Чорно-білі тату універсальні. Вони ідеально підійдуть як дівчині, так і хлопцеві.
Переваги монохромних татуювань
- Стиль, лаконічність та привабливість зовнішнього вигляду. Будь-який малюнок (наприклад, орхідея, метелик) виглядає стильно та стримано.
- Стійкість і довговічність. Тату вицвітають повільніше, чорний пігмент практично не піддається дії ультрафіолету.
- Невисока вартість. Кольорове татуювання коштує значно дорожче, ніж ч/б. Більше того, на корекції малюнка також можна заощадити.
- Монохромний малюнок відмінно поєднується з кольоровим. Виріб можна зробити індивідуальним та неповторним (наприклад, акварель).
Основні стилістичні напрямки
- Реалізм – популярний і дорогий стиль. Основними сюжетами стають зображення портретів, тварин (наприклад, лисиці), фігур. Ескіз виходить чіткий, промальований, реалістичний. Виконати його може лише професіонал.
- Абстракція – оригінальний та цікавий стиль. Майстер може виконати малюнок за ескізом замовника. Сюжети індивідуальні та неповторні.
- Мінімалістичні тату найчастіше вибирають дівчата, розташовуючи їх на ногах або руках. Маленький та лаконічний малюнок коштує недорого та простий у виконанні. Гарно виглядають ескізи сонечка, колібрі та троянди.
- Графічні зображення можуть використовуватися як самостійні варіанти, так і як основа для більш складного виробу. Ескіз виконати нескладно. Але татуювання складні у виконанні, геометричні форми мають бути чіткими. Тому потрібно звернутися тільки до професіонала.
- Чікано – оригінальний стиль закритих груп. Відрізняється латиноамериканськими сюжетами (наприклад, Санта Муерте) та складністю виконання. Малюнок виглядає художньо.
Де набити чорно-біле тату
Такі малюнки чудово виглядають на тілі. Вибір зони залежатиме від переваги людини.
- Тату на шиї найчастіше невелике, розташовується на задній області. Це дозволяє будь-якої миті прикрити шарфом, коміром або волоссям. Але нерідко малюнок починається в області шиї і продовжується або на обличчя, або нижче.
- Руки – найчастіше місце для монохромних тату. Чоловіки вибирають зону плеча чи передпліччя. Вони наносять брутальні малюнки, які роблять акцент на мужності.
- Тату на кисті в основному обирають дівчата. На другому місці – зап'ястя, щиколотка або стопа. На цих зонах чудово виглядають невеликі маки, лілія чи лаванда.
- На стегні, животі, спині, попереку та боці виконують найчастіше великі тату різних стилів. Малюнки вибираються найбільш опрацьовані. Це можуть бути сюжетні зображення.
- Зону грудей підкреслюють дівчата та хлопці з підтягнутим тілом. Розмір виробів може бути різним.
Сюжети чорно-білих тату
Увага повинна бути приділена вибору ескізу. У монохромному виконанні чудово виглядають написи, ієрогліфи, символи, квіти (наприклад сакура), комахи, тварини, птиці, риби.
Монохромне татуювання – складний виріб із чіткими лініями. Якісно виконати її може тільки досвідчений тату майстер.
Орнамент часто присутній на ескізах для художнього татуювання. Східні, полінезійські чи слов'янські візерунки є не лише гарним декором, а й оберегом.
Значення тату з орнаментом
Практично кожен візерунок містить певну інформацію. Наприклад, поєднання ліній і вузлів у кельтських тату символізують циклічність життя у Всесвіті. Ця ідея втілена у зображеннях хреста, вузла та трилисника.
Сьогодні багато хто вибирає тату з орнаментом, що плавно переходить у мандалу. У цьому сферичному візерунку «закодована» модель Всесвіту. Мандала також є талісманом для свого власника.
В основу слов'янських тату закладені захисні руни та орнаменти-обереги:
- Рід – символ здоров'я та довголіття;
- Молвинець – захист від пристріту;
- Берегиня – жіночий талісман родючості;
- слов'янська свастика – символ Сонця та життєвого циклу, тощо.
Значення деяких візерунків на полінезійських тату:
- маска тики – оберіг для воїнів, а також захист від пристріту та темних сил;
- черепаха – символ родючості та довголіття;
- акула – знак сили та влади, а також оберіг від ворогів;
- спіраль кори – символ оновлення та переходу на новий життєвий етап.
Як оформлюють тату-орнамент
Малюнки складаються переважно в монохромі. Виділення деяких елементів контрастним кольором невипадково: так, у слов'янських тату червоний відтінок виконує функцію оберегу від пристріту.
Орнаменти набивають на плечі, спину, груди та щиколотки. Чоловіки люблять тату в техніці рукава, жінки – у вигляді «підгрудника».