Знайди свого майстра краси
Київ

Всі ідеї манікюра : манікюр з блискітками

Всі фото

Манікюр з блискітками / смарагдовий - 10 фото

#манікюрзблискітками #смарагдовийманікюр

10 фото


Новорічний манікюр з блискітками зелений, фото -

Олександра Барвинська

Рівне

Новорічний манікюр з блискітками матовий, фото -

Анастасія Синюгіна

Кропивницький

Новорічний манікюр з блискітками зима, фото - Майстер манікюру Лілія Коримова

Лілія Коримова

Харків

Манікюр на короткі нігті новорічний з блискітками, фото - Майстер манікюру Татьяна Терещенко

Татьяна Терещенко

Дніпро

Манікюр осінь з блискітками на квадратні нігті, фото - Майстер манікюру Марина Пешкова

Марина Пешкова

Хмельницький

Манікюр з блискітками матовий смарагдовий, фото -

Тетяна Войцюцька

Вінниця

Манікюр з блискітками на квадратні нігті смарагдовий, фото -

Анастасия Шейченко

Одеса

Манікюр осінь новорічний з блискітками, фото - Салон краси Butterfly

Butterfly

Чернівці

Манікюр осінь з блискітками чорний, фото - Салон краси Rozmary

Rozmary

Львів

Манікюр з блискітками зелений смарагдовий, фото - Майстер манікюру Надежда Пугаева

Надежда Пугаева

Одеса

 

Всі ідеї

Манікюр з блискітками підходить як для свят, так і для щоденного носіння (правда, в цьому випадку він не повинен бути "перевантажений" - бажано використовувати шиммерний пил або мінімальну кількість великого гліттера). Влітку добре виглядають будь-які, навіть кислотні та неонові дизайни, а восени та взимку блискітки краще поєднувати зі спокійними відтінками.

Чи можна робити манікюр з блискітками на коротких нігтях?

Існує думка, що на коротких нігтях блискітки не виглядають гарно. Але воно помилкове: такий манікюр можуть носити всі жінки, незалежно від довжини та форми нігтьової пластини. Важливо лише правильно вибрати дизайн:

  • Для повного покриття підійдуть лаки світлих і пастельних відтінків (рожевого, блакитного, лавандового, молочного, салатового) із вкрапленням дрібного шиммера.
  • Якщо хочеться щось яскраве та помітне, можна покрити нігті лаком будь-якого кольору, а потім на одному пальчику намалювати візерунки блискітками. Щоб вийшов ніжний малюнок, знадобиться шиммер розміром частинок 0,1-0,2 мм.
  • Гліттером з великими частинками захоплюватися не варто: він візуально вкорочує нігті. Але зроблені з його допомогою акценти виглядають дуже гарно. Достатньо помістити пару-трійку таких блискіток ближче до краю нігтя (дизайни з гліттером біля кутикули можуть дозволити собі тільки жінки з довгим нігтьовим ложем).

Лайфхак: вертикальна шиммерна смужка по центру візуально подовжує пальці (та й самі нігті). Але вона не повинна бути надто широкою.

Який манікюр з блискітками добре виглядає на довгих нігтях?

Власниці довгих нігтів можуть дозволити собі будь-який манікюр з використанням блискіток. Але найпопулярнішими були і залишаються такі дизайни:

  • Один ніготь, повністю покритий глітером. У цьому випадку колір основного лаку не повинен впадати у вічі — ідеально підійде білий, світло-рожевий чи бежевий. Також можна взяти сірий або чорний відтінки — вони більш «важкі» візуально, але сприймаються нейтрально. Якщо знехтувати цим правилом, вийде дуже помітний і епатажний манікюр.
  • Омбре. Виконується у будь-якому з напрямків — від кутикули вгору, від верхнього краю донизу, від правої чи лівої сторони до центру. Омбре буває колірним (у цьому випадку роблять розтяжку блискітками одного кольору, але використовують відтінки різного тону, від темних до найсвітліших) і геометричним (змінюється діаметр блискіток від великих до дрібних).
  • Французький манікюр із блискітками на кінчиках. Основний колір нігтя, як правило, нюдовий, але глибокі темні відтінки червоного, зеленого та інших кольорів теж виглядають стильно.
  • Геометричні малюнки. Вони можуть змішуватися блискітки різних кольорів і розмірів, але небажано прикрашати так всі нігті — достатньо зробити дизайн на одному або двох пальцях кожної руки. Для таких візерунків використовують блискітки контрастного кольору (наприклад, синього або фіолетового на світло-сірому покритті) або металік — сріблясті, золотаві.

Глітери чудово підходять для створення об'ємних малюнків. Щоб отримати 3D-ефект, можна наносити їх кількома шарами поверх звичайного кольорового лаку, закріплюючи прозорим, або ж використовувати в поєднанні з гель-лаком (у такому випадку блискітки немов "впаюються" всередину покриття - ймовірність того, що вони відваляться в самий невідповідний момент близька до нуля).

Блискітки на нігтях — це красиво та стильно, але такий манікюр іноді завдає незручностей. Наприклад, дизайни, зроблені звичайним лаком, складно зняти за допомогою ацетонових або безацетонових засобів — дрібний шиммер наче в'їдається в поверхню нігтя. Але це водночас і плюс — манікюр, зроблений шиммерним лаком, у більшості випадків тримається довше, ніж звичайно.

Смарагдовий колір – один з найрозкішніших природних відтінків. У світі колористики під смарагдовим відтінком розуміють темно-зелений колір із холодним підтоном. Цей благородний та розкішний тон повністю запозичений у природи. Він гарно гармонує з різними кольорами:

  • з золотом;
  • зі сріблом;
  • з класичними кольорами – чорним та білим;
  • з кольоровими лаками – ніжно-рожевим, лавандовим, темно-сірим, карамельним.

Кому підходить?

Існує думка, що смарагдовий колір підходить тільки темноволосим або рудоволосим дівчатам. Але це не так. Натуральний колір має багату відтінкову палітру. Серед усього різноманіття кольорів можна знайти відповідний тон для будь-якого кольоротипу зовнішності. 

Ідеї дизайну

Смарагдовий колор сам по собі відрізняється спокоєм і глибиною. Він виглядає стримано дорого. Розкішний відтінок наділений благородною красою. Він не терпить надмірностей у декорі. 

На короткі нігті підійдуть такі види дизайну у смарагдовому кольорі:

  • однотонне глянсове покриття;
  • прозорий френч із смарагдовими кінчиками;
  • дизайн з мармуровим візерунком у вибраному кольорі;
  • смарагдовий манікюр у поєднанні з дрібними стразами.

На довгих і середніх нігтях форми мигдаль чудово виглядатимуть:

  • павутинка чорного кольору на темно-смарагдовому фоні;
  • однотонне покриття з білим або золотистим акцентом;
  • манікюр «котяче око» у світлих, яскравих та темних тонах смарагду;
  • імітація шкіри змії або крокодила в соковитому спектрі зеленого;
  • градієнтний манікюр з плавним переходом від темного до світлого;
  • покриття «хамелеон», що змінює колір залежно від освітлення;
  • оформлення однотонного покриття стразами або каміфубуки;

Смарагдовий манікюр користується великим попитом не лише через привабливу красу. Модниці вибирають його і через універсальність: смарагдовий колір підходить під різні образи.