Знайди свого майстра краси
Київ

Всі ідеї манікюра : манікюр омбре

Всі фото

Манікюр омбре / із золотом - 9 фото

#манікюромбре #манікюріззолотом

9 фото


Манікюр омбре із золотом гарний, фото -

Елена Гончарова

Кременчук

Манікюр з блискітками омбре із золотом, фото -

Ольга Блащук

Вінниця

Манікюр омбре із золотом святковий, фото -

Наталія Борик

Тернопіль

Манікюр омбре градієнт із золотом, фото -

Марина Пешкова

Хмельницький

Манікюр зима рожевий омбре, фото -

Аліна Пислар

Вінниця

Французький манікюр зима весільний, фото -

Ольга Феоктістова

Кременчук

Манікюр з блискітками зима мигдаль, фото - Майстер манікюру Антоніна Скляренко

Антоніна Скляренко

Київ

Червоний манікюр на короткі нігті новорічний, фото -

Юлія Сирдюк-Ковалевська

Біла Церква

Манікюр зима омбре градієнт, фото -

Анастасія Марущак

Київ

 

Всі ідеї

Манікюр омбре (градієнт) - плавний перехід одного кольору в інший. Дане покриття користується величезною популярністю останні роки і виглядає незвичайно. З часом дизайн удосконалюється. Він підходить і під повсякденний стиль, і під вечірній.

Для виконання манікюру омбре використовуються різні техніки. Найпростіший варіант – наносити на нігті різні відтінки вибраного кольору від світлого до темного або навпаки. Градієнт може бути виконаний у горизонтальній та вертикальній техніці.

Саме покриття може бути матовим, нюдовим, білим, яскравим тощо.

Поєднання омбре манікюру з іншими дизайнами

 Градієнтне покриття може комбінуватися з іншими видами манікюру:

  • френч;
  • лунки;
  • втирка;
  • котяче око;
  • з малюнком;
  • з блискітками, стразами;
  • зі смужками і т.д.

Що потрібно зробити перед нанесенням покриття?

Перш ніж робити манікюр омбре, потрібно визначитися з наступним:

  1. Вибір відтінків.
  2. Вигляд градієнта.
  3. Текстура.
  4. Наявність додаткового декору.

Відтінки, що часто вибираються, для градієнта – це зелений, синій, жовтий, червоний, фіолетовий, рожевий. Якщо Ви – любителька нейтральних кольорів, Вам підійдуть нюдові, сірі, коричневі покриття.

Поєднувати можна не лише один колір різних відтінків, а й теплі тони з холодними. Манікюр повинен гармоніювати з вашим луком. Також важливо не переборщити з додатковим декором.

Як правильно поєднувати кольори?

Існують такі типи комбінування колірної гами:

  1. Монохромне. Для манікюру використовується від 2 до 5 відтінків одного кольору.
  2. Ахроматичне. Тут базовим кольором є білий, нюдовий, сірий чи чорний.
  3. Компліментарне. При такому поєднанні використовуються різні кольори.

Манікюр омбре з розписом та стразами

Крутий градієнт із розписом створюється за допомогою нанесення додаткового малюнка. Завдяки такому дизайну манікюр буде більш оригінальним та розкішним. Якщо нанести малюнок не на всі, а на кілька нігтів, дизайн не буде перевантажений. В якості малюнка можуть бути квіти, гілочки, візерунки тощо.

Стрази або кольорові блискітки ідеально підійдуть для урочистостей і зроблять манікюр помітнішим. Головне правило – все має бути в міру.

Котяче око

Для манікюру «Котяче око» використовується спеціальний лак з мікрочастинками, які створюють блискучі градієнтні смужки на нігтях. Для покриття використовується магніт, який підноситься до нафарбованого нігтя. Для цього манікюру зазвичай використовують темні відтінки.

Сезонний градієнтний манікюр

Сезон визначає, яким відтінкам краще віддати перевагу. Для весняного та літнього манікюру зазвичай беруть яскраві та теплі кольори. Вибравши малинові, рожеві, жовті, бузкові, бірюзові відтінки Ви не помилитеся. 

Для осіннього та зимового манікюру підійде фіолетовий, зелений, синій, чорний, бордовий відтінок.

Бежові тони впишуться будь-якої пори року.

Манікюр омбре виглядає стильно та ефектно. Обов'язково варто поекспериментувати та насолодитися результатом.

Золотий манікюр виглядає ефектно та яскраво навіть з однотонним покриттям. Деякі помилково вважають, що такий варіант підійде лише для святкових та вечірніх заходів. Золоті нігті цілком доречні і для повсякденного носіння, а цікаві та різноманітні ідеї дизайну дозволять повторити найтоповіші нейл-тренди.

Як зробити золотий манікюр

Для створення манікюру із золотом потрібні такі засоби:

  1. Лак із гліттером. Відрізняється за консистенцією, може мати великі блискітки або дрібні сяючі частинки.
  2. Втирка. Найдрібніша пудра дозволяє досягти дзеркального ефекту.
  3. Розсипчасті блискітки. Створюють більш щільне та яскраве блискуче покриття.

У манікюрі все має бути в міру. Щоб яскраві та блискучі нігті не виглядали негарно, важливо підшукати правильну комбінацію кольорів.

Вдале поєднання кольорів

Незважаючи на свою помітність, золото поєднується практично з усіма відтінками – починаючи від нюдових і закінчуючи сміливішими.  

Соковитий кораловий, вишневий або класичний червоний – всі ці тони виглядають дорого в поєднанні із золотом. Відтінки червоного частіше виступають основою, а золото – як декор. 

Комбінація чорного і золотого не найкраща для повсякденного носіння, але якщо ви шукаєте незвичайну ідею на особливий випадок, то такий варіант точно буде безпрограшним. Як декор можуть виступати стрази, бульйонки, фольга, золотий пісок.

Біла база здатна ідеально доповнити золотисте покриття. Це може бути не тільки білий колір, але й інші відтінки, наприклад, слонова кістка або молочний. Такий дует дозволяє втілити різний дизайн: лунковий, лиття, френч.

Ще одне популярне поєднання – бежевий та золотистий. Манікюр виглядає дуже витончено та ідеально підійде на кожен день. Бежева база виглядатиме зовсім інакше і не так нудно, якщо додати трохи блиску на всі або кілька нігтів.

Благородний бордовий відтінок однаково добре виглядає на нігтях будь-якої форми та довжини. Золоті блискітки додадуть йому трохи яскравості та свіжості. Таке поєднання ефектно виглядає як з матовим, так і з глянцевим покриттям.

Ще одна цікава комбінація – золотий і синій. Такі відтінки, які на перший погляд можуть здатися не сполучними, дуже добре доповнюють один одного і можуть дати різний результат. Для створення літнього та легкого манікюру варто вибирати світлі відтінки блакитного, а для вечірнього та яскравого оформлення підійдуть глибші тони.

Дуже ніжно виглядає золотистий на рожевій базі. Як основа можна вибрати різні відтінки – світло-рожевий, кораловий або більш насичений. Можна зробити френч, лунки чи суцільне покриття з мінімалістичним дизайном.

Також цікаво дрібні та великі золотаві блискітки виглядатимуть у дизайні з коричневим, персиковим, зеленим, фіолетовим, жовтим та іншими яскравими кольорами. 

Правильно підібране поєднання та дизайн дозволить створити стильний манікюр з ефектом дорогоцінного металу, який стане вашим улюбленим варіантом на всі випадки життя.