Знайди свого майстра краси
Київ

Всі ідеї манікюра : манікюр омбре

Всі фото

Манікюр омбре / зі сріблом - 12 фото

#манікюромбре #манікюрзісріблом

12 фото


Покриття гелем + комбінований манікюр., фото - Майстер манікюру Олена Матвейшина

Олена Матвейшина

Рівне

 #гельлак #манікюр #покриття #укріплення, фото -

Ірина Кірічек

Запоріжжя

Новорічний манікюр з блискітками зима, фото -

Наталя Балаховська

Кременчук

Рожевий манікюр омбре зі сріблом, фото -

Марина Чижик

Дніпро

Манікюр на довгі нігті омбре зі сріблом, фото -

Лілія Дуб

Харків

Рожевий манікюр омбре зі сріблом, фото -

Валентина Левадня

Київ

Новорічний манікюр зима синій, фото - Майстер манікюру Тетяна Кацуренко

Тетяна Кацуренко

Полтава

Чорний манікюр омбре зі сріблом, фото -

Марина Циганкова

Вінниця

Манікюр з блискітками рожевий омбре, фото -

Светлана Митина

Харків

Манікюр на короткі нігті французький з блискітками, фото -

Мар’яна Шаталова

Одеса

Чорний манікюр омбре зі сріблом, фото -

Анастасія Кочергіна

Шпола

Манікюр на короткі нігті новорічний нюдовий, фото - Салон краси Конфеті

Конфеті

Харків

 

Всі ідеї

Манікюр омбре (градієнт) - плавний перехід одного кольору в інший. Дане покриття користується величезною популярністю останні роки і виглядає незвичайно. З часом дизайн удосконалюється. Він підходить і під повсякденний стиль, і під вечірній.

Для виконання манікюру омбре використовуються різні техніки. Найпростіший варіант – наносити на нігті різні відтінки вибраного кольору від світлого до темного або навпаки. Градієнт може бути виконаний у горизонтальній та вертикальній техніці.

Саме покриття може бути матовим, нюдовим, білим, яскравим тощо.

Поєднання омбре манікюру з іншими дизайнами

 Градієнтне покриття може комбінуватися з іншими видами манікюру:

  • френч;
  • лунки;
  • втирка;
  • котяче око;
  • з малюнком;
  • з блискітками, стразами;
  • зі смужками і т.д.

Що потрібно зробити перед нанесенням покриття?

Перш ніж робити манікюр омбре, потрібно визначитися з наступним:

  1. Вибір відтінків.
  2. Вигляд градієнта.
  3. Текстура.
  4. Наявність додаткового декору.

Відтінки, що часто вибираються, для градієнта – це зелений, синій, жовтий, червоний, фіолетовий, рожевий. Якщо Ви – любителька нейтральних кольорів, Вам підійдуть нюдові, сірі, коричневі покриття.

Поєднувати можна не лише один колір різних відтінків, а й теплі тони з холодними. Манікюр повинен гармоніювати з вашим луком. Також важливо не переборщити з додатковим декором.

Як правильно поєднувати кольори?

Існують такі типи комбінування колірної гами:

  1. Монохромне. Для манікюру використовується від 2 до 5 відтінків одного кольору.
  2. Ахроматичне. Тут базовим кольором є білий, нюдовий, сірий чи чорний.
  3. Компліментарне. При такому поєднанні використовуються різні кольори.

Манікюр омбре з розписом та стразами

Крутий градієнт із розписом створюється за допомогою нанесення додаткового малюнка. Завдяки такому дизайну манікюр буде більш оригінальним та розкішним. Якщо нанести малюнок не на всі, а на кілька нігтів, дизайн не буде перевантажений. В якості малюнка можуть бути квіти, гілочки, візерунки тощо.

Стрази або кольорові блискітки ідеально підійдуть для урочистостей і зроблять манікюр помітнішим. Головне правило – все має бути в міру.

Котяче око

Для манікюру «Котяче око» використовується спеціальний лак з мікрочастинками, які створюють блискучі градієнтні смужки на нігтях. Для покриття використовується магніт, який підноситься до нафарбованого нігтя. Для цього манікюру зазвичай використовують темні відтінки.

Сезонний градієнтний манікюр

Сезон визначає, яким відтінкам краще віддати перевагу. Для весняного та літнього манікюру зазвичай беруть яскраві та теплі кольори. Вибравши малинові, рожеві, жовті, бузкові, бірюзові відтінки Ви не помилитеся. 

Для осіннього та зимового манікюру підійде фіолетовий, зелений, синій, чорний, бордовий відтінок.

Бежові тони впишуться будь-якої пори року.

Манікюр омбре виглядає стильно та ефектно. Обов'язково варто поекспериментувати та насолодитися результатом.

Використання срібла в манікюрі – відмінний спосіб виділитися, зробити акцент на образі, змінити нюдову і пастельну колірну палітру, яка набридла. Такий дизайн надає особливого настрою та шарму володарці. 

З якими кольорами поєднується срібло

Срібло, незважаючи на свою яскравість, вдало поєднується з багатьма відтінками. Для посилення його блиску найкраще підійдуть світлі тони бірюзового, лавандового, фіолетового, блакитного.

Рожевий та червоний

Рожево-червона палітра додасть манікюру легкості та природності. Якщо вибрано більш яскраве базове покриття, то гліттер має бути дрібним. Благородно і розкішно виглядає поєднання бордового та срібла. Світло-рожеві відтінки більше до вподоби романтичним і мрійливим натурам. У цьому випадку срібло може бути представлене у вигляді об'ємного декору.

Чорний та сірий

Безпрограшний та популярний тандем – чорний та срібло. Дуже часто є у новорічних дизайнах. Щоб манікюр не вийшов похмурим, його розбавляють іншими відтінками, наприклад, білим або нюдовим.

З синім та блакитним

Ще одні популярні відтінки, які складуть гарну пару сріблу. Синя туманність виглядає особливо привабливо. Цікава техніка гжель для створення стильного розпису передбачає використання бірюзового, синього та білого.

Зелений

Не менш вдала комбінація – зелений і срібло. Щоб передати всю красу цього тандему, краще використовувати глибші відтінки, наприклад смарагдовий.

Правильно підібраний колір та залучення срібла дозволить створювати цікаві ефекти мерехтіння, м'яких переходів та розтушовування.

Популярні техніки манікюру зі сріблом

Срібний дизайн вважається дуже примхливим. Домогтися повного розкриття та занурення у цей відтінок можна за допомогою правильно підібраної техніки. Популярними трендами в нейл-індустрії сьогодні вважаються:

  • дзеркальна гладь;
  • призма;
  • блискітки;
  • лиття;
  • вставки зі срібла. 

Використання декору допоможе виправити нудний та бляклий дизайн. Це можуть бути камені, стрази, бульйонки. Оскільки срібло саме по собі є яскравим, не перестарайтеся з прикрасами, щоб не вийшов несмак.

Срібло дозволяє створювати цікаві та різноманітні дизайни. Воно добре поєднується з усією палітрою кольорів і знайшло застосування в різних нейл-техніках. Підійде як для коротких, так і для довгих нігтів будь-якої форми.