Манікюр з блискітками підходить як для свят, так і для щоденного носіння (правда, в цьому випадку він не повинен бути "перевантажений" - бажано використовувати шиммерний пил або мінімальну кількість великого гліттера). Влітку добре виглядають будь-які, навіть кислотні та неонові дизайни, а восени та взимку блискітки краще поєднувати зі спокійними відтінками.
Чи можна робити манікюр з блискітками на коротких нігтях?
Існує думка, що на коротких нігтях блискітки не виглядають гарно. Але воно помилкове: такий манікюр можуть носити всі жінки, незалежно від довжини та форми нігтьової пластини. Важливо лише правильно вибрати дизайн:
- Для повного покриття підійдуть лаки світлих і пастельних відтінків (рожевого, блакитного, лавандового, молочного, салатового) із вкрапленням дрібного шиммера.
- Якщо хочеться щось яскраве та помітне, можна покрити нігті лаком будь-якого кольору, а потім на одному пальчику намалювати візерунки блискітками. Щоб вийшов ніжний малюнок, знадобиться шиммер розміром частинок 0,1-0,2 мм.
- Гліттером з великими частинками захоплюватися не варто: він візуально вкорочує нігті. Але зроблені з його допомогою акценти виглядають дуже гарно. Достатньо помістити пару-трійку таких блискіток ближче до краю нігтя (дизайни з гліттером біля кутикули можуть дозволити собі тільки жінки з довгим нігтьовим ложем).
Лайфхак: вертикальна шиммерна смужка по центру візуально подовжує пальці (та й самі нігті). Але вона не повинна бути надто широкою.
Який манікюр з блискітками добре виглядає на довгих нігтях?
Власниці довгих нігтів можуть дозволити собі будь-який манікюр з використанням блискіток. Але найпопулярнішими були і залишаються такі дизайни:
- Один ніготь, повністю покритий глітером. У цьому випадку колір основного лаку не повинен впадати у вічі — ідеально підійде білий, світло-рожевий чи бежевий. Також можна взяти сірий або чорний відтінки — вони більш «важкі» візуально, але сприймаються нейтрально. Якщо знехтувати цим правилом, вийде дуже помітний і епатажний манікюр.
- Омбре. Виконується у будь-якому з напрямків — від кутикули вгору, від верхнього краю донизу, від правої чи лівої сторони до центру. Омбре буває колірним (у цьому випадку роблять розтяжку блискітками одного кольору, але використовують відтінки різного тону, від темних до найсвітліших) і геометричним (змінюється діаметр блискіток від великих до дрібних).
- Французький манікюр із блискітками на кінчиках. Основний колір нігтя, як правило, нюдовий, але глибокі темні відтінки червоного, зеленого та інших кольорів теж виглядають стильно.
- Геометричні малюнки. Вони можуть змішуватися блискітки різних кольорів і розмірів, але небажано прикрашати так всі нігті — достатньо зробити дизайн на одному або двох пальцях кожної руки. Для таких візерунків використовують блискітки контрастного кольору (наприклад, синього або фіолетового на світло-сірому покритті) або металік — сріблясті, золотаві.
Глітери чудово підходять для створення об'ємних малюнків. Щоб отримати 3D-ефект, можна наносити їх кількома шарами поверх звичайного кольорового лаку, закріплюючи прозорим, або ж використовувати в поєднанні з гель-лаком (у такому випадку блискітки немов "впаюються" всередину покриття - ймовірність того, що вони відваляться в самий невідповідний момент близька до нуля).
Блискітки на нігтях — це красиво та стильно, але такий манікюр іноді завдає незручностей. Наприклад, дизайни, зроблені звичайним лаком, складно зняти за допомогою ацетонових або безацетонових засобів — дрібний шиммер наче в'їдається в поверхню нігтя. Але це водночас і плюс — манікюр, зроблений шиммерним лаком, у більшості випадків тримається довше, ніж звичайно.
Модний манікюр у жовтому кольорі актуальний не лише влітку, а й у будь-яку іншу пору року, адже він представлений великою різноманітністю відтінків, колірних поєднань та варіантів дизайну.
Модні тенденції: палітра кольорів
Жовтий манікюр асоціюється з літом та весною, але багато майстрів нейл-арту вміло використовують його для осінньо-зимового дизайну, гармонійно комбінуючи з іншими кольорами. Щоб надати нігтям незвичайності та виразності, можна віддати перевагу красивим малюнкам, контрастним ажурним візерункам, хижим принтам та різним фактурам.
Щодо кольорової гами, то актуальні такі тони та відтінки жовтого:
- пастельний;
- яскравий;
- неоновий;
- пісочно-жовтий;
- темний;
- гірчичний.
Стильний дизайн для жовтого манікюру
Майстри нейл-арт індустрії називають найстильніші варіанти дизайну жовтого манікюру цього року:
- Абстракція. Абстрактний дизайн чудово підходить для жовтої гами. Абстракція у вигляді різноманітних завитків та візерунків чудово виглядає на нігтях будь-якої довжини та форми. Особливо стильно виглядатимуть яскраві відтінки жовтого.
- З блискітками та втиркою. Блискітки активно використовуються в нігтьовому сервісі незалежно від кольору нігтів, але з жовтим вони виглядають особливо ефектно. Стилісти рекомендують наносити блискітки на 1-2 акцентні пальчики. Жовтий лак добре поєднується із сріблястими блискітками, надаючи рукам привабливості та спокусливості.
- З камінням та зі стразами. Стрази і камені, що переливаються, добре доповнюють жовтий манікюр. Такий декор може використовуватися по-різному. їх можна розташувати по всій поверхні нігтя або у певному порядку, створюючи орнаменти та візерунки.
- З малюнком. На жовтий фон можна нанести різні візерунки. Це може бути абстракція, геометричні форми, флористичні мотиви, анімалістичний принт.
- З фруктами. Враховуючи те, що жовтий – колір літа, можна виконати дизайн у вигляді фруктів та ягід. Соковиті лимони, ананаси, ківі, банани, папая – надихають на літній відпочинок.
Вдалі комбінації
Жовті відтінки гармонійно поєднуються з іншими кольорами. У тренді цього року такі комбінації кольорів:
- З сірим. Жовто-сірий тандем можна назвати класикою. Така комбінація часто зустрічається в одязі та інтер'єрі, не оминула вона і світ нейл-арту. На нігтях вони відмінно доповнюють один одного, жовтий робить сірий яскравішим і виразнішим, а сірий надає жовтому благородства.
- З рожевим. Жовто-рожевий манікюр відрізняється ніжністю та грайливістю. Таку комбінацію кольорів обирають оптимісти, веселі та життєрадісні люди. Єдине правило, яке рекомендується враховувати майстрам під час створення жовто-рожевого манікюру, це довжина нігтів. Він не підійде на довгі нігті, по-справжньому ця гама прикрасить манікюр із короткими нігтиками м'якої квадратної або мигдальної форми.
- З золотом. Жовтий і золотий – гармонійний дует у нейл-арті. Таке поєднання часто використовується при створенні святкового вбрання, не є винятком і манікюр. Жовтий із золотом стане чудовим вибором у випадках, коли жінка має виглядати урочисто, розкішно та елегантно.
- З м'ятним. Така незвичайна комбінація на нігтях виглядає оригінально та витримано. М'ятно-жовтий манікюр підходить для літніх образів.
Жовтий сміливо можна комбінувати з синім, блакитним, фіолетовим, чорним. Виходять сміливі та оригінальні тандеми.