#акварель #тризуб
Акварельні татуювання – це сучасне та незвичайне рішення для любителів творчості та експериментів. Барвисті та яскраві малюнки не лише прикрашають тіло, а й несуть у собі величезний зміст. Вони доповнюють образ, підкреслюють індивідуальність та світосприйняття, а також нагадують витвір мистецтва, де кожна деталь знаходиться у центрі уваги. Особливість таких татуювань полягає в тому, що створюється контраст між витонченим малюнком, тонкими лініями та різнобарвними незначними потоками.
Ідеї для татуювань у стилі акварель відрізняються різноманітністю, адже невеликі малюнки можуть виглядати ефектно за рахунок яскравих відтінків, а об'ємні ескізи дивують глибиною сенсу та палітрою фарб. Тату-акварель відрізняється від класичних варіантів татуювань, але на перший план також висуваються контрастні тони, непомітні переходи і м'які контури.
Своєю появою цей напрямок завдячує геніальній тату-майстрині Аманді Вачоб. Американська художниця прийшла до ідеї розведення фарб з водою, щоб прикрашати людське тіло невагомими, легкими та ледве вловимими малюнками. Дівчина відштовхувалася від того, що вони здатні перенести в дивовижний світ, де все задумане здається реальним і досяжним. На перший погляд недбалі мазки перетворюються на оригінальні малюнки, де кожен відтінок та крапельки пензля передають настрій та особливе світовідчуття.
На сьогоднішній день акварельні татуювання займають лідируючі позиції у сфері моди, не поступаючись традиційним технікам виконання. Такі тату привертають увагу оригінальністю, креативністю та творчою складовою. Вони не тільки радують володарів, а й служать натхненням для оточуючих. Аманда Вачоб довела, що малюнок відкриває нові грані можливого, передає психологічний стан людини і таїть у собі безліч значень.
До характерних рис татуювань у стилі акварель відносяться:
Люди зазвичай вибирають ті малюнки, які відображають їх характер чи особистісні настанови. Популярні елементи тату:
Татуювання можуть наноситися на будь-які частини тіла, особливо на шию, руки та ноги.
Акварельна стилістика поєднує в собі графіку та живопис, що дозволяє доповнювати будь-який образ і наголошувати на оригінальності. Роботи відомих татуювання можна подивитися на сайті barb.ua, де татуювання в стилі акварель демонструють палітру фарб, відтінків, поєднань та настроїв.
У всьому світі тату, де зображений герб України, стають все популярнішими. Українці, які живуть в інших країнах, наносять це татуювання як символ туги за Батьківщиною, як символ патріотизму наносять жителі країни, а як символ солідарності — іноземці.
Тризуб має довгу та легендарну історію в українській культурі. Вперше знак було прийнято як частину символіки Української Народної Республіки. Він був заснований на печатці Володимира Великого, правителя Київської Русі (X століття). Використовував його український народ навіть за часів СРСР.
Є кілька версій, які пояснюють походження символу на печатці. Серед них найпоширенішими є три:
Деякі історики також бачать у зображенні хрестоподібний якір. Як символ він існував у багатьох культурах з давніх часів. Існував також «двузуб» — із двома вершинами, що використовувався при ранньому київському дворі. У будь-якому разі цей символ сьогодні міцно пов'язаний з Україною, і в іншому контексті його сприймати буде складно.
Образ тризуба чудово піддається експериментам. Художники виконують ескізи в кольорі та монохромні, доповнюють символ іншими предметами (стрічками, квітами — маками та соняшниками, українськими орнаментами, написами різними мовами). Тризуби часто роблять чорно-червоними або жовто-блакитними, або просто чорно-сірими.
Деякі люди дотримуються думки, що в грецькій міфології тризуб (улюблена зброя Посейдона) приносить удачу, а якщо його перевернути, то успіх закінчиться. З цієї причини тризуб дуже рідко зображують перевернутим або навіть під просто кутом. Навіть ті, хто в це не вірять, вважають, що найбільш тризуб гармонійно виглядає зубцями вгору, строго перпендикулярно до горизонту.
Розміри татуювання з гербом України можуть бути абсолютно будь-якими — скільки вистачить фантазії. Стильно виглядають мініатюрні символи, виконані чорною фарбою на руці (зап'ясті) або на шиї. А ось на нозі чи на спині доречно зображати велике тату із сюжетом.
Такий патріотичний символ часто воліють робити на ділянках шкіри, які не приховані під одягом. Малюнок добре виглядає на руці, у верхній частині грудної клітки, на щиколотці, на шиї. Якщо хочеться приховати його від очей перехожих, можна набити тату на спині, на нозі або на шиї під волоссям (для дівчат).
Знайти майстра, який виконає таке тату в конкретному місті, буде легко якраз у цьому каталозі. Приходити в салон рекомендується, попередньо обравши ескіз, що сподобався. Різноманітність прикладів втілення таких татуювань дозволяє знайти малюнок на будь-який смак, для чоловіків і жінок різного віку.