Крапка за крапкою», лінійно-ретроградна, поверхневий наппаж

Нема в Україні

Hyalual

Швейцарія

Гіалуронова кислота 11-22 мг/мл, бурштинова кислота

Папульна, лінійна

2000-2600

Skin

Італія

Гіалуронова кислота, амінокислоти

Папульна

1000

Revi

Росія

Гіалуронова кислота 10-15 мг/мл, антиоксиданти

Папульна, микропапульна, лінійно-ретроградна

19000-23000

 

Рейтинг популярних препаратів біоревіталізації. Що краще?

На косметологічних форумах сьогодні обговорюються десятки засобів-біоревіталізантів, проте наша мета – не визначити кращі, а привести об'єктивну характеристику сертифікованих препаратів. Слід пам'ятати, що вибір відповідного засобу залишається за косметологом, який проводить курс омолодження.

Ial System

Призначення:

Цей італійський препарат сьогодні вважається одним з найпопулярніших біоревіталізантів. За якість використовуваної гіалуронової кислоти гелі від «Іал-систем» заслужили репутацію «Золотого стандарту біоревіталізації». Засоби для ін'єкцій цього виробника застосовуються для клієнтів віком від 30 до 60 років для зволоження і підвищення тонусу шкіри, боротьби з віковими зморшками.

 

Лінійка гелів для биоревитализации "Ial system" відрізняється високим відсотком вмісту нативної (нестабілізованої) гіалуронової кислоти: 18-25 мг / мл. У стабілізованому вигляді цей компонент включений в засіб "Ial system ACP", яке призначене для корекції глибоких зморшок.

Продукт випускається обсягом 0,6 і 1,1 мл в комплекті з стерильним шприцом і одноразовими тонкими голками.

 

Aquashine

Застосування Aquashine

Біоревіталізант Aquashine - єдиний, який виробляється в Азії: його виробник - південнокорейський концерн Caregen Co., Ltd. Проте, це засіб сертифікований і успішно використовується більш ніж у 130 країнах, в тому числі і в Україні. Цільова аудиторія продукту – клієнти віком від 35 до 50 років.

 

Основа корейських препаратів «Аквашайн» - 15 мг / мл нестабілізованої гіалуронової кислоти. Склад гелю доповнений вітамінами, пептидами, амінокислотами, мінералами й коензимами – загалом 56 допоміжних компонентів.

Біоревіталізант «Аквашайн br» розрахований на клієнтів більш зрілого віку. Його основні функції – контроль пігментації, антиоксидантний захист, активізація регенераційних процесів.

Препарат «Аквашайн btx» за своїм впливом близький до ботоксу. Один з його компонентів, олігопептид-62, знімає м'язові спазми, допомагаючи справитися з мімічними зморшками. Разом з тим він стимулює процес синтезу нових волокон колагену та еластину.

Комплектація:

Продукт укомплектований стерильним шприцом в обсязі 2 мл, заповненим біоревіталізантом, а також одноразовою голкою.

 

Teosyal Meso

Властивості та призначення:

Швейцарський препарат для біоревіталізації Teosyal Meso призначений для підвищення тонусу збезводненої та тонкої шкіри, корекції зморшок, видалення пігментних плям і ліфтингу овалу обличчя.

Концентрація активного компонента – нестабілізованої гіалуронової кислоти – становить 15 мг / мл. До складу гелю з цинком, міддю, вітаміном B6, амінокислотами і антиоксидантами включений лідокаїн, який допомагає зробити процедуру більш комфортною.

Комплектація:

Біоревіталізант «Теосеаль Мезо» укомплектований двома наповненими гелем шприцами об'ємом по 1 мл, а також одноразовими тонкими голками.

 

Jalucomplex

Застосування:

Серія біоревіталізантів «Ялкомплекс» - розробка італійського концерну «Bioformula». В основу препаратів входить немодифікована гіалуронова кислота концентрацією від 10 до 20 мг / мл.

Косметолог призначає необхідний засіб в залежності від віку та рівня тонусу шкіри. Уколи краси з «Ялкомплексом» призначають вже з 25-річного віку для додаткової гідратації дерми, запобігання появи зморшок, ліквідації судинних утворень і пігментних плям.

Характеристики:

Препарат випускається в одноразовому шприці об'ємом 1,5 мл.

 

Jalupro

Призначення «Ялупро»:

Склад італійських препаратів біоревіталізантів «Ялупро» - нестабілізована гіалуронова кислота і амінокислоти. Особливість цього біоревіталізанту полягає в тому, що його основний і допоміжні компоненти розфасовані в окремих ампулах. Коктейль з цих компонентів створюється безпосередньо перед введенням ін'єкції.

Для більш вираженого ліфтинг-ефекту пропонується препарат Jalupro HMW з 2% -м вмістом гіалуронової кислоти.

Комплектація:

Препарати випускаються в упаковках загальним обсягом 2,5 мл і 3 мл, які складаються з стерильного шприца без голки, наповненого гелем-біоревіталізантом, а також ампули з амінокислотами.

 

Juvederm hydrate

Основні властивості Juvederm:

Американський препарат "Juvederm hydrate" зарекомендував себе як один з найефективніших біоревіталізантів. За консистенцією гель ближче до філерів для контурної пластики, тому папули після введення ін'єкцій розсмоктуються повільніше. Тому засіб довше утримується в тканинах дерми, інтенсивно зволожуючи її. Цьому сприяє і додатковий компонент - манітол, який допомагає «утримати» в шкірі запаси вологи.

Технічні характеристики:

Упаковка «Ювідерм гідрейт» складається з ампули об'ємом 1 мл, якої вистачає на одну процедуру для обробки всього обличчя.

 

Рrincess rich

Властивості Princess rich:

Препарат "Princess rich" - в'язкий за консистенцією гель для біоревитализації, що дає можливість довше утримувати рівень зволоженості дерми. Виробник біоревіталізанту – компанія Croma (Австрія), яка успішно працює на ринку краси вже 30 років.

Засіб розрахований на цільову аудиторію категорії віком від 30 років і старше. Призначення «Принцес річ» - насичення вологою тканин дерми, корекція зморшок, ліквідація слідів постакне. Ефект від процедури зберігається до 1 року.

У виробника також є препарат "Princess filler", призначення якого – збільшити об’єм губ, скоригувати носослізні борозни і вилиці.

Що у комплекті:

Упаковка препарату складається з стерильного шприца об'ємом 1 мл і інструкції. До складу засобу входять гіалуронат натрію в концентрації 18 мг / мл і гліцерин.

 

Filorga

Основні властивості й призначення:

Препарати лінійки французьких біоревіталізантів Filorga розраховані для клієнтів віком від 27 років. Кожний засіб цієї серії розроблено для вирішення конкретної проблеми:

 • mha 10 (концентрація гіалуронової кислоти - 10 мг / мл) – для відновлення гідробалансу і тонусу шкіри, боротьби з дрібними зморшками;
 • mha 18 (зміст – гіалуронова кіслота 20 мг / мл, гліцерин) – для тривалого ліфтинг-ефекту, заповнення глибоких зморшок і носослізних борозен, усунення невеликих рубців.

Головна особливість лінійки «Філорга» - включення до складу засобів унікального запатентованого мезококтейлю NCTF, що складається з вітамінів, амінокислот, антиоксидантів, мінералів, коензимів і нуклеїнових кислот.

Технічні характеристики:

Коктейлі для біоревитализації виробляються в герметичних ємностях об'ємом 3 мл. Одного такого флакону вистачає на одну процедуру.

 

Viscoderm

Основні властивості і призначення «Віскодерм»:

«Віскодерм» - ще одна серія біоревіталізантів італійського виробництва. Продукти цієї лінійки призначені не тільки для омолодження, але й для лікування дерматологічних захворювань. Тому їх дозволено використовувати з моменту досягнення 18-річного віку. «Віскодерм» застосовується також для вирішення тріхологічних проблем.

Для біоревіталізації використовують такі препарати:

 • "Viscoderm - 0,8%" – для боротьби з акне;
 • "Viscoderm - 1,6%" – для інтенсивної гідратації шкіри і боротьби з віковими змінами;
 • "Viscoderm - 2,0%" – для зменшення глибоких зморшок, корекції розтяжок і рубців.

Відрізняються ці засоби за ступенем концентрації гіалуронової кислоти, яка становить відповідно 8, 16 і 20 мг / мл.

Гелі реалізуються в упаковці об'ємом по 1 мл.

 

Hyalual

Основні властивості:

Препарати для біоревіталізації марки «Гіалуаль» виробляються в Швейцарії. Головний компонент гелю – гіалуронова кислота концентрацією від 11 до 22 мг / мл. Відсотковість її змісту залежить від проблеми, яка поставлена перед косметологом:

 • 1,1% - для профілактики старіння шкіри, а також підготовки до проведення курсу хімічного пілінгу або пластичної операції;
 • 1,8% - для клієнтів від 35 років для інтенсивного зволоження шкіри і боротьби зі зморшками;
 • 2,2% - для розгладження глибоких складок і зморшок, корекції скул, а також для усунення розтяжок на тілі.

Ліфтинг-ефект посилюється допоміжною речовиною – бурштиновою кислотою.

 

Упаковка:

Препарат випускається в упаковці об'ємом 1 і 2 мл в комплекті з одноразовим шприцом і двома голками.

 

Skin

Основні властивості:

Біоревіталізанти Skin (виробництво Італія) розроблені не тільки для боротьби з вже існуючими зморшками, але й для попередження раннього старіння шкіри. Для процедур найчастіше використовується наступні засоби:

 • Skin B – для клієнтів від 20 років;
 • Skin R – для категорії віком від 30 і старше;
 • Skin Ox – для антиоксидантного захисту шкіри.

Особливість препарату "Skin Р" полягає в тому, що його застосовують для ліфтингу шкіри шиї та декольте, а також зон скупчення надлишкових жирових відкладень – наприклад, живота і стегон.

До складу однієї упаковки входять три ампули об'ємом по 5 або 10 мл.

 

Revi

Призначення біоревіталізанту «Реві»:

Російські препарати для біоревіталізації «Реві» вигідно відрізняються від інших популярних продуктів пролонгованим ефектом і мінімальною тривалістю курсу омолодження. Для відновлення гідробалансу і тургору шкіри досить максимум 2 процедур, причому проводяться вони з періодичністю раз в 4 місяці. Ефект омолодження розтягується на термін від півроку до 15 місяців.

Особливе місце в цій лінійці біоревіталізантів займає засіб "Revi Brilliants": концентрація гіалуронової кислоти тут більше, а максимальний інтервал між процедурами – до півроку.

Біоревіталізанти «Реві» і «Реві Брілліанс" застосовуються не тільки в якості антивікової терапії, але й для лікування алопеції (випадіння волосся). Інші показання до застосування цих препаратів – акне, підготовка до контурної пластики, серединних і глибоких пілінгів.

Технічні характеристики:

Упаковка включає в себе стерильний шприц об'ємом 1 або 2 мл, наповнений гелем, а також 2 одноразові голки.

 

Це далеко не повний перелік біоревіталізантів, які використовуються для процедур омолодження. Американський «Meso-Wharton», російський «Гіалріпайер», іспанський «Mesohyal», французький «Дермофіл» і багато інших добре знайомі фахівцям ін'єкційної косметології. Однак щоб препарати після сеансів принесли вам довгоочікуваний результат без ускладнень, довірте їх вибір фахівцям.

Джерела:

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4330006/ - Antiaging, photoprotective, and brightening activity in biorevitalization: a new solution for aging skin.
https://books.google.com.ua/books?id=gT3vBQAAQBAJ&printsec=frontcover&hl=ru - Hyaluronic Acid: Production, Properties, Application in Biology and Medicine


Оцініть статтю:
(Голосів: 16. Рейтинг: 4,2 з 5)

<< Біоревіталізація – «ін’єкції молодості» із пролонгованим ефектом   |   Гліколевий пілінг – делікатне оновлення шкіри >>

Последние публикации

Ми використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся з нашою «Політикою використання файлів cookie».