Знайди свого майстра краси
Київ

Всі ідеї манікюра : манікюр з блискітками

Всі фото

Манікюр з блискітками / неоновий манікюр - 2 фото

#манікюрзблискітками #неоновийманікюр

2 фото


 #манікюрзапоріжжяцентр 
 #маникюрзапорожье 
 #маникюрзп 
 #манікюрзапоріжжя❤️ 
 #маникюрзапорожье??, фото - Салон краси Beauty Line

Beauty Line

Запоріжжя

Коррекция нарощенных ногтей, фото -

Елена Латышева

Вишневе

 

Всі ідеї

Манікюр з блискітками підходить як для свят, так і для щоденного носіння (правда, в цьому випадку він не повинен бути "перевантажений" - бажано використовувати шиммерний пил або мінімальну кількість великого гліттера). Влітку добре виглядають будь-які, навіть кислотні та неонові дизайни, а восени та взимку блискітки краще поєднувати зі спокійними відтінками.

Чи можна робити манікюр з блискітками на коротких нігтях?

Існує думка, що на коротких нігтях блискітки не виглядають гарно. Але воно помилкове: такий манікюр можуть носити всі жінки, незалежно від довжини та форми нігтьової пластини. Важливо лише правильно вибрати дизайн:

  • Для повного покриття підійдуть лаки світлих і пастельних відтінків (рожевого, блакитного, лавандового, молочного, салатового) із вкрапленням дрібного шиммера.
  • Якщо хочеться щось яскраве та помітне, можна покрити нігті лаком будь-якого кольору, а потім на одному пальчику намалювати візерунки блискітками. Щоб вийшов ніжний малюнок, знадобиться шиммер розміром частинок 0,1-0,2 мм.
  • Гліттером з великими частинками захоплюватися не варто: він візуально вкорочує нігті. Але зроблені з його допомогою акценти виглядають дуже гарно. Достатньо помістити пару-трійку таких блискіток ближче до краю нігтя (дизайни з гліттером біля кутикули можуть дозволити собі тільки жінки з довгим нігтьовим ложем).

Лайфхак: вертикальна шиммерна смужка по центру візуально подовжує пальці (та й самі нігті). Але вона не повинна бути надто широкою.

Який манікюр з блискітками добре виглядає на довгих нігтях?

Власниці довгих нігтів можуть дозволити собі будь-який манікюр з використанням блискіток. Але найпопулярнішими були і залишаються такі дизайни:

  • Один ніготь, повністю покритий глітером. У цьому випадку колір основного лаку не повинен впадати у вічі — ідеально підійде білий, світло-рожевий чи бежевий. Також можна взяти сірий або чорний відтінки — вони більш «важкі» візуально, але сприймаються нейтрально. Якщо знехтувати цим правилом, вийде дуже помітний і епатажний манікюр.
  • Омбре. Виконується у будь-якому з напрямків — від кутикули вгору, від верхнього краю донизу, від правої чи лівої сторони до центру. Омбре буває колірним (у цьому випадку роблять розтяжку блискітками одного кольору, але використовують відтінки різного тону, від темних до найсвітліших) і геометричним (змінюється діаметр блискіток від великих до дрібних).
  • Французький манікюр із блискітками на кінчиках. Основний колір нігтя, як правило, нюдовий, але глибокі темні відтінки червоного, зеленого та інших кольорів теж виглядають стильно.
  • Геометричні малюнки. Вони можуть змішуватися блискітки різних кольорів і розмірів, але небажано прикрашати так всі нігті — достатньо зробити дизайн на одному або двох пальцях кожної руки. Для таких візерунків використовують блискітки контрастного кольору (наприклад, синього або фіолетового на світло-сірому покритті) або металік — сріблясті, золотаві.

Глітери чудово підходять для створення об'ємних малюнків. Щоб отримати 3D-ефект, можна наносити їх кількома шарами поверх звичайного кольорового лаку, закріплюючи прозорим, або ж використовувати в поєднанні з гель-лаком (у такому випадку блискітки немов "впаюються" всередину покриття - ймовірність того, що вони відваляться в самий невідповідний момент близька до нуля).

Блискітки на нігтях — це красиво та стильно, але такий манікюр іноді завдає незручностей. Наприклад, дизайни, зроблені звичайним лаком, складно зняти за допомогою ацетонових або безацетонових засобів — дрібний шиммер наче в'їдається в поверхню нігтя. Але це водночас і плюс — манікюр, зроблений шиммерним лаком, у більшості випадків тримається довше, ніж звичайно.

Неонові нігті недостатньо описати одним словом «яскраво». Такий манікюр навіть без декору викличе бурю емоцій і не залишиться поза увагою оточуючих. Якщо ви вирішили повторити цей б'юті-тренд, то потрібно правильно підібрати відтінки та визначитися з дизайном.

Особливості неонового дизайну

Головна відмінність неонових нігтів – надмірна яскравість та помітність. Такий манікюр може дозволити собі далеко не кожен у повсякденному житті, тому для експериментів краще зачекати на відповідний час або захід.

Ненова палітра кольорів представлена ​​такими популярними відтінками:

  • жовтий;
  • помаранчевий;
  • рожевий;
  • зелений;
  • синій.

Вибираючи колір, потрібно перевірити, чи має він світловідбивні властивості. Не всім до душі, коли стильний яскравий манікюр з настанням темряви перетворюється на кислотний. Ще на етапі вибору покриття потрібно визначитися, чи хотіли б ви отримати такий результат.

Популярні тренди та ідеї манікюру 

Неоновий манікюр навіть у однотонному виконанні виділятиме свою володарку. Але якщо ви хочете додати інші прикраси або створити більш цікавий дизайн, не варто відмовлятися від цієї ідеї.

Неоновий френч

Варіантів виконання такого манікюру багато. Особливо красиво неоновий френч виглядає на довгих нігтях. Для такого манікюру краще вибирати нейтральне матове тло і мінімум декору, щоб нігті не здавалися перевантаженими. Ідеальне поєднання – неон та нюд. Для більш барвистого виконання можна вибирати різні неонові кольори для френча, наприклад, яскраво-рожевий та жовтий. В результаті виходить одночасно насичений та м'який манікюр.

Матові неонові нігті

Багато хто помилково вважає, що матове покриття «вбиває» всю яскравість та помітність неону. Насправді манікюр виходить ще цікавішим, а кольори зберігають насиченість. Можна зупинитися на простішому варіанті – повністю покрити нігті матовим «фінішом», або зробити більш складний дизайн – нанести покриття лише на кольорові ділянки, щоб підкреслити контраст. Матовий манікюр однаково добре виглядає як на довгих, так і на коротких нігтях.

Неонові бризки

Неонові кольори ідеально підходять для втілення арт-тематики на нігтях. Поширений варіант – світле покриття з кольоровими розводами. Легка недбалість при нанесенні лаків дозволить створити цікавий абстрактно-художній ефект.

Неоновий градієнт

Головна перевага неонової палітри полягає в тому, що всі відтінки вдало гармонують один з одним. Тому можна сміливо експериментувати з поєднанням, вибираючи зелений та помаранчевий, синій та червоний. Надати нігтикам більш витончений і гармонійний вигляд допоможе ефект омбре.

Неонова геометрія

Якщо омбре дозволяє досягти м'яких і плавних переходів з розмитими межами, то у випадку з геометрією справи інакші. За допомогою неонових лаків можна зробити гарні фігури, чіткі лінії та візерунки. Трендовим дизайном вважається манікюр з неоновими «осколками».

Розмаїття неонових відтінків та ідей дизайну дозволить створити ідеальний манікюр під будь-який образ та стиль.