Знайди свого майстра краси
Київ

SMAS-ліфтинг – омолодження шкіри за одну процедуру

SMAS-ліфтинг успішно застосовується в апаратній косметології для омолодження шкіри обличчя і тіла. Переваги процедури - відсутність реабілітаційного періоду, а також практично миттєвий ефект.

Зміст

 1. SMAS-ліфтинг – що це таке?
 2. Які проблеми вирішує SMAS-підтяжка обличчя
 3. Зони проведення на обличчі та тілі
 4. Обладнання для SMAS-ліфтингу
 5. Як проводиться процедура
 6. Протипоказання
 7. Вартість

SMAS-ліфтинг - що це таке? Призначення процедури

Як розшифровується назва цієї незвичайної технології омолодження? Абревіатурою SMAS позначають superficial muscular aponeurotic system – шар м'язово-сполучної тканини, розташований під шкірою і жировою клітковиною. СМАС-ліфтинг призначається для відновлення чітких контурів овалу обличчя, усунення «бульдожих щік», подвійного підборіддя і мішків під очима.

Косметологи пишуть на форумі: ця процедура стимулює не тільки м'язовий тонус, але і процеси коллагенеза в тканинах дерми. SMAS-підтяжка пробуджує процеси саморегенерації шкіри, які тривають і після сеансу. Результат – накопичувальний ефект, який зберігається на 2-3 роки.

Процедура виконується неінвазивним методом: косметолог використовує спеціальний апарат, який впливає на м'язово-сполучну тканину за допомогою ультразвуку.
Під час процедури апарат генерує спрямовані ультразвукові імпульси, які викликають вібрацію в тканинах. Молекули тканин труться одна об одну і виділяють тепло. Завдяки компактному діаметру маніпули можна виконувати ліфтинг окремих зон обличчя. Глибина впливу регулюється датчиком, більш висока частота 7 МГц створює термокоагуляція в верхніх шарах тканин. Низька частота 4 МГц впливає на глибші шари тканини.

Які проблеми вирішує SMAS-підтяжка обличчя

Ультразвуковий ліфтинг рекомендують власникам вікової шкіри з деформаційних типом старіння. Процедура вирішує такі проблеми:

 • в'ялість і обвисання щік, поглиблення носогубних складок;
 • подвійне підборіддя;
 • навислі повіки, дрібні зморшки навколо очей;
 • опущення куточків губ;
 • «попливший» овал обличчя;
 • неглибокі зморшки на шиї, в'ялість шкіри декольте.

Косметологи обіцяють: ефект від SMAS-ліфтингу прирівнюється до хірургічної підтяжки шкіри. Однак апаратна процедура дозволяє клієнту відразу ж після відвідування косметолога виходити в люди.

Як діє SMAS-підтяжка, продемонструють фото, зроблені до і після сеансу.

Результати ультразвукового ліфтингу, проведеного в київській клініці лазерної косметології та хірургії Gold Laser.

smas лифтинг лица до и послеsmas лифтинг подбородка

Зони проведення на обличчі й тілі

Залежно від поставленого завдання, процедуру проводять для підтяжки:

 • зони навколо очей і брів;
 • щік;
 • шкіри навколо скронь;
 • середньої та нижньої третини обличчя;
 • підщелепної зони або підборіддя.

На фото нижче представлений результат СМАС-підтяжки нижньої частини обличчя.

smas лифтинг подбородка

Для омолодження шкіри тіла СМАС-ліфтинг проводять в області шиї, декольте і рук. Цю процедуру призначають і з метою усунення целюліту: її застосовують для сідниць, стегон і навіть зони навколо колін. А ліфтинг області живота і спини допомагає позбутися від зайвих жирових відкладень і відновити форму після пологів.

Ефективність процедури наочно показує наступний приклад:

smas подтяжка живота

У естетичній косметології також практикується інтимне омолодження за допомогою SMAS-ліфтингу. При бажанні клієнта можна вибрати будь-яку зону тіла площею 10 × 20 см.

Устаткування для SMAS-ліфтингу: популярні апарати, їх характеристика

На ринку обладнання для косметології представлена продукція різних країн. Серед них є як професійні, так і домашні косметологічні апарати, які адаптовані для самостійного застосування і зручні в транспортуванні. Розглянемо найпопулярніші бренди обладнання для SMAS-ліфтингу.

ultheraАльтера (Ulthera)
США

Загальні характеристики: Апарат для ліфтингу шкіри обличчя і тіла. У комплект входить до 4 манипул (насадок). Ресурсність апарату - 5-10 тисяч ліній (імпульсів). Максимальна глибина проникнення ультразвуку - 4,5 мм. Альтера - найпопулярніший прилад для проведення SMAS процедур в Україні.

Особливості: апарат оснащений системою охолодження шкіри для більш комфортних відчуттів.

hifuHifu
Південна Корея

Загальні характеристики: апарат для неінвазивної підтяжки шкіри обличчя і тіла, моделювання фігури. Залежно від моделі в комплект входить 2-5 манипул (насадок). Ресурсність апарату - 10 тисяч ліній (імпульсів). Максимальна глибина проникнення ультразвуку - 13 мм.

Особливості: Апарат працює за власною запатентованою технологією HIFU (High Intensity Focused Ultrasound). Два потужних ультразвукових променя, контактуючи між собою на підшкірному рівні, викликають ефект кавітації. Результат - ефективніше руйнується жировий прошарок, активніше виробляються свіжі колагенові волокна.

У лінійці апаратів Hifu є модель Femina, спеціально розроблена для інтимного омолодження.

Doublo
Південна Корея

Загальні характеристики: Апарат для неінвазивної підтяжки шкіри обличчя і тіла. У комплект входить до 3 манипул (насадок). Максимальна глибина проникнення ультразвуку - 4,5 мм.

Особливості: апарат працює за технологією Hifu. Вдосконалений дисплей дозволяє побачити, наскільки змінюється тургор тканин в ході процедури.

ultraformerUltraformer
Південна Корея

Загальні характеристики: Апарат для неінвазивної підтяжки шкіри обличчя і тіла, моделювання фігури і боротьби з целюлітом. У комплект входить до 6 манипул (насадок). Ресурсність апарату - 19 тисяч ліній (імпульсів). Максимальна глибина проникнення ультразвуку - 16 мм.

Особливості: апарат працює за двома технологіями - Hifu і MMFU (синтез мікро- і макрофокусійованного ультразвуку).

finesseFinesse
Італія

Загальні характеристики: Апарат для неінвазивної підтяжки шкіри обличчя і тіла, а також моделювання фігури. У комплект входить 5 манипул (насадок) - 3 для обличчя і 2 для тіла. Максимальна глибина проникнення ультразвуку - 9мм. Ресурсність апарату - 20 тисяч ліній (імпульсів).

Особливості: апарат працює за технологією Hifu. Спеціальна система охолодження захищає його від передчасного виходу з ладу.

Як проводиться процедура

Підготовчий етап

Спочатку косметолог очищає шкіру від макіяжу або забруднень. Далі наноситься «маркування», що позначає межі зон обробки. Поверх неї наноситься спеціальний гель-провідник, який підсилює ультразвуковий вплив.


Апаратна обробка

Косметолог проводить по вибраній зоні манипулой, діаметр якої залежить від ділянки обличчя або тіла. Кожен дотик триває максимум кілька секунд і супроводжується неголосним клацанням.

Апарат налаштовується індивідуально: у кожного smas-шар розташовується на різній глибині, тому потужність імпульсу регулюється в залежності від стану шкіри.

Косметолог також відстежує на моніторі області рубцювання або введення біоревіталізантів. Це дозволяє не зачіпати непотрібні зони, щоб уникнути побічних ефектів.

Для ліфтингу обличчя спершу обробляється одна половина, щоб клієнт міг побачити різницю «до і після».

Тривалість процедури не перевищує 1-1,5 години.


Це боляче?

Відгуки тих, хто проводив SMAS-підтяжку обличчя, свідчать: процедура як мінімум неприємна. Клацання, які видає апарат, відчуваються як удари струмом. У деяких після процедури навіть болять ділянки черепа в зоні проведення ультразвукової обробки.

Тому косметологи пропонують перед сеансом нанести на обличчя крем-анестетик. Але врахуйте, що його вплив не поширюється на глибокі підшкірні шари, тому стовідсоткового знеболювання очікувати не варто.

Інше незвичайне відчуття, яке виникає під час і після сеансу, - почуття натягнутості м'язів обличчя. Це в черговий раз доводить ефективність цієї апаратної технології омолодження.

Правила постпроцедурного догляду:

 • протягом 2-3 днів після сеансу уникати інтенсивних фізичних навантажень, не відвідувати баню і вмиватися прохолодною водою;
 • в період високої активності сонця як мінімум місяць використовувати крем з високим індексом SPF;
 • уникати вправ з нахилами.

Не рекомендується проводити ультразвуковий ліфтинг в комплексі з іншими апаратними процедурами: це занадто великий стрес для шкіри. Але якщо того вимагає клієнт, необхідно витримати паузу тривалістю 2-3 місяці після сеансу.

Скільки процедур потрібно?

Одна з головних переваг СМАС-ліфтингу - однократність проведення. При дотриманні рекомендацій косметолога і систематичного догляду за шкірою ультразвукове омолодження проводять з періодичністю 1 сеанс в 2-3 роки.

Протипоказання до СМАС-ліфтингу і можливі побічні ефекти

Процедуру дозволяється проводити при наявності зубних імплантатів, а також після біоревіталізації або введення філерів.

Протипоказання до ультразвукового ліфтингу:

 • вагітність і годування груддю;
 • онкологічні та інфекційні захворювання;
 • патології сполучної тканини і схильність до утворення келоїдних рубців;
 • пірсинг в області проведення ліфтингу;
 • наявність кардіостимулятора;
 • епілепсія;
 • інфекційні захворювання шкіри;
 • цукровий діабет;
 • прийом ліків, що знижують згортання крові.

Один з безперечних плюсів СМАС-підтяжки - відсутність на шкірі слідів апаратного втручання. Однак трапляються винятки: після процедури протягом 1-3 днів зберігається невелика набряклість. Можливо і незначне почервоніння шкіри, яке проходить за добу.

Обличчя в зонах апаратної обробки може боліти, особливо при дотику до нього. Косметологи запевняють: це нормальне явище, яке через кілька днів перестане турбувати клієнта. Якщо ж дискомфорт стає нестерпним, слід звернутися до свого фахівця.

Відгуки блогерів, які проводили таку процедуру, говорять про відсутність побічних ефектів. Багатьом здається, що після ліфтингу нічого не змінилося, але через деякий час якісний результат дає про себе знати.

Вартість процедури по Києву

У київських косметологів сеанс SMAS-ліфтингу обличчя коштує від 2600 грн. за одну зону (виски, область навколо брів). Вартість варіюється в залежності від кількості областей апаратної обробки.

Ліфтинг обличчя повністю коштує від 5400 грн. Дорожче обходиться процедура для омолодження шкіри тіла: обробка однієї невеликої зони обійдеться в суму від 10 тисяч гривень і вище.

Послуга SMAS-підтяжки обличчя представлена і в прайсах косметологів, зареєстрованих на порталі Barb. Ця омолоджуюча процедура широко поширена в Україні.

 


Оцініть статтю:
(Голосів: 7. Рейтинг: 3,7 з 5)

<< Купити біоревіталізанти в Україні   |   Як прибрати пігментні плями? >>

Последние публикации

Ми використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся з нашою «Політикою використання файлів cookie».