Знайди свого майстра краси
Київ

Усі тату: акварель

Всі фото

Тату акварель / голуб - 1 фото

#акварель #голуб

1 фото


Тату для хлопців на передпліччі кольорові, фото -

Glazur

Київ

 

Усі татуювання

Акварельні татуювання – це сучасне та незвичайне рішення для любителів творчості та експериментів. Барвисті та яскраві малюнки не лише прикрашають тіло, а й несуть у собі величезний зміст. Вони доповнюють образ, підкреслюють індивідуальність та світосприйняття, а також нагадують витвір мистецтва, де кожна деталь знаходиться у центрі уваги. Особливість таких татуювань полягає в тому, що створюється контраст між витонченим малюнком, тонкими лініями та різнобарвними незначними потоками.

Ідеї для татуювань у стилі акварель відрізняються різноманітністю, адже невеликі малюнки можуть виглядати ефектно за рахунок яскравих відтінків, а об'ємні ескізи дивують глибиною сенсу та палітрою фарб. Тату-акварель відрізняється від класичних варіантів татуювань, але на перший план також висуваються контрастні тони, непомітні переходи і м'які контури.

Історія тату-акварель

Своєю появою цей напрямок завдячує геніальній тату-майстрині Аманді Вачоб. Американська художниця прийшла до ідеї розведення фарб з водою, щоб прикрашати людське тіло невагомими, легкими та ледве вловимими малюнками. Дівчина відштовхувалася від того, що вони здатні перенести в дивовижний світ, де все задумане здається реальним і досяжним. На перший погляд недбалі мазки перетворюються на оригінальні малюнки, де кожен відтінок та крапельки пензля передають настрій та особливе світовідчуття.    

На сьогоднішній день акварельні татуювання займають лідируючі позиції у сфері моди, не поступаючись традиційним технікам виконання. Такі тату привертають увагу оригінальністю, креативністю та творчою складовою. Вони не тільки радують володарів, а й служать натхненням для оточуючих. Аманда Вачоб довела, що малюнок відкриває нові грані можливого, передає психологічний стан людини і таїть у собі безліч значень.

Особливості стилю

До характерних рис татуювань у стилі акварель відносяться:

  • універсальність – акварельні малюнки відповідають улюбленому стилю, а також однаково підходять представникам чоловічої та жіночої статі;
  • оригінальність – малюнки відрізняються плавними силуетами, витонченими лініями та цікавою грою фарб, що доповнює ескізи класичних татуювань; 
  • різноманітність варіантів – татуювання можуть відрізнятися формою, колірними рішеннями та наповненістю, але при цьому залишатися актуальними у будь-який час;
  • можливість експериментів – клієнти тату-салонів можуть вибирати маленькі та об'ємні, яскраві та чорно-білі, а також добре та слабо окреслені варіанти.

Сюжети ескізів тату-акварель

Люди зазвичай вибирають ті малюнки, які відображають їх характер чи особистісні настанови. Популярні елементи тату:

  • риби (золота рибка, коропи коі);
  • квіти (магнолія, півонія, лотос, соняшник);
  • геометричні малюнки;
  • тварини та птиці (лисиця, фенікс, колібрі).

Татуювання можуть наноситися на будь-які частини тіла, особливо на шию, руки та ноги. 

Акварельна стилістика поєднує в собі графіку та живопис, що дозволяє доповнювати будь-який образ і наголошувати на оригінальності.  Роботи відомих татуювання можна подивитися на сайті barb.ua, де татуювання в стилі акварель демонструють палітру фарб, відтінків, поєднань та настроїв. 

Тату голуб — це символ чистоти, цнотливості, любові та світу. Зображення птахів сімейства голубиних символізує чистоту душі. А ще воно є божественним знаком, який говорить про свободу та ясність у житті. Не дарма в народі голуба кличуть божим птахом.

Історія тату

Образ голуба за всіх часів сприймався позитивно. Стародавні народи вважали цього птаха супутником богів, а також символом миру та гармонії. У Стародавньому Єгипті зображення голуба символізувало непорочність. В азіатських країнах – довголіття та міцний шлюб. Християни втілювали в ньому Святого Духа, мусульмани. пророка Мухаммеда. У будь-якому віросповіданні зображення голуба завжди символізувало духовне визволення завдяки щирій вірі.

Значення

Найчастіше голуб зображується один. Парне тату з двома птахами зазвичай вибирають закохані пари. Він символізує вірність, любов, порозуміння та сімейне щастя.

Основний елемент малюнка часто доповнюється традиційними деталями-атрибутами:

  • оливкової гілкою –класичним міжнародним символом світу;
  • квітами – знаком кохання, радості та життєвої сили;
  • християнським хрестом – символом єдності отця, Сина і Святого Духа;
  • зображенням серця – коли мається на увазі романтичне значення.

Найчастіше тату голуба набивається у кольоровому варіанті. У виняткових випадках – у чорно-білому або чорному кольорі. Така тату має особливий сенс: її набивають на згадку про померлу людину. Біле тату голуба символізує чистоту та миролюбність, приваблює «добрі» вісти. Світлий відтінок відмінно виражає основні ідеї та теми, що становлять значення татуювання. 

Варіації зображення

Найчастіше для нанесення тату голуба застосовується акварельний стиль або мінімалізм. Мінімалістичні птахи виглядають просто та лаконічно. Акварельні голуби виглядають ніжно та яскраво одночасно. Не меншою популярністю для татуювання користується стилізація під етнічні мистецькі техніки, оформлення в стилі реалізм або скетч.

Голуб світу на татуюванні може зображуватися як у нерухомому, так і рухомому стані. Цей малюнок добре поєднується з гілкою пальмового або лаврового дерева та сонячними променями, що символізують благополуччя, щастя, успіх у справах та процвітання. 

Тату голуб зазвичай набивають вище за пояс (на грудях, у верхній частині спини, на руці або на передпліччя). Пояснюється це тим, що голуб ширяє високо над землею. Для представниць жіночої статі допустимо наносити зображення на витончені місця – на зап'ястя, на щиколотки або поперек. Маленький голуб у цих місцях виглядає особливо інтригуюче.

Кому підійде?

Ескіз голуба для татуювання найчастіше обирають особи, які цінують свободу самовираження понад усе. Таке татуювання привертає увагу красою та простотою. 

Тату голуба підходить і для жінки, і для чоловіка. Раніше малюнок птаха на чоловічому та жіночому тілі мав різні смисли. Сьогодні такий поділ вважається застарілим.