Всі ідеї манікюра : зелений манікюр
#зеленийманікюр #манікюрзблискітками
32 фото
Київ
Київ
Київ
Харків
Полтава
Рівне
Кропивницький
Харків
Київ
Дніпро
Київ
Вінниця
Суми
Суми
Лозова
Київ
Суми
Суми
Миколаїв
Українка
Хмельницький
Зелений манікюр підходить усім, оскільки має велику кількість відтінків, від прозорого до темно-зеленого, майже чорного. Варіантами манікюру стає зелене тло або малюнок з відповідними тонами.
У нейл-арті існує близько 400 відтінків зеленого кольору, їх поділяють на холодні, теплі, перехідні. Цікавий момент – майже вся палітра має рослинні назви (папороть, хвоя, м'ята). Є й оригінальні назви манікюру: лісова тінь, бронзовий туман.
Зелений фон є ідеальним для малюнку, це може бути геометрія, завитки, квіти, написи. На довгих і коротких нігтях зелений манікюр виглядає елегантно та яскраво. На короткі краще вибирати світлі та холодні відтінки. Важливо не захоплюватися яскравим дизайном, щоб малюнок не став важким, зухвалим.
Зелений манікюр на довгі нігті передбачає велику кількість варіантів палітри, припустимо будь-який дизайн, у тому числі, з блискітками та стразами. Красиво виглядає манікюр у стилі мінімалізм.
Любителькам оригінального образу підходять квадратні нігті із зеленим манікюром. Гармонічним стане матовий варіант, який виглядає дорого та аристократично.
Актуальним є зелений френч. Базовий відтінок може бути будь-яким, у тому числі, одним із відтінків зеленого. Допускається поєднання фактур – глянсовою та матовою.
Зелений манікюр модний у будь-яку пору року, але є особливості для кожного сезону:
Зелений колір – непростий у поєднанні з іншими відтінками у нейл-арті. Тому для манікюру слід обережно вибирати варіанти малюнка та тла:
Зелений манікюр підходить для будь-якого аутфіту – повсякденного, офісного, ошатного, надаючи йому стильності та свіжості.
Манікюр з блискітками підходить як для свят, так і для щоденного носіння (правда, в цьому випадку він не повинен бути "перевантажений" - бажано використовувати шиммерний пил або мінімальну кількість великого гліттера). Влітку добре виглядають будь-які, навіть кислотні та неонові дизайни, а восени та взимку блискітки краще поєднувати зі спокійними відтінками.
Існує думка, що на коротких нігтях блискітки не виглядають гарно. Але воно помилкове: такий манікюр можуть носити всі жінки, незалежно від довжини та форми нігтьової пластини. Важливо лише правильно вибрати дизайн:
Лайфхак: вертикальна шиммерна смужка по центру візуально подовжує пальці (та й самі нігті). Але вона не повинна бути надто широкою.
Власниці довгих нігтів можуть дозволити собі будь-який манікюр з використанням блискіток. Але найпопулярнішими були і залишаються такі дизайни:
Глітери чудово підходять для створення об'ємних малюнків. Щоб отримати 3D-ефект, можна наносити їх кількома шарами поверх звичайного кольорового лаку, закріплюючи прозорим, або ж використовувати в поєднанні з гель-лаком (у такому випадку блискітки немов "впаюються" всередину покриття - ймовірність того, що вони відваляться в самий невідповідний момент близька до нуля).
Блискітки на нігтях — це красиво та стильно, але такий манікюр іноді завдає незручностей. Наприклад, дизайни, зроблені звичайним лаком, складно зняти за допомогою ацетонових або безацетонових засобів — дрібний шиммер наче в'їдається в поверхню нігтя. Але це водночас і плюс — манікюр, зроблений шиммерним лаком, у більшості випадків тримається довше, ніж звичайно.