Знайди свого майстра краси
Київ

Всі ідеї манікюра : зелений манікюр

Всі фото

Зелений манікюр / з поталлю - 5 фото

#зеленийманікюр #манікюрзпоталлю

5 фото


Матовий манікюр на квадратні нігті із фольгою, фото - Майстер перманентного макіяжу Альона Селіванська

Альона Селіванська

Київ

Новорічний манікюр зима із фольгою, фото -

Ірина Ющенко

Київ

Манікюр на короткі нігті осінь матовий, фото - Майстер манікюру Наталія Клименко

Наталія Клименко

Ужгород

Матовий манікюр рожевий із фольгою, фото - Майстер манікюру Анастасия Беленко

Анастасия Беленко

Чорноморськ

Манікюр із фольгою зелений золотом, фото - Майстер манікюру Екатерина

Екатерина

Олександрія

 

Всі ідеї

Зелений манікюр підходить усім, оскільки має велику кількість відтінків, від прозорого до темно-зеленого, майже чорного. Варіантами манікюру стає зелене тло або малюнок з відповідними тонами.

Стиль, яскравість та краса

У нейл-арті існує близько 400 відтінків зеленого кольору, їх поділяють на холодні, теплі, перехідні. Цікавий момент – майже вся палітра має рослинні назви (папороть, хвоя, м'ята). Є й оригінальні назви манікюру: лісова тінь, бронзовий туман.

Зелений фон є ідеальним для малюнку, це може бути геометрія, завитки, квіти, написи. На довгих і коротких нігтях зелений манікюр виглядає елегантно та яскраво. На короткі краще вибирати світлі та холодні відтінки. Важливо не захоплюватися яскравим дизайном, щоб малюнок не став важким, зухвалим.

Зелений манікюр на довгі нігті передбачає велику кількість варіантів палітри, припустимо будь-який дизайн, у тому числі, з блискітками та стразами. Красиво виглядає манікюр у стилі мінімалізм.

Любителькам оригінального образу підходять квадратні нігті із зеленим манікюром. Гармонічним стане матовий варіант, який виглядає дорого та аристократично.

Актуальним є зелений френч. Базовий відтінок може бути будь-яким, у тому числі, одним із відтінків зеленого. Допускається поєднання фактур – глянсовою та матовою.

Для кожного сезону свій манікюр

Зелений манікюр модний у будь-яку пору року, але є особливості для кожного сезону:

  • для осені підходять болотяні, хвойні, оливкові відтінки. Прекрасним стає поєднання з рожевими, гірчичними, помаранчевими кольорами, блискітками, стразами.
  • в зимовому манікюрі чудово виглядають темні відтінки, особливо хакі. Для новорічних композицій доречним є використання страз, суміщення зі сріблом, білим кольором.
  • навесні чудово виглядає соковитий зелений фон з малюнком у вигляді квітів, метеликів, листя, геометричних фігур.
  • літній малюнок на нігтях зазвичай яскравий, ефектний. Не варто захоплюватися темною палітрою. Якщо її вибирати фоном, то візерунок повинен бути багатобарвним, насиченим.

Гармонічні композиції

Зелений колір – непростий у поєднанні з іншими відтінками у нейл-арті. Тому для манікюру слід обережно вибирати варіанти малюнка та тла:

  • з білим – створює спокійний образ, у поєднанні із зеленим освіжає;
  • з червоним – підходять густо-зелені відтінки;
  • з жовтим - манікюр виглядає ніжним та вишуканим, якщо грамотно підбирати відтінки: хакі з гірчичним, хвойний з охрою;
  • з золотом та сріблом – золотий відтінок ідеально виглядає з теплою палітрою зеленого кольору, срібний – відтіняє холодні тони.

Зелений манікюр підходить для будь-якого аутфіту – повсякденного, офісного, ошатного, надаючи йому стильності та свіжості. 

Манікюр з поталлю - це декоративне покриття нігтів, при якому використовується найтонша металева фольга, зазвичай золотого або срібного кольору. Поталь дозволяє створити яскраві, блискучі та розкішні дизайни на нігтях.

Як виконати манікюр з використанням поталі

Підготовка нігтів. Як і за будь-якого іншого манікюру, почніть з підготовки: дайте нігтям потрібну форму, обробіть кутикулу, знежирте нігтьову пластину.

Базове покриття. Нанесіть базове покриття - це може бути звичайний лак або гель-лак. Виберіть колір залежно від бажаного дизайну: поталь може бути накладена на прозору основу або кольорове тло.

Прикладання талії. Коли основа повністю висохла, почніть прикладати поталь. Це можна зробити за допомогою пінцет або іншого інструменту. Поталь може покривати весь ніготь, створювати візерунки чи акценти певних ділянках.

Фіксація. Після того як ви поклали поталь у бажаному дизайні, покрийте нігті верхнім покриттям або топом. Це не тільки додасть блиску, але й захистить дизайн від сколів та стирання.

Додатковий декор. Якщо хочете, можна додати додаткові елементи декору: стрази, глітер або малюнки.

Незважаючи на те, що манікюр з поталлю виглядає дуже ефектно і дорого, його можна зробити вдома, якщо у вас є потрібні матеріали та трохи терпіння. Однак для більш складних та вишуканих дизайнів може знадобитися допомога професіонала.

Порада: Під час роботи з поталлю будьте обережні, тому що це дуже тонкий і легкий матеріал, який легко меніться і рветься.